|
![]() |
#1 |
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,273
Reputacja: 15
|
![]()
właśnie, sporo błedów stylistycznych, na każdym kroku. Używasz złych słów, albo niektóre umieszczasz tam, gdzie są w ogóle nie potrzbne. Tylko to rzuciło mi się w oczy, więcej nie powiem.
Może dodam jeszcze, że najpierw, kiedy przeglądałem zdjęcia myślałem, że te dwie babki całujące się na którymś ze zdjęć to lespijki ![]()
__________________
Evil is a Point of View |
![]() |
![]() |
|
![]() |
#2 |
Zarejestrowany: 13.07.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 865
Reputacja: 10
|
![]()
jak na pierwsze fs całkiem dobrze. zdążyłam wyłapać dwie literówki i parę błędów stylistycznych. gdybym nie przeczytała, że to pierwsze fs pomyślałabym, że to kolejne z twoich historii o.o.
pierwszego odcinka nie ocenię. zobaczę jak akcja się rozwinie ^^. |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 | |
Guest
Postów: n/a
|
![]() Cytat:
ale ja tez tak pomyslalam i tez dlatego kontynuowalam ;p /fabula taka sobie, zupelnie przecietna, styl tez, ale mysle, ze sie wyrobisz. na razie nie zachwyca, ale moglo byc gorzej. a ta akcja z ojcem... strasznie dretwa. mam podobne odczucia do liv, zawialo smiesznoscia ;p i tyle. |
|
![]() |
![]() |
Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości) | |
|
|