|
|
#6 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Bryła niestety jest bardzo brzydka, zastanawia mnie po co jest to pomieszczenie na górze, do którego nie prowadzą żadne schody. No i te barierki na dachu, gdyby były tam schody to bym pomyślała że to taras, ale ich nie ma, troche dziwnie to wygląda. Kolor bryły też brzydki. Ogród nie za ciekawy. W środku nic mi się nie podoba. Źle dobrane kolory, pusto.
Na piętrze przy schodach, przydałaby się barierka a nie to co jest, to raczej do ogrodu pasuje. Niestety ale nie podoba mi się. |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|