Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.02.2010, 18:46   #1
Ametyzd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Znikło mi otoczenie

No tak, ja to jak już zacznę grać, to zaraz problemy. Otóż zupełnie znienacka znikło mi Dziwnowo, nic mu nie robiłam (grałam). Wyłączyłam parę dni temu normalnie grę. Później jak włączyłam znowu, to okazało się, że go nie ma (po prostu się przesunęły, zamiast niego jest Werona i tak dalej).
Teraz nawet sprawdziłam, czy jak zaznaczę, żeby wyłączyć zawartość modyfikowaną, to wróci - nie.
A, no i oczywiście sprawdzałam folder - jest, zresztą nic nie kombinowałam tam, więc dziwne by było, jakby coś mu się stało, nazwę ma zdaje się dobrą, N002, wygląda na całkiem zdrowy.
Nie bardzo mam ochotę przeinstalowywać grę, więc czy da się jakoś inaczej temu zaradzić? Coś z całym folderem EA Games\The Sims 2 zrobić? No bo chyba tam nic się nie stało, więc teoretycznie chyba dałoby się po prostu przywrócić, tylko w takim razie pytanie, jak (i czy można jeszcze inaczej) xd
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.02.2010, 21:44   #2
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,153
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Znikło mi otoczenie

A spróbuj przenieść folder z zapisami gry na pulpit na przykład, uruchomić grę (niech se stworzy nowe foldery), a później podmienić...
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2010, 18:36   #3
Ametyzd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Znikło mi otoczenie

No zmieniłam nazwę, zrobiły się nowe pliki, otoczenie było. To wsadziłam do tego z całą moją grą samo to Dziwnowo (czyste) i okazało się, że działa. Czyli jednak coś tkwi w tym folderze, tylko czy to się da jakoś znaleźć/wyeliminować? No bo jednak szkoda mi, bo praktycznie tylko w tym otoczeniu gram, rodziny tam mam, domki itp. xd
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2010, 07:44   #4
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,153
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Znikło mi otoczenie

Może któraś z parcel jest zwalona...
Ale wtedy pozostaje usuwać po kolei każdą i sprawdzać, czy po jej usunięciu Dziwnowo wczytuje się normalnie...
No chyba, że jeszcze coś w folderze Downloads Ci miesza w grze i masz to tylko w Dziwnowie.. Spróbuj wywalić też Downloads i sprawdzić czy działa
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2010, 15:55   #5
Elizabeth Swann
 
Avatar Elizabeth Swann
 
Zarejestrowany: 19.02.2010
Skąd: Karaiby ;)
Płeć: Kobieta
Postów: 47
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Znikło mi otoczenie

jesli masz inne konto na komputerze to jest inny sposób. Niestety dostaniesz otoczenie bez swoich rodzin. Wejdź w Moje dokumenty\Ea Games\the sims 2|neihborhoods i usuń folder N002. niezamykaj folderu otwartego wczesniej. wejdz teraz (w 2 oknie) w moj komputer i w dokumenty innego użytkownika komputera. wejdz w ea games \the sims 2\ neighborhoods i wywal folder N002 na pulpit. zamknij folder innego uzytkownika i wsadz folder N002 do folderu otworzonego w 1 kolejności

uff, ale sie rozpisałam. mam nadzieje, ze pomogłam. Pozdro
Elizabeth Swann jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
otoczenie brak wtf


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023