|
|
#4 |
|
Zarejestrowany: 16.07.2010
Skąd: Zjednoczone Królestwo Krymtatarsko-Paflagońskie
Płeć: Kobieta
Postów: 274
Reputacja: 10
|
Dziwne, mi zawsze działa. Ja w tym kodzie uwielbiam, że jak wcisnę na skrzynkę pocztową to mogę zatrzymać potrzeby tak, że się nie ruszają xd
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|