Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.04.2012, 15:44   #11
marlena0189
 
Avatar marlena0189
 
Zarejestrowany: 06.04.2012
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 27
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zielony starter (clean)

Bardzo dziękuję za wszelkie rady i uwagi cieszę się, że domek ogólnie się spodobał.
Pozdrawiam
marlena0189 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.04.2012, 11:26   #12
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Zielony starter (clean)

Świetny debiut na forum, domek jest wspaniały! Bardzo podoba mi się, że postawiłaś na przestrzeń, a nie zbędne wyposażenie. Nie ma nic gorszego, jak przepychające się w klitkach, czy tupiące z wściekłością nogą Simy...
Bryła jest świetna, rzeczywiście, jak ktoś napisał, daje fajną możliwość rozbudowania przy powiększającej się rodzinie. Ja ogólnie brył się nie czepiam, bo lubię takie najprostsze kwadraty, jak i bardziej udziwnione, chyba nie widziałam jeszcze takiej, która by mi się nie podobała. Kolor ścian z zewnątrz... hmm, nigdy nie mogłam się przekonać do takich barw na budynku, wszelkie zielenie, róże czy błękity kompletnie mi nie leżą, ale tutaj szczerze mówiąc wygląda to całkiem niegłupio... Tarasik malutki, ale zgrabny, jedynie ta ławka wydaje mi się zbyt masywna, zajmuje połowę miejsca i jakoś średnio to wygląda. Może gdyby była trochę delikatniejsza z wyglądu...
Wnętrze jest tak wspaniałe, że brak mi słów. Wszystko mi się podoba! Nie ma tu nic zbędnego, przeszkadzającego, stojącego bezużytecznie. Każdy sprzęt jest funkcjonalny, każdy ma jakieś znaczenie. Rewelacyjna jest kuchnia, bardzo przytulna, malutka. Totalnie zakochałam się w tej wolno stojącej ścianie przy stole, kurczę, dlaczego ja na to nie wpadłam w swoich domach? Efekt jest świetny, masakra po prostu! Salon mały, ale zrelaksować się można przed tv, czy czytając w ciszy książkę, super. Łazienka w porządku, chociaż właściciele psów chyba nie bardzo będą mogli kąpać swoje zwierzaki pod prysznicem. Sporo miejsca, a to plus, bo u mnie najczęściej Simy przepychają się właśnie w małych łazienkach, a mnie to doprowadza do białej gorączki wręcz (a już nawet nie wspominam, jak mają wykąpać psa...). Sypialnia prosta, ale oczywiście spełnia swoją funkcję, a szafa w przedpokoju to dobre rozwiązanie, zapełnia przestrzeń i oszczędza ją w sypialni. Podoba mi się ten pomysł.
Kurczę, ja widzę same plusy. Domek jest świetny i dla mnie byłby idealny. Nie mogę za bardzo grać przy bardzo "ustrojonych" domach, bo mi gra zarywa, więc taki piękny starterek byłby świetny. Szkoda, że nie mam wszystkich EP, bo bardzo, bardzo bym Cię prosiła o wstawienie go tu na forum do pobrania. Może więc chociaż spytam o pozwolenie na odwzorowanie go w mojej grze? Jest cudowny, naprawdę, ogromnie mi się podoba!
Daję Ci ocenę 10/10.
Malin jest offline  
stare 17.04.2012, 19:48   #13
marlena0189
 
Avatar marlena0189
 
Zarejestrowany: 06.04.2012
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 27
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zielony starter (clean)

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Świetny debiut na forum, domek jest wspaniały! Bardzo podoba mi się, że postawiłaś na przestrzeń, a nie zbędne wyposażenie. Nie ma nic gorszego, jak przepychające się w klitkach, czy tupiące z wściekłością nogą Simy...
Bryła jest świetna, rzeczywiście, jak ktoś napisał, daje fajną możliwość rozbudowania przy powiększającej się rodzinie. Ja ogólnie brył się nie czepiam, bo lubię takie najprostsze kwadraty, jak i bardziej udziwnione, chyba nie widziałam jeszcze takiej, która by mi się nie podobała. Kolor ścian z zewnątrz... hmm, nigdy nie mogłam się przekonać do takich barw na budynku, wszelkie zielenie, róże czy błękity kompletnie mi nie leżą, ale tutaj szczerze mówiąc wygląda to całkiem niegłupio... Tarasik malutki, ale zgrabny, jedynie ta ławka wydaje mi się zbyt masywna, zajmuje połowę miejsca i jakoś średnio to wygląda. Może gdyby była trochę delikatniejsza z wyglądu...
Wnętrze jest tak wspaniałe, że brak mi słów. Wszystko mi się podoba! Nie ma tu nic zbędnego, przeszkadzającego, stojącego bezużytecznie. Każdy sprzęt jest funkcjonalny, każdy ma jakieś znaczenie. Rewelacyjna jest kuchnia, bardzo przytulna, malutka. Totalnie zakochałam się w tej wolno stojącej ścianie przy stole, kurczę, dlaczego ja na to nie wpadłam w swoich domach? Efekt jest świetny, masakra po prostu! Salon mały, ale zrelaksować się można przed tv, czy czytając w ciszy książkę, super. Łazienka w porządku, chociaż właściciele psów chyba nie bardzo będą mogli kąpać swoje zwierzaki pod prysznicem. Sporo miejsca, a to plus, bo u mnie najczęściej Simy przepychają się właśnie w małych łazienkach, a mnie to doprowadza do białej gorączki wręcz (a już nawet nie wspominam, jak mają wykąpać psa...). Sypialnia prosta, ale oczywiście spełnia swoją funkcję, a szafa w przedpokoju to dobre rozwiązanie, zapełnia przestrzeń i oszczędza ją w sypialni. Podoba mi się ten pomysł.
Kurczę, ja widzę same plusy. Domek jest świetny i dla mnie byłby idealny. Nie mogę za bardzo grać przy bardzo "ustrojonych" domach, bo mi gra zarywa, więc taki piękny starterek byłby świetny. Szkoda, że nie mam wszystkich EP, bo bardzo, bardzo bym Cię prosiła o wstawienie go tu na forum do pobrania. Może więc chociaż spytam o pozwolenie na odwzorowanie go w mojej grze? Jest cudowny, naprawdę, ogromnie mi się podoba!
Daję Ci ocenę 10/10.
Nie widzę przeszkód, żebyś sobie zbudowała nawet identyczny taki dziękuję za tak wyczerpującą i miłą ocenę. bardzo mi schlebiłaś.

ach tyle lat na karku a cieszę się jak dziecko że przyjęliście mój dom w taki miły sposób
marlena0189 jest offline  
stare 25.04.2012, 16:04   #14
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,153
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Zielony starter (clean)

Zapomniałam, jak w The Sims 2 się fajnie buduje clean

Wielkie brawa, bo sobie świetnie poradziłaś, kolorystycznie, funkcjonalnie i w ogóle.

A może dasz się skusić i następną pracę umieścisz w dziale do pobrania?
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 28.04.2012, 08:34   #15
Volturia
 
Avatar Volturia
 
Zarejestrowany: 29.10.2008
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 953
Wpisy bloga: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zielony starter (clean)

Nie wiem szczerze mowiac do konca, jaka jest rola starteru - mam na mysli, co mozna uznac za starter a co juz nie. Czy np. mozna pomalowac sciany? Zmienic kuchenke z maxisowskiej na inna i juz wtedy nie jest starterem? Alem generalnie oceniajac jako dom,. powala mnie ten ostry zielony jako kolor bryly ( tak, jak widac.. zielony moze byc ostry! xd ). Jest zbyt agresywny. Wewnatrz smutno, smutne sciany a ta zielen nie dodaje jakiegos takiego cieplejszego klimatu. Moze ja po prostu nie potrafie oceniac starterow, bo patrze przez pryzmat zrobionych, odpicowanych domow. 4/10
__________________
Well well well...
Volturia jest offline  
stare 01.05.2012, 15:21   #16
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,442
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Zielony starter (clean)

Witaj!
Bryła domku jakoś mi nie pasuje. Dziwnie kanciasta.
Cały dom w jednolitych kolorach. Zwariować by można! Wszędzie ta biel. Na podłodze, suficie, ścianach i meblach. Każdy pokój jakby był w innej kolorystyce już by było lepiej! Brakuje mi szafy w sypialni. Łazienka mogłaby być mniejsza. Można zaoszczędzić.
Nie widzę też ozdób. Osobiście uwielbiam jak simy mają mnóstwo pierdółek na szafkach i parapetach. Od razu lepiej wygląda. Ogród mógłby być bardziej kolorowy. Rozumiem, że zabrakło Ci pieniędzy, ale słoneczniki są takie jednolite. Już lepsze byłyby np. Senne Maki w kilku kolorach.
Wiem, wiem. Wybrzydzam bardzo. Ogólnie domek jest całkiem ładny. Tylko dokonać kilka poprawek i byłby piękny! ;D
Cieszę się, że zdecydowałaś się zbudować starter. No i ogromny plus za clean.
5/10
kalafjor jest offline  
stare 03.05.2012, 10:12   #17
marlena0189
 
Avatar marlena0189
 
Zarejestrowany: 06.04.2012
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 27
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zielony starter (clean)

Dziękuję za wszystkie oceny i rady. Każda opinia pozwala nauczyć się czegoś nowego, albo spojrzeć na niektóre rozwiązania bardziej lub mniej przychylnie. Nie umiem dać domku w wersji do pobrania hehe. uwielbiam clean mimo tego, że po jakimś czasie wszystkie domy wyglądają tak samo
marlena0189 jest offline  
 

Tagi
starter


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023