Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Simy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.04.2012, 21:12   #201
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: by Master of Disaster

Simy " inspirowane stylem maxis-match" są piękne i mogę oglądać je godzinami. Tak, jak Twoje. Są cudowne. A jak ujrzałam Tatsuyę, to z miejsca się zakochałam... <3 Proszę, proszę, odzyskaj go i udostępnij, bo jest obłędny! :>~~~
Co do Rachel - ma piękne spojrzenie. Takie hmm... radosne, beztroskie, może troszkę naiwne... jednym słowem urocze. Podobają mi się też jej naturalne, duże usta. Fryzura bardzo dziewczęca, idealnie do niej pasuje. I czy ja dobrze widzę piegi? Jeśli tak, to dodatkowy plus, bo je kocham. No, śliczna ta Rachel jest. Natomiast niekoniecznie przypadła mi do gustu "bieliźniana" sesja. Nie jestem pruderyjna, broń Boże, po prostu uroda Rachel jest jak dla mnie zbyt delikatna do rozbieranych sesji. Ona naprawdę wygląda bardzo młodo.
Mimo wszystko 10/10, nie da rady inaczej.
Malin jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.05.2012, 22:37   #202
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: by Master of Disaster

U, dawno tu nie publikowałam, trzeba nadrobić


Student drugiego roku biologii na Sim State University. Interesuje się nauką i sztuką, jest raczej spokojny.


Jego hobby to, ogólnie rzecz biorąc, plastyka. Chętnie maluje krajobrazy, no i zapełnia zeszyty różnymi schematami (budowa blaszki liściowej, proces mitozy i takie tam), które uzupełnia zabawnymi komiksami.


A to jest siostra Kiyoshi'ego, siostra bliźniaczka ściślej mówiąc. Ona z kolei studiuje matematykę. Osoba o sporym poczuciu humoru, nieco zwariowana.


Lubi układanki, łamigłówki i gry. Trochę też interesuje się astronomią, lubi wieczorami wpatrywać się w niebo przez teleskop.


Nieraz wciąga brata różne nieszkodliwe wygłupy, jako że jest bardziej od niego żywiołowa. Ale jemu to absolutnie nie przeszkadza.


Naomi i Kiyoshi są całkiem zgranym rodzeństwem, mimo pewnych różnic temperamentu. Kiyoshi jest pilnym uczniem, a ponieważ jest także zdolny, ma świetne stopnie. Naomi z kolei nie przemęcza się nauką, ale ponieważ również jest zdolna, oceny ma całkiem dobre.

Okej, wiem, trochę mało... cóż, tak wyszło. Jak zwykle - szczere oceny, jeśli krytyka, to konstruktywna - o to proszę
Podobieństwo do jakichkolwiek Simów i ludzi jest przypadkowe.
Master of Disaster jest offline  
stare 25.05.2012, 11:49   #203
Aoi
 
Avatar Aoi
 
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: by Master of Disaster

Oczy przecudowne <33 Uwielbiam Twoje japońskie oczy, wychodzą świetnie. I zazdroszczę fryzur, bardzo mi się podobają W zasadzie tylko jedno nie podoba mi się w Twoich japońskich simach: nosy. Moim zdaniem są za duże, burzą iluzję japońskiej twarzy. Powinny być węższe i bardziej płaskie.

Ale powiem Ci, że to pierwsze zdjęcie Kiyoshiego kojarzy mi się z Kenichi Matsuyamą To chyba przez to spojrzenie.
Aoi jest offline  
stare 25.05.2012, 17:11   #204
Kethael
 
Avatar Kethael
 
Zarejestrowany: 18.03.2011
Skąd: Sweet dreams
Płeć: Kobieta
Postów: 1,222
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: by Master of Disaster

Usta Naomi <3
Nos Kiyoshi mi się nie podoba, za to nos dziewczyny jak najbardziej.
Podoba mi się makijaż siostrzyczki. Oczka ma śliczne tak wgl.
Sorki, ale się nie rozpiszę za bardzo. Dodam tylko, że chłopak mógłby mieć odrobinkę większe oczy. Odrobinkę, dosłownie
Kethael jest offline  
stare 26.05.2012, 14:51   #205
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: by Master of Disaster

Bardzo mi się podoba naturalizm Twoich postaci. Wyglądają jak prawdziwi ludzie. Tak się zastanawiam, czy moja niechęć do azjatyckich Simów nie wynika właśnie z tej ich nienaturalności w wyglądzie. Praktyczny zanik nosa bądź zredukowanie go do absolutnego minimum, wielkie oczy, niemożliwie trójkątnie twarze... To mnie strasznie zniechęca, denerwuje ta sztuczność. Natomiast Twoje Simy bardzo mi się podobają, bo robisz ich "na ludzi", a nie "na lalki". Już wcześniej zauroczył mnie Tatsuya...
Simy mają przepiękne oczy, fantastycznie odwzorowałaś ten azjatycki wygląd i kształt. Genialne, naturalne nosy. Usta Kiyoshi'ego ogromnie mi się podobają; powoli nudzą mi się duże usta, których pełno wokół (nawet sama takie robię!), w końcu nie każdy takie ma. W ogóle fajna prezentacja, taka życiowa, z codziennych czynności, nie pozowana.
Pozytywnie. 10/10 za tę parkę, bo prócz urody, mają w sobie to coś, za co od razu się ich lubi. Sympatyczni są po prostu
Malin jest offline  
stare 26.05.2012, 18:00   #206
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: by Master of Disaster

O, znowu Japończycy ; o Masz bardzo wielokulturowe otoczenie!

Kiyoshi - a włosy wskazują, że nie jest to najschludniejszy sim Żeby do sesji zdjęciowej się nie uczesać! xD
Cytat:
proces mitozy
Lepiej mejozy, bo jest więcej do rysowania xD

Co mogę jeszcze powiedzieć? Ogólnie nie mam większych zastrzeżeń poza tą, hm, drobnostką, jaką jest kształt nosa. Jest zbyt wyprostowany jak na mój gust
No i dlaczego do czarnych włosów ma brązowe brwi?

Naomi - szminka/pomadka nietrafiona. Ten "połysk" jest zbędny. Jak dla mnie sprawdziłaby się jakaś matowa, może nawet troszkę innym kolorze.
Poza tym ma ładne, delikatne rysy twarzy i po prostu nie można o niej powiedzieć, że nie jest śliczna

I co jeszcze z mojej strony musiało zostać zauważone, to bardzo ładne tło prezentacji Mają świetny domek! (ale TA trawa mnie nigdy do siebie nie przekona, chociaż wolałabym jakąś inną, bo ta eaxisowa jest z leksza nudna już).

9,5/10
Liv jest offline  
stare 27.05.2012, 08:28   #207
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: by Master of Disaster

Kiyoshi - jaki przystojniak Nos wydaje się zbyt szeroki... Hmm, nie wiem, ale coś z nim nie tak. Włosy fajne, takie roztrzepane Kolor brwi trzeba by było zmienić xD
Naomi - istny ideał, ta fryzura bardzo jej pasuje
Jeju, jaki domek cudny ja też taki chcę noooo
Tworzysz bardzo ładnych Simów, zazdroszczę!

Jedna strona wstecz - Rachel jest przepiękna! *.* 10000/10!
Mam dwa pytania: pamiętasz może, skąd jest to łóżko? Cudne!
Czy jest możliwość, byś dała Simkę do pobrania? Zakochałam się *.* !
__________________

Ostatnio edytowane przez Fallen : 27.05.2012 - 08:31
Fallen jest offline  
stare 29.05.2012, 19:17   #208
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: by Master of Disaster

Kurczę, nie zauważyłam, że tyle osób skomentowało.
Faktycznie, brwi Kiyoshi'ego są nie do końca czarne, cóż, lekka wpadka. Ale poza tym, wszystko było tak, jak być powinno. Ja tam nie jestem pewna, czy matowa pomadka by pasowała, zresztą, Naomi lubi połyskliwe
W sumie to chyba będę wkrótce miała jeszcze kogoś do zaprezentowania.
Aha, łóżko Rachel pochodzi chyba z bloga buggybooz, tutaj.
Master of Disaster jest offline  
stare 22.07.2012, 17:06   #209
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 231
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: by Master of Disaster

Ulala, czemu mnie tu jeszcze nie było? ;p Powiem Ci, że to rodzeństwo baaaaardzo mi się spodobało. Wyglądają naprawdę realistycznie, jak prawdziwi ludzie o.o I te oczyska, kurde. Nie wierzę, że takie cuda można stworzyć w TS2. Co do Naomi, podoba mi się jej lekki makijaż, wygląda bardzo naturalnie. 10/10
FresH jest offline  
stare 22.07.2012, 18:33   #210
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: by Master of Disaster

@up - dzięki, to miłe.
Kurczę, miałam wstawić kogoś "wkrótce" po tamtej dwójce, a tu od prawie... dwóch miesięcy nic. Dobra, nie ma co. Tym razem znów po japońsku, ale tym razem również... w stylu Maxis-Match.


Tak, nastoletnia Japonka, przybyła do Strangetown (Dziwnowa) niedawno, wraz z rodzicami. Na razie jest jedynaczką, ale chciałaby mieć jakieś rodzeństwo.


Na Hokkaido, gdzie mieszkała wcześniej, miała "pod ręką" sporo kuzynostwa, tu czuje się troszkę samotnie, więc topi smutki w puszce soku pomarańczowego
Ostatnio mam jakiś szał na długie, malowane pazurki


Jest pilną uczennicą, więc rodzice postanowili zapisać ją do najlepszej szkoły prywatnej w okolicy. Jej hooby to gotowanie i książki detektywistyczne oraz sci-fi.

Nieodzowne zbliżenie twarzy:


Tak, wiem, że ta fryzura dziwnie czasem wygląda, ale cóż poradzę, lubię ją.
No, to by było na tyle i jak zwykle...
PS. Aha, muszę dodać, że jakoś ostatnio nie mam chęci na granie Blaine'em, zatem możliwe, że w relacjach poznacie nieco bliżej rodzinę Kiyoko.
Master of Disaster jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023