|
|
#19 |
|
Zarejestrowany: 14.04.2013
Skąd: Gdzieś tam . . ;//
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
|
Łohoho! Duzo by tego .. Lubie robic cos na typ brazylijskiej telenoweli : >> Zdrady, romanse itp. Rzadko gram na kodach, gra nie ma wtedy sensu . ;/ Hahahah ostatnio zrobiłam sb 7 os. rodzinke . Niby wszystko spooko, ale kiedy 2 os. zabiłam na rozne sposoby, kolejne sie hajtały i robilo sie coraz wiecej simow i coraz wiecej zabijalam. No i kiedy uzbierało sie chyba z 20 nagrobkow wprowadzilam tam normalna rodzinke, a co noc nawiedzaly je duchy. Kolorowe duchy, gdyz kazdego probowalam zabijac na rozne sposoby. Taka dluzsza rozgrywka nie ma sensu, ale czasem mozna sprobowac.
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|