Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 18.06.2013, 13:43   #11
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - przedpremierowe dyskusje

Dawno mnie tu nie było, a tu proszę, ile informacji Ten filmik o syrenach i podwodnym świecie znam, bo sama wstawiałam linka tu forum, drugi jest super, choć niemieckiego nie znam więc nic a nic nie zrozumiałam Trzeciego, tego z obecnej strony nie mogę obejrzeć, bo się nie wyświetla, a w "cytuj" nie ma normalnego linka. Jeśli jednak chodzi o zwiastun dodatku ten co widziałam, no to jest ładny, muzyczka mi się podoba.

Szkoda, że nie da się nurkować w innych światach niż Isla Paradiso, ale podoba mi się mimo wszystko, że dali w ogóle to nurkowanie. Lepiej, żeby było w jednym świecie, niż żeby nie dodawali go w ogóle, bo w innych światach się nie da (lub im się nie chce) dodać nurkowania. Na chłopski rozum, to nie do każdego świata pasuje to nurkowanie, tak jak nie w każdym się to da zrobić, a nawet nie wszędzie da się wcisnąć wodną parcelę. Weźmy ot choćby Appaloosa Plains. Tam jest tylko ta rzeczka i do tego na obrzeżach miasta, moje Simy z AP to nawet w niej pływać nie chcą, dochodzą gdzieś ta, że wodę mają do pasa i dalej ani kroku. Jeśli o mnie chodzi, to byłabym przeszczęśliwa, gdyby nowy dodatek udostępnił możliwość pływania w jeziorkach na parcelach, a nie tylko w tych "naturalnych" zbiornikach.

Nie sądzę, żeby nowy dodatek wprowadził możliwość podróżowania do innych światów mieszkalnych, na to to jest mod od NRaasa, więc już teraz można sobie zbudować jakąś ładną wysepkę i na nią jeździć. Ale kurorty da się umieszczać w trzech miastach wakacyjnych z Wymarzonych Podróży.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023