Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.09.2012, 10:27   #1
Kestrel
 
Avatar Kestrel
 
Zarejestrowany: 09.09.2011
Skąd: Big City
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 369
Reputacja: 10
Domyślnie Gra nie wczytuję się do końca

Mam dość dziwny problem z simsami i szczerze mówiąc, doprowadza mnie on już do czarnej rozpaczy. Próbowałam wszystkiego, przerobiłam chyba wszystkie fora jakie dostępne są w necie (zarówno polskie jak i zagraniczne), próbowałam wszystkiego co proponują i nic, absolutnie nic nie pomaga.
Otóż miałam zainstalowane The Sims 3, Wymarzone podróże, Karierę, Po zmroku, Pokolenia, Zwierzaki, i Zostań gwiazdą. Kiedy pojawiło się Nie z tego świata oczywiście musiałam je zainstalować. Wszystko ładnię, instalacja bez problemu. Gra normalnie uruchamia się bez żadnych problemów. Problem pojawia się kiedy chcę wczytać save'a lub nową grę. Pasek się ładuję i dochodzi do samego końca zostawiając jedynie mały "nidoładowany" kawałeczek i nie rusza się z tego miejsca.. Podpowiedzi do gry dalej wyświetlaja się normalnie i zmieniają, co wskazuje, że gra nie wiesza się. Za pierwszym razem pomyślałam, że zapewne ma to związek z moimi modami, ale po ich usunięciu sytuacja nie zmieniła się. Mało tego, nawet po KILKUKROTNEJ reinstalacji dalej jest to samo. Za którymś razem pod czas reinstalowania postanowiłam włączać grę po każdym zainstalowanym dodatku żeby sprawdzić czy ładuję się normalnie (beż zadnych modów, więc problem zdecydowanie nie leży w nich). I wtedy problem pojawił się już po instalacji Po zmroku (instaluję w kolejności takiej w jakiej ukazywały się dodatki).
Nie ma to też związku ze specyfikacją mojego komputera, bo przewyższa wymagania gry. Usuwałam wszystko co ma z grą coś wspolnego, wyczyściłam totalnie rejestr, po simsach nie został nawet ślad na dysku, a mimo to, po każdej ponownej instalacji problem jest ten sam i to pojawia w zasadzie za każdym razem w innym momencie (pojawił się też po instalacji zwierzaków, i zostań gwiazdą). Czy ktoś miał taki problem, albo ma pomysł jak można temu zaradzić? Bo póki co mam wrażenie, że moja przygoda z Sims 3 dobiegła końca... T.T


EDIT: Udało mi się rozwiązać problem! Temat można zamknąć.

Ostatnio edytowane przez Kestrel : 07.09.2012 - 14:56
Kestrel jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.11.2012, 17:26   #2
Divai
 
Zarejestrowany: 03.11.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra nie wczytuję się do końca

Może ktoś pomoże bo mam dokładnie taki sam problem.
Divai jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.08.2013, 11:27   #3
Nemesis1991
 
Zarejestrowany: 07.08.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra nie wczytuję się do końca

Identyczny problem u mnie. Proszę o pomoc. Z tym, że po czystej instalce.
Nemesis1991 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.08.2013, 11:58   #4
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,169
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra nie wczytuję się do końca

Szkoda, że Kestrel nie napisała, jak udało Jej się naprawić ten problem.

Moja chrześnica miała podobny, ale po ponownym zainstalowaniu gry rozwiązał się.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023