|
|
#11 |
|
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 859
Reputacja: 14
|
KarolinaJ, Pink Panther, Ilona dziękuję za odpowiedzi
![]() Wychodzi na to, że choć można otworzyć sklep na parceli prywatnej to nie ma to najmniejszego sensu, bo po co komu sklep skoro nikt w nim nie kupuje. Szkoda, bo troszkę liczyłam, że będzie to tak świetna zabawa jak w The Sims 2. Pomimo tego, chyba zdecyduję się na Północną Grotę. Z Waszych zdjęć i opisów wnioskuję, że warto ją mieć w grze. Poza tym, tak jak anie_1981 lubię kolekcjonować miasta
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22 |
|
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|