|
|
#11 |
|
Moderator
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,546
Reputacja: 49
|
Znowu ja...
![]() Mój komputer powoli się sypie, więc na wszelki wypadek chciałabym skopiować sobie zapis z TS3 na pendrive'a. Nie uśmiecha mi się kopiowanie całego folderu The Sims 3 (wystarczy mi już cały folder z dwójki -,-). Można inaczej to skopiować? Jakoś żeby wyciągnąć sam zapis, nie wiem jak to działa tutaj ![]() Z góry dziękuję za odpowiedź.
|
|
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|