|
|
#11 |
|
Zarejestrowany: 03.05.2014
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 29
Reputacja: 10
|
Jarają mnie Simsy 4, ale szczerze powiedziawszy, o ile nie będzie w nich jakiegoś super nadnaturalnego stworzenia to poczekam na dodatki z kupnem. A jak wyjdzie podstawa to kupię sobie kilka dodatków do TS3 bo nigdy w trójkę nie grałem (mimo że zamówiłem przed premierą to nawet nie zainstalowałem, lol). Więc jak wyjdzie czwórka to ja się obkupię w dodatki do trójki, a do tego czasu męczę dwójkę.
|
|
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|