|
|
#11 |
|
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,847
Reputacja: 14
|
poza tym, ja jestem i tak skrajnym pesymistą, to jeszcze mam się dodatkowo wpędzać w depresję bo sim jest smutny?
Lepiej, żeby był "niby" smutny, żeby ten smutek mi się nie udzielił xD
|
|
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|