|
|
#11 |
|
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
|
Denerwuje mnie ciagłe włączanie i wyłączanie gry z powodu tego głupiego buga....ja naprawdę mam cos pecha do gier, zawsze cos mi żle działa ;/ Jak tak dalej będzie po naszej premierze, to chyba zgłoszę to do EA, bo cos z tym zrobili.
Sami zobaczcie:
|
|
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|