Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 22.03.2015, 13:08   #11
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 859
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Życie simów według Irbis.

Dziękuję za komentarze

LepkiePaluszki23 zdjęcie jest powtórzone celowo. Oczywiście, że "zastanawiać" a nie "zastanawić", to literówka, uciekło mi "a" Dzięki za zwrócenie uwagi.
Sheil Aleksander nie rozmawiał z babcią po jej wyjściu z tajemniczej polany, lecz wcześniej, poprzedniego dnia. Dlatego właśnie jest powtórzone zdjęcie Aleksandra rozmawiającego z babcią. Aleksander zaczął snuć się po lesie niemal w tym samym czasie co jego dziadkowie, Ja tylko opisałam te wydarzenia oddzielnie.
Annetti Aleksander jest również moim ulubieńcem, zwłaszcza, że to syn mojego pupilka Kazimierza Ciągle zastanawiam się, czy chłopiec będzie równie śliczny, gdy dorośnie. Co do zdjęć natury, bardzo lubię robić takie w czwórce. Bałam się, że natura w TS4 nie będzie tak fotogeniczna jak trójkowa, ale teraz nawet bardziej mi się podoba
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023