|
|
#10 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Sukces! Jeszcze mnie nie zabili! A co do imion, to jak mi się w simsach urodzi dziecko, to biegnę sprawdzić, kto w tym dniu ma imieniny i takie imię daję. Gorzej, jak urodzi się dziewczynka, a są same imione męskie... Wtedy zmieniam własnie męskie na zńskie (nie wiem, czy ktoś słyszał o imieniu Piotra albo Grzegora
). Nazwiska mają po rodzicach xP .
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości) | |
|
|