Wróć   TheSims.PL - Forum > Dodatki z sieci > The Sims 2: Ooo... Muszę to mieć!
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.02.2006, 09:01   #1
angy_tm
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja juz kombinowalam na wszystkie sposoby ze sciezkami i tak mi wpadlo do glowy, ze moze ktos zrobil dywan wygladajacy jak sciezka(mozna robic roznoksztaltne meshe dywanow, wiec i sciezka nie bylaby problemem).
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.02.2006, 09:16   #2
Margierytka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Można zrobić taki dywan - bez problemu tylku musisz mieć do tego idealnie dobrane pokrycie terenu. Ja np. robiłam boisko z bieżnią jako dywan - z tekstury trawy.

Największy problem zaczyna się w momencie układania. Nie zawsze taki dywan pasuje do ukształtowania terenu. Jeśli nim pokrywasz teren nieregularnie wznoszący się - tak czy inaczej tekstura Ci się rozmyje. Na to nie ma siły. No i druga sprawa. Trzeba wiedzieć skąd - dokąd ścieżka prowadzi - jakiej wielkości dać dywan i gdzie powinny być zakrętasy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.02.2006, 21:20   #3
angy_tm
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moznaby zrobić roznej wielkosci i roznych kszałtow dywany a potem kazdy ukladalby je jak puzzle tak, jakby mu sie podobalo. W The Sims (jedynce) ktos cos takiego zrobil i dlatego myslalam ze moze i tu ktos sie postaral.

Ale jesli nikt sie nie spotkal z czyms takim to poprosilabym o nazwe jakiegos programu, w ktorym mozna zrobic dywany (no i inne przedmoty) i moze link do tego programu jesli jest darmowy i poradniki
Za pomoc serdecznie dziękuję
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023