|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
pierwszy to, ze kolory czasami sa inne niz powinny. terapeuta ma niebieską twarz, hula tez, gdy np. zlew się psuje to woda rozlewa się w kolorze czerwonym, gdy sim spi to poduszka zmienia kolor w zależności od jego postawy spania. a nie dawno mialem wszystko ok. drugi problem to gdy polozylem tajne stowarzyszenie z dodatku NS, to polozylem pierwsze, a reszta znikła z panelu parceli specjalnych dla studentów i w dodatku to pierwsze nie istnieje. poprostu tam gdzie polozylem to poprostu znikło. ;( co zrobić? ;( ;( ;( :1smutny: :1smutny: :1smutny:
:con: :con: :con:
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
1) Może to kwestia karty graficznej?
2) 'Położyłeś' stowarzyszenie? O_o" Hmm.. nie bardzo wiem o co chodzi.. Masz jakieś dodatki z sieci? Używałeś boolpropa? Grzebałeś w SimPe? |
|
|
|
#3 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
dodatki mam, nie mam simpe, boolpropa uzywalem dopiero po polozeniu, gdy wszedlem do studentów. ;( :1smutny: :con:
|
|
|
|
|
#4 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Może potrzebujesz sterowników nowszych, bądź starszych do kart graficznej
Skoro miałeś format.Co do drugiego, chodzi o to, że ustawiłeś parcelę w otoxczeniu ? Teraz ona znikła, ale możesz do niej wejść ?
|
|
|
|
#5 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
:con:
|
|
|
|
|
#6 |
|
Guest
Postów: n/a
|
A może spróbuj zainstalować simsy jeszcze raz? Pamiętaj, żeby żadne programy nie działały w tle. Ja też miałam na początku problemy z grafiką i nie tylko - odinstalowałam i wszystko było w porządku.
|
|
|
|
#7 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
:1smutny:
|
|
|
|
|
#8 |
|
Guest
Postów: n/a
|
A jaka masz grę: oryginalna czy piracką ? Może to tez ma znaczenie ?
|
|
|
|
#9 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
|
|
|
|
|
#10 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Hmmm... a wirusy jakieś masz? : P Naprawdę, nie mam zielonego pojęcia, co to może być... zła karta graficzna? Mało miejsca na dysku?
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|