|
|
#16 |
|
Zarejestrowany: 12.02.2007
Skąd: inąd
Płeć: Kobieta
Postów: 49
Reputacja: 12
|
Skoro sernik jest w schowku to trzeba go zwyczajnie z niego WYCIĄGNĄĆ. Tak jak z plecaka. I postawić w lodówce, na podłodze, na stole - obojętnie gdzie!
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|