|
|
#2 |
|
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,153
Reputacja: 19
|
Trochę nie podoba mi się bryła... zresztą w tym poprzednim też mi się nie spodobała i nie chciałam oceniać, bo bym strasznie zjechała
![]() Ale tutaj bardzo podobają mi się wnętrza i fajnie, że robisz własne otoczenie utrzymane w jednolitym stylu
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|