|
|
|||||||
| Zobacz wyniki ankiety: Podoba ci się mój domek? | |||
| Jest wspaniały |
|
7 | 22.58% |
| Jest prawie doskonały |
|
19 | 61.29% |
| Jest taki średni |
|
3 | 9.68% |
| Nie za bardzo |
|
1 | 3.23% |
| Jest okropny |
|
1 | 3.23% |
| Głosujących: 31. Nie możesz głosować w tej sondzie | |||
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
#3 |
|
Zarejestrowany: 28.12.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 64
Reputacja: 10
|
Bardzo mi się podoba, chociaż moim zdaniem troszkę za dużo tych zdjęć na półkach, a tak to fajnie, fajnie, ogród dał bardzo dobr efekt dla domu . ; *
__________________________________________________ ____ Julka . |
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|