|
|
|||||||
| Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za poniższymi zmianami w regulaminie? | |||
| Tak |
|
28 | 68.29% |
| Nie |
|
13 | 31.71% |
| Głosujących: 41. Nie możesz głosować w tej sondzie | |||
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
#5 |
|
Zarejestrowany: 15.09.2007
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,102
Reputacja: 10
|
Callineck - chodzi nam o to, żeby wyeliminować kary za wulgaryzmy zamieszczone w poście pod wpływem emocji - wtedy są one wygwiazdkowane przez cenzurę. Jeśli ktoś postuje niecenzuralne słowo np. umyslnie rozdzielając "niecenzuralny" wyraz, czy wstawiając kropki pomiędzy literami - jest to traktowane jako nadużycie, podobnie jak np. " Znowu muszę zapier****** do tej ****nej szkoły ***j mnie zaraz ***wa ***nie.
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|