Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.11.2008, 11:33   #111
Souris
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Namiastka życia"

No, no, ciekawe, nie powiem. Boże, co ta dziewczyna zrobi dalej, nie mogę się doczekać kolejnego odcinka 8/10, bo za dużo dialogów, za mało opisów, ale wzięłam pod uwagę twój wiek i jak na 12 - latke piszesz bardzo dobrze. Pozdrowionka
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.11.2008, 19:01   #112
Karcia028
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Namiastka życia"

Od razu śmierć i później druga
Rozkręciłaś się z uśmiercaniem
Ale ogólnie fajny odcinek tylko dość krótki
Ciekawa jestem(chyba jak wszyscy)co będzie z Martą
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.11.2008, 20:59   #113
Fiorella
 
Avatar Fiorella
 
Zarejestrowany: 18.04.2008
Skąd: W simowie
Płeć: Kobieta
Postów: 643
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Namiastka życia"

No to dałaś. Dwie osoby zrównałaś z ziemi a w jednym odcinku. Sporo, szczególnie, że w nastepnym chyba znowu ktoś umrze. Ale zobaczymy... Ogólnie to fajny odcinek, dość ciekawy, krótko mówiąc podobał mi się. Jednak czegoś mi brakowało.
Ocena: 9/10
Fiorella jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.11.2008, 17:41   #114
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,273
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: "Namiastka życia"

Zabawiłaś się w tatę śmierć Mogło to być nieco rozłożone, na parę innycho odcinków, chociaż taki splot okoliczności nie jest wcale zły. Moja ocena 9/10. Ty juz wiesz co się stanie na koniec a my jeszcze nie
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.11.2008, 09:37   #115
KissForYou
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Namiastka życia"

Czy ty się bawisz w Mrocznego Kosiarza?
Ejj... ja chce wiedzieć co było na tej kartce. Nie mogła wcześniej przeczytać?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.11.2008, 10:55   #116
Adamsims
 
Avatar Adamsims
 
Zarejestrowany: 27.05.2008
Skąd: Świehbodzin
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 251
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Namiastka życia"

Dziwi mnie że ta matka przeżyła po mentosach z colą :http://www.youtube.com/watch?v=HWPB5...eature=related
w tym filmiku jest pokazane co robi cola z mentosami a do odcinka to za szybko się dzieje ja bym Monice włosy powyrywał i wrzucił do rzeki.9/10
Adamsims jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.11.2008, 16:20   #117
Kliii
 
Avatar Kliii
 
Zarejestrowany: 22.05.2008
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 177
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Namiastka życia"

"Namiastka życia"
Odcinek 17

Gniew dał mi potężną siłę. Jakoś wyrwałam Dawidowi nóż. Wtedy poczułam ból i pieczenie brzucha. Przejechałam sztyletem po ramieniu mięśniaka. Monika zaczęła go pocieszać. Wykorzystałam chwilę nieuwagi i w mgnieniu oka zgarnęłam strzępki papieru i pobiegłam prosto przed siebie.



Rana na brzuchu piekła mnie niemiłosiernie. Cała koszulka była we krwi. Byłam strasznie osłabiona, myślałam, że zemdleję. W końcu dotarłam do ulicy. Nadal padało. Przede mną zatrzymał się jakiś samochód. Poprosiłam, żeby wezwali pogotowie. Pamiętam sygnał karetki i…to wszystko. Musiałam widocznie stracić przytomność. Pamiętam tylko białą salę i jakiegoś policjanta. Opowiedziałam mu wszystko oprócz listu od mamy. Podałam rysopis taksówkarza i mięśniaka, powiedziałam też, że brali w tym udział Dawid i Monika. Zadzwoniłam do sąsiadki z prośbą, żeby zaopiekowała się Marcinkiem, jednak dowiedziałam się, że kiedy mnie nie było przyszła jakaś Daria Góralczyk z dokumentami wskazującymi, że od teraz jest prawną opiekunką moją i Marcina. Zdenerwowałam się, ale nic nie mogłam zrobić. Zadzwoniłam do Maćka. Nie odbierał. Za to Dariusz powiedział, że chętnie przyjdzie. Za godzinę zjawił się w mojej sali z małym bukiecikiem stokrotek. Nie wiem, dlaczego poczułam z nim jakąś dziwną więź. Opowiedziałam mu wszystko: o Marku, wypadku, Dawidzie, Maćku i śmierci moich rodziców. Wysłuchał mnie uważnie i nie przerywał.



- Pokaż ten list – poprosił.
Wyjęłam z kieszeni zakrwawione elementy pisma. Pomyślałam, że ułożenie tego zajmie rok, jeśli nie więcej.
- Sama tego nie ułożysz, mam starszego brata-mistrza puzzli, a i jego żona nie jest amatorką. Razem ułożymy Ci to w tydzień.
- Dzięki, jestem twoją dłużniczką. – z zaufaniem dałam mu fragmenty listu, wiedząc, że ich nie wyrzuci.
Miałam tylko jedną poważną ranę na boku, ale na szczęście nie przebiła ona mięśni, więc z opatrunkiem mogłam już dwa dni później wychodzić ze szpitala, ale nadal nie mogłam się stamtąd wyprowadzić. Poszłam do domu. Darii i Marcinka nie było. Dopiero tutaj naprawdę zrozumiałam, że już nie zobaczę śmiejącej się mamy. Do tego musiałam iść do kostnicy i wybrać rodzicom ubrania. Poszłam do swojego pokoju.



Ujrzałam suknię, którą kupiłam mamie na Boże Narodzenie. Miałam dać jej ten prezent za półtora tygodnia. Wyobrażałam sobie, jak się ucieszy, jak da mi całusa… To nigdy nie nastąpi. Nigdy już jej nie przytulę, nie porozmawiam, nawet nie spojrzę, jak ogląda Telezakupy Mango. Nie dotknę jej dłoni, nie usiądę koło niej na kanapie. To niemożliwe, niemożliwe! Ona musi żyć! Nie wytrzymam życia bez niej. Płakałam bardzo, bardzo długo. W końcu poszłam do kostnicy. Zobaczyłam ciała wielu martwych ludzi. Każdy z nich musiał mieć rodzinę… I po każdym rodzina rozpacza tak jak ja. Jaki świat jest okrutny! Nagle zobaczyłam mamę i tatę leżących obok siebie. Oboje byli zimni, bladzi i smutni. Dlaczego mnie to spotyka? Śmierć czterech najbliższych mi osób w ciągu niecałego roku! Szybko położyłam suknię koło mamy jak mi kazano. Ostatni raz pocałowałam ją w policzek i uścisnęłam dłoń tacie. Jutro pogrzeb… Pognałam do szpitala. Łkałam tak długo, aż podano mi środki uspokajające. Najpierw śmierć rodziców wydawała się normalna, potem obojętna,



Oczy powoli zaczęły mi się zamykać i wręcz cieszyłam się z ciepłego łóżka. Jednak w głębi duszy nadal czułam przerażającą pustkę…
__________________
Kliii jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.11.2008, 14:22   #118
Fiorella
 
Avatar Fiorella
 
Zarejestrowany: 18.04.2008
Skąd: W simowie
Płeć: Kobieta
Postów: 643
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Namiastka życia"

I znowu jej sie życie wali na głowę... smutne, ale cieszę się, że przeżyła.
Co do odcinka to trochę nudny. Ale chętnie poczekam na następny, bo jestem ciekawa co było w liscie.
Ocena: 8/10
Fiorella jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.11.2008, 15:55   #119
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,273
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: "Namiastka życia"

W zupełności zgadzam się z moją przedmówczynią. Czy chociaż jeden odcinek nie mogłby być, gdzie wszystko się dobrze układa. Ja sobie myślę, ze to to jest taka moda na sukces. Żadna rodzina nei ma wiecznych problemów tak jak oni. Kłótni goni kłótnię a śmierć goni śmierć. I faktycznie odcinek trochę krótki. 7/10 Pozdrawiam
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.11.2008, 22:01   #120
Adamsims
 
Avatar Adamsims
 
Zarejestrowany: 27.05.2008
Skąd: Świehbodzin
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 251
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Namiastka życia"

Tak macie racje życie jej się zawaliło ja w takiej sytuacji cieszył bym się tylko z jednej rzeczy że nie musi oglądać zakupów mango 8/10 ciekawe co było w liście???
Adamsims jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023