Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.08.2012, 19:40   #111
Chewbacca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rodzinki Einarr'a

Cytat:
Jej matka z pewnością będzie bardzo rozczarowana postępowaniem córki.
Myślałam, ze Amelia jest bardziej wyrozumiała. Paula jest śliczna, chociaż wolałam ją jako wampira. Ogólnie tamten dom bardziej mi pasował do nich.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.08.2012, 14:19   #112
Horsez
 
Avatar Horsez
 
Zarejestrowany: 22.07.2008
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 959
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki Einarr'a

Mam nadzieje że Paula będzie tak samo piękna jak jej starsza siostra♥
Cieszę się że Amelia jest szczęśliwa, razem ze swoim mężem.
Bardzo popieram też decyzję Mai, jeśli chce być normalnym człowiekiem ma do tego prawo.

ps. już niedługo zobaczysz swoją wampirkę u mnie Będzie to miła odmiennośc, u mnie narazie jest człowiekiem ale będzie ssąca.
__________________
Horsez jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.08.2012, 21:34   #113
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 4,017
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: Rodzinki Einarr'a

Paula śliczna <3 I szkoda, że Maja wyjechała...jest taka śliczna po tej przemianie
Charionette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2012, 02:02   #114
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rodzinki Einarr'a

Yay! Jak milo widziec tyle komentarzy : ) Tym razem odcinek dosc krótki, wlasnie przesyla sie okolo 30 zdjec. tym razem zadnej fabuly nie bedzie, same nudy. mam jednak nadzieje, ze kiedy rodzinka sie rozrosnie bedzie duzo ciekawiej

Rodzinka Welsh: SE2 odc.4

Z początku, mała Paula była grzecznym dzieckiem. Dużo spała, nie płakała, ogółem - aniołek.


Po urodzeniu dziecka, Amelia zdecydowała się przejśc na wcześniejszą emeryturę. Przepracowała wiele lat w swoim życiu. Po urodzeniu swojego 3 dziecka postanowiła zając się domem.


Lecz z czasem mała Paula robiła się coraz bardziej nieznośna.
Już nie była małym aniołkiem. Jej popisowym numerem było chowanie się przed rodzicami.
Pewnego dnia postanowiła ukryc się przed mamą, w koszu na zabawki.




Amelia szukała swojego dziecka przez dobre kilka minut. Nie spodziewała się, że jej ukochana, mała córeczka może byc taka wredna xD


Lecz, gdy ją w końcu odnalazła i zobaczyła jej wielkie, świecące oczka, złośc automatycznie mijała .


Kolejnym zainteresowaniem młodego wampirka było maltretowanie biednego misia. Nikt z domowników nie liczy ile razy przytulanka została przyduszona, czy też uderzana o podłogę xd




Jednak, gdy Kai wracał do domu Paula z powrotem zamieniała się w aniołka. Mała uwielbiała swojego tatę.


W weekendy, to Kai opiekował się dzieckiem. Amelia musiała odpocząc po całym tygodniu pracy w domu.
Popołudniowe spacery z wózkiem były codziennością.




Ale ile można mówic o jednym dziecku? I tak poświęciłem na małą wampirzycę pół posta, a przecież wydarzyło się jeszcze parę interesujących rzeczy!

Maja nadal uczyła się w szkole z internatem. W zasadzie była bardzo zadowolona, jednak bardzo tęskniła za matką. Obie łączyła wielka, emocjonalna więź. Tęsknotę łagodziły rozmow telefoniczne. Aż strach pomyślec jaka była kwota rachunku za telefon.




Nie zapominajmy, że w willi Wealshów mieszka chyba najbardziej niedoceniona postac w moim OJSG, a mianowicie - kitka!


Co prawda nie jest zbyt ciekawą postacią, jednak również zasługuję na uwagę. Kotka nie była zbyt towarzyska, przez całe dnie wylegiwała się na fotelu, albo biegała po ogródku - nic ciekawego.


Pewnego dnia Amelia z Kai;em postanowili, że przygarną pod swój dach jeszcze jednego kotka. Wybór padł na słodkiego, rudawego kocurka o imieniu Tofik.


Kitka dogadała (a raczej domiałczała) się z Tofikiem, i po paru godzinach 'znajomości' byli dobrymi przyjaciółmi xd


*******

Amelia i Kai pod naporem codziennych zajęc niemal zapomnieli o tym, że są zaręczeni. Pewnego piątkowego wieczoru postanowili się pobrac.
Urządzili, mały prywatny ślub. Oboje nie lubili tłumów, więc taki tym ceremonii obojgu bardzo odpowiadał.








Była to chyba najszybsza ceremonia ślubna w historii. Odbywała się przerwie, pomiędzy wiadomościami, a pogodą w jednym z programów telewizyjnych.

Po szybkim ślubie, choc na chwilkę trzeba było wrócic do codziennych obowiązków. Na noc poślubną musieli troszkę poczekac xD




Lecz i na wyjątkową noc w końcu przyszedł czas.


Następnego dnia, w pierwszy dzień małżeństwa Amelia i Kai wybrali się do klubu. Do tego samego, pod którym się zaręczyli. Chcieli choc na chwilę poczuc się młodo.
Pierwszą rzeczą, do której się dorwali będąc na miejscu, było karaoke. Dali niezły popis swoich umiejętności wokalnych XD




Jak wiadac, nie każdemu koncert się spodobał :<
Swoją drogą, biedny dzieciak. Nie wie, że z wampirami nie warto zadzierac.


Kiedy skończyli śpiewac zapragnęli zrobic coś naprawdę szalonego. Budka na zdjęcia była do tego odpowiednim miejscem. if u know what i mean xD




Chwilę szaleństwa przerwał telefon. Okazało się, że Maja ukończyła pomyślnie wszystkie egzaminy w szkole i wraca do domu.


C.D.N

Wiem, wiem. Dzisiaj było krótko i nudno, przepraszam. Pocieszający jest fakt, że Maja w końcu wraca. Mam masę pomysłów jak potoczy się życie byłej wampirzycy, teraz tylko czekac, aż stanie się młodą dorosłą.
Byłbym zapomniał - szukam dla Mai faceta! Jeżeli ktoś chciałby mi przysłac jakiegos sima(mlody dorosły), z chęcią przyjmę!
I obiecuję - następny odcinek przynajmniej 2x dłuższy

Ostatnio edytowane przez Spectrum : 30.08.2012 - 02:10
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2012, 07:16   #115
easey
 
Avatar easey
 
Zarejestrowany: 18.03.2012
Skąd: jajecznica
Płeć: Kobieta
Postów: 968
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki Einarr'a

Aa, ślicznych masz simów naprawdę. Paula () jest słodka. A Maja *w*. Koty są świetne Czekam na następny odcinek <3
easey jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2012, 11:52   #116
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rodzinki Einarr'a

@easey, dziękuje za komentarz ;3

ktoś jeszcze?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2012, 12:18   #117
Meona
 
Avatar Meona
 
Zarejestrowany: 04.11.2009
Skąd: gdzieś
Płeć: Kobieta
Postów: 702
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki Einarr'a

Maja jest śliczna. Z Pauli na pewno też będzie piękność. Mam nadzieję, że nie namieszasz za dużo w ich życiu Czekam na więcej z niecierpliwością!
__________________
[IMG]http://i61.************/b6v96w.png[/IMG]
Meona jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2012, 12:32   #118
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 633
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Rodzinki Einarr'a

Ooo szybko dodaleś nowy odcinek! Fajnie
Ich życie jest niby zwyczajne i leniwe, aczkolwiek bardzo interesujące
Mnie również Maja bardzie podobała się z kłami, no ale cóż, jej życie, jej wybór
Może jak będę miała chwilę czasu, to podrzucę Ci jakiegoś przystojniaka. Są jakieś wymagane kryteria czy termin składania prac?
Co do ślubu - faktycznie szybko się uwinęli, nie ma co. Nawet czasu na zaślubiny nie mają, co za świat!
__________________
Myrtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2012, 19:21   #119
Meggie
 
Avatar Meggie
 
Zarejestrowany: 29.11.2005
Skąd: Chełm
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,140
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki Einarr'a

Paula będzie tak samo śliczna jak Maja! A Maja pewnie jeszcze ładniejsza teraz No i miło patrzeć na takich zakochanych. Cudowne kotki, nie zaniedbuj ich w OJSG
__________________
Looks like a girl, but she's a flame.
So bright, she can burn your eyes...
Better look the other way.
Meggie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2012, 19:35   #120
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rodzinki Einarr'a

Dzięki za komentarze!


Cytat:
Napisał myrtek Zobacz post
Może jak będę miała chwilę czasu, to podrzucę Ci jakiegoś przystojniaka. Są jakieś wymagane kryteria czy termin składania prac?
oo, byloby super, tworzysz pieknych simow =D kryteriow nie ma. terminu rowniez, Maja przyjmie każdego
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
einarr, nie z tego świata, wcale Że nie sv tylko mf


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023