Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.02.2011, 15:02   #221
psitka6
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Witam! Dzisiaj zaktualizowałam the sims 3 do najnowszej wersji 1.19.44.010002 wszystko fajnie wyszlo tylko ze gra wogole mi sie nie chce wlaczyc gdy wlaczam ikonke to nawet nie pokazuje mi sie klepsydra. Pomoże ktoś??
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.02.2011, 12:27   #222
chl0r
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Aktualizacja podstawki

Mam problem z grą The Sims 3. Wystąpił jakiś problem z jej zaktualizowaniem i teraz, gdy chcę grać bądź po prostu uruchamiam grę wyskakuje komunikat "Twoja gra podstawowa jest niezgodna z aktualnym dodatkiem do The Sims 3. Zaktualizuj grę w programie startu gry".
A w programie startu gry pisze, że moja gra jest aktualna i nie mogę nic zrobić.
Jak to naprawić?
Z góry dzięki.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2011, 15:35   #223
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Aktualizacja podstawki

Cytat:
Napisał chl0r Zobacz post
Mam problem z grą The Sims 3. Wystąpił jakiś problem z jej zaktualizowaniem i teraz, gdy chcę grać bądź po prostu uruchamiam grę wyskakuje komunikat "Twoja gra podstawowa jest niezgodna z aktualnym dodatkiem do The Sims 3. Zaktualizuj grę w programie startu gry".
A w programie startu gry pisze, że moja gra jest aktualna i nie mogę nic zrobić.
Jak to naprawić?
Z góry dzięki.
Przypuszczam, że aktualizowałaś grę do wersji 1.19.blabla. Musisz w takim razie pobrać najnowszą łatkę do najnowszego dodatku, jaki posiadasz.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2011, 14:44   #224
Floppy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Czarni simowie

Witajcie
otóż po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji (wyłączyłam wszystkie obiekty modyfikowane) wszyscy Simowie w mieście stali się czarni... restartowałam grę, ale oni dalej tacy są ;/
Co mam robić ?

Ostatnio edytowane przez lithium : 08.02.2011 - 14:51
  Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Ostrzeżenie
stare 08.02.2011, 17:19   #225
Nadine
 
Avatar Nadine
 
Zarejestrowany: 26.08.2007
Skąd: Poznań
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,029
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

ale oni sa czarni tylko na danym savie, czy przy kazdym wlaczeniu gry, czy cos?
__________________

[img]http://i41.************/34tajvd.gif[/img]
Nadine jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2011, 18:05   #226
PannaKot
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Witam. Mam taki problem, że kiedy chcę uruchomić grę, pokazuje mi się komunikat: "Twoja gra podstawowa The Sims 3 jest niezgodna z aktualnym dodatkiem do The Sims 3. Zaktualizuj grę w programie startu gry". Tak więc kiedy zaczynam akutalizować, w pewnym momencie wyskakuje mi błąd: "Znaleziono nieprawidłowy plik". Usunęłam wszystkie rzeczy, które nie są oryginalne od The Sims 3 i ciągle tak jest! Co robić?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2011, 20:00   #227
Floppy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Cytat:
Napisał Nadine Zobacz post
ale oni sa czarni tylko na danym savie, czy przy kazdym wlaczeniu gry, czy cos?
przy każdorazowym włączeniu gry... ;/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.02.2011, 14:56   #228
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

kurcze tak czytam i czytam odpowiedzi na temat aktualizacji, ale nie potrafie znalezc konkretnej odpowiedzi co do problemu ;/ zainstalowalam sobie sims 3 podstawke, gdy chce zainstalowac wymarzone podroze i wyskakuje, ze chce sprawdzic czy gra jest zaktualizowana pokazuje, ze jest blad aktualizacji - nawet nie chce sie nic zaintalowac tylko pisze, ze z powodu bledu aktualizacji instalacja gry zostanie przerwana i koniec... komputer swiezo po formacie, zadnych nieoficjalnych plikow i modow z internetu nie mialam help

ok, ten problem juz rozwiazalam, ale mam teraz inny;/
Aktualnie mam zainstalowane podstawke, wp, kariera i po zmroku. za kazda instalacja czesci robilam aktualizacje bo nie chcialo mi sie zaktualizowac przy instalacji.
Wszystko szlo pieknie, az zainstalowalam dodatek po zmroku. Pojawilo sie okienko o aktualizacji - wiec wlaczylam....i pisze, ze blad aktualizacji, blad w pliku O.o
Czytam tutaj, ze macie tez z tym problem, wiec moje pytanie - co mam zrobic, by gra dzialala? instalowac aktualizacje czy nie?jak nie to jak wlaczyc gre, bo bez tego pisze, ze podstawka nie jest zaktualizowana, a ponoc jest;/ help..wkurza mnie juz takie cos, czlowiek wydaje kase na gre a tu dostaje tylko nerwicy i nic wiecej>.<

mam ten sam problem co "pannakot", jesli ktos wie jak naprawic ten problem to bylabym wdzieczna...

Ostatnio edytowane przez eyvee : 16.02.2011 - 17:38
eyvee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.02.2011, 20:12   #229
kejtwo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Mam płytę oryginalną Simsów 3, lecz niestety porysowaną i po formacie komputera musiała pobrać grę i zainstalować nieorginalną. Kod jest wpisany oryginalny z mojego pudełka, wszystko działało bez zarzutów. Teraz kupiłam "Wymarzone podróże" i próbowałam je zainstalować. Już na samym początku instalacji chce aktaulizować grę i za każdym razem wyskakuje błąd. Co z tym zrobić? W którym miejscu tkwi błąd? Przecież nie kupię drugiej płyty
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.02.2011, 20:51   #230
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,820
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Proponowałbym grę zamiast z torrentów pobrać z EA Store, skoro dysponujesz kluczem, pobierz EA manager download, zarejestruj klucz i będziesz mogła spokojnie pobrać grę.
Gra i na "pirackich" plikach powinna zaktualizować się poprawnie, chyba że dodatkowo w nie ingerowałaś.

Radzę ze EA store pobrać.
Jeśli dysponujesz łączem choćby 3/4 mb/s to w 2h gra powinna się pobrać, może szybciej.
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aktualizacja 1.5/1.6, błąd, czarni, czarny, problem, sim, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023