Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.09.2010, 19:58   #31
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 4 serca

Lily lubi seks,Chryzia lubi Lily
weź nie zabijaj Roukey'a!szkoda go :C
A co do Beau to jakoś nie mam do niego przekonania,obawiam się że wykorzysta Lilly.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.09.2010, 20:14   #32
yaoi fan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 4 serca

Pośpiech niczemu nie służy. Radzę ci posiedzieć nad tym, przeczytać swoje opowiadanie kilkukrotnie, zawsze wtedy wychwycisz jakieś błędy, i wtedy je wstawić. Dajesz zbyt dużo zdjęć, źle się takie coś czyta. Mnie osobiście nie wyświetla się żadne :<

już widzę, tylko dwóch ostatnich nie.

Ostatnio edytowane przez yaoi fan : 11.09.2010 - 20:16
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2010, 22:15   #33
_natalia_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 4 serca

Szkoda że taki krótki ten odcinek.Ale podoba mi się
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2010, 22:59   #34
Kamis
 
Avatar Kamis
 
Zarejestrowany: 28.03.2010
Skąd: Polska ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 1,019
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 serca

Fajnie, że dużo zdjęć.
I właśnie, nie zabijaj Roukiego
__________________
Simy by Kamis [new 15.04.2011]

Życie pisze swój scenariusz, nieważne jakie były plany.
Kamis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.09.2010, 19:53   #35
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,169
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 serca

Jakie emocjonujące zakończenie

Ale nie podoba mi się, że skaczesz od akcji do akcji – w tym odcinku bardzo to widać. Mało opisów (nie tylko przyrody, ale i przeżyć).
Za często też stosujesz zwrot: ’Jeny’ – trochę to takie dziecinne

Tak myślałam, że Robert czuje coś do Lilly Fajnie było by gdyby się spiknęli
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.09.2010, 23:55   #36
sing
 
Avatar sing
 
Zarejestrowany: 16.08.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 90
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 serca

dzieki wielkie, skomentujecie cos jeszcze? bo chcialbym dac ostatni odcinek tej serii ;d
sing jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.09.2010, 10:56   #37
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,609
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: 4 serca

Cytat:
- Kocham Cię Xavier.
- Jeny, mówisz jak w jakiejś telenoweli.
- Dobra, nara.
Ale się zreflektowała
Cytat:
Tymczasem dwa domy dalej:
Enter by się przydał, żeby oddzielić to od reszty.
Cytat:
-- Jak to?! Dlaczego?!
Podwójny myślnik.
Czemu w zdaniu wcześniejszym jest "Cię" zamiast "cię"? Mówiłam Ci już, że NIE piszesz listu, tylko FS!
Cytat:
W Robercie jednak coś pękło, jak taka dobra dziewczyna jak Lilly, jest w ciąży ze starszym facetem?
W Robercie jednak coś pękło. Jak taka dobra dziewczyna jak Lilly może być w ciąży ze starszym facetem?
Brzmi lepiej, no nie?
Szkoda mi Roberta I płonącego Roukiego! Mam nadzieję, że go nie uśmiercisz x(

Jakoś więcej błędów dzisiaj, czy tylko mnie się tak wydaje? Anyway, odcinek dobry. Tylko wkurzające jest, że nie stosujesz się do moich uwag. "Ci" (nie napisałam wielką literą z racji początku zdania) napisanego w ten sposób, nie znajdziesz w żadnym dialogu w żadnej książce. Wiem, że ludzie przyzwyczajeni są do takiej formy, ale trzeba się tego oduczyć. Ja sama tez mam trochę z tym problemów, ale staram się zwalczać te "błędziki".
I czemu we wcześniejszym odcinku było widać brzuszek Lilly, a teraz już nie?
8/10
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.09.2010, 11:13   #38
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 serca

A ja jak zwykle na końcu (wybacz jakoś nie miałam weny na czytanie mimo, że tak krótko).
Więc zabij tego Beau a nie Roukey'a (na początku źle napisałam Liv, dzięki za poprawę xD)
Nie przepadam za nim, jakiś mało odpowiedzialny mi się wydaje...
Sam fakt, że wyszedł sobie z domu zabierając walizy (na dodatek wyprowadził się tylko trzy domy dalej!) robi z niego nieodpowiedzialnego człowieka.
Zachowuje się jak niedojrzały gówniarz, nie wybaczę mu tego!

I proszę o ciąg dalszy, jak najszybciej!
__________________
Mój profil na WATTPAD

Ostatnio edytowane przez rudzielec : 20.09.2010 - 12:08
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.09.2010, 23:26   #39
sing
 
Avatar sing
 
Zarejestrowany: 16.08.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 90
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 serca

Odcinek 5 - ostatni odcinek kończący 1 serię.







Poród Alexa Andrews trwał 8 godzin i 32 minuty. Przez cały ten czas Lilly McLous myślała o swojej przyszłości, nie skupiała się na dziecku. Zadawała swojej głowie tysiąc pytań. Na żadne nie potrafiła znaleźć odpowiedzi. O godzinie dwudziestej pierwszej szesnaście młoda mama wróciła wraz ze swoim skarbem do domu.

Tej nocy Alex Andrews spał dosyć niespokojnie. Jego świeżo upieczony tatuś miał jutro urodziny. Wyjątkowe, bo aż sześćdziesiąte drugie. W pokoju Alexa gromadził się zapach nowo zakupionych pieluch i najdroższego olejku dla dzieci jaki kupiła mu ciocia Alice. Lilly tego wieczoru po raz pierwszy poczuła w sobie potrzebę bliskości. Delikatnie tuliła Alexa, dotykając jego głowę, wpatrując się w niego bawiła się w ‘jak bardzo jest podobny do Beau’. Po cichu liczyła, że jej pociecha odziedziczy charakter po matce. Cała Lilly. Następnego dnia słońce zawitało do domu przyjaciół. Pomoc domowa, znany homoseksualnej części miasta Rick zamówił tort oraz zorganizował zabawę dla Beau oraz jego gości.

Beau stał się emerytem, z ogromną chęcią porzucił pracę, by zająć się małym Alexem, dając Lilly możliwość rozwoju. Gdy zostały zdmuchnięte cyfry sześć i dwa Beau pomyślał dwa życzenia. Pierwsze to zapewnienie Alexowi dobrego startu w przyszłość, a drugie to przeżycie Lilly. Mam nadzieję, że to mu się nie uda. Lilly, będę trzymać za ciebie kciuki.

Po chwili we czwórkę zasiedli przy ogrodowym stole. Śmiejąc się i rozmawiając, wspominając pierwszy rok wspólnie spędzony. Każdy z nich miał wspaniałe nadzieje, tylko Robert miał posępną minę. Jego głowa wrzała od myśli:
„Oby szybko wykitował ten stary pierd. Przykro mi z powodu Alexa, jest bękartem. Nie mam pojęcia co teraz myśleć o Lilly, może powinna go rzucić? Zostać z Alexem i spakować walizki Beau. Przecież on nic nie osiągnął. Marna emerytura, czterdzieści kilka simdolarów dziennie. Co on może zapewnić tej rodzinie? No co?”
- Słuchajcie kotki, ja lecę do ratusza, bo dzisiaj mam sesję zdjęciową z nowonarodzonymi dziećmi. Ja jako burmistrz nie mogę się spóźnić.
- Trzymaj się złotko. –powiedziała Lilly i pomachała uprzejmie.

- Witaj mała! – powiedziała grubsza simka. Alice miała o niej złą opinię na samo przywitanie. Jak można się tak witać z burmistrzem?
- Yyyy, dzień dobry! Z kim ja będę pozować razem z dziećmi? – zapytała nerwowo Alice.
- Z Nickiem, to ten w fioletowym irokezie, jest bardzo twarzowy powiem ci szczerze.
Alice spojrzała w swoje prawo i zrobiło jej się nie dobrze. Czuła, że ośmieszy się w tygodniku „Mam Mamę”. Lecz wiedziała w sercu, że nikt nie zdoła zrujnować jej dzisiejszej skrytej euforii. Tak, pani Alice Stefansky miała wziąć dziś ślub. Moja Alice. Po skończonych zdjęciach Alice udała się do fryzjera, a później do domu by zakończyć przygotowania do ślubu.

Nie miała pojęcia, czy dobrze postępuje. Czy wychodzi za odpowiedniego człowieka, czy będzie w stanie jej zapewnić bezpieczną podróż życia.
- Alice Stefansky, czy bierzesz tego człowieka za męża?
- Tak, biorę.
W tym momencie Alice poczuła to, czego jej brakowało przed kilkoma godzinami. Pewność, że wychodzi za wspaniałego mężczyznę, który da jej ogromne szczęście.
sing jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.09.2010, 09:59   #40
yaoi fan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 4 serca

Coś mi tu nie pasuje, 'Poród Alexa Andrews trwał 8 godzin i 32 minuty.' to on rodził, czy Lili?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023