Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.05.2011, 19:32   #471
Lady88
 
Avatar Lady88
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Warszawa
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 305
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Ojj ale super zdjęcie wrzucacie, teraz czas na dalszą część rodziny Jones

Pewnego dnia kiedy Camilla była w pracy, a Natasha i Brandon w szkole, to odwiedziła Patrica pewna młoda kobieta. To była Christina! Dawna miłość Patrica jeszcze z czasów szkolnych.



Oto jak przebiegało ich spotkanie (Patric nie potrafił oprzeć się urokowi Christiny)











Po gorącej nocy...



Niestety wieść szybko się rozeszła i dotarła do Camilli, która postanowiła wziąć rozwód z mężem. Jak się okazało sąd przyznał opiekę Camilli nad Brandonem, a Patricowi nad Natashą.



Okazało się także, że po tej upojnej nocy Christina zaszła w ciążę





Tak więc Patric postanowił oświadczyć się Christinie



Natasha źle to zniosła... Zmieniła image i zaczęła dziwnie się zachowywać.

Przed:


Po:


Nadszedł dzień ślubu. Uroczyste zawarcie aktu małżeńskiego oraz wesele odbyło się w Parku Centralnym





cdn...

EDIT:

Tutaj widzimy jak Natasha coraz gorzej radzi sobie z drastycznymi zmianami w życiu jej rodziny. Zaczyna chodzić do klubów i pic alkohol





W efekcie zostaje zatrzymana przez policję



A także dostaje szlaban od swojej macochy Christiny oraz pod wpływem alkoholu wytyka Christinie, że nie jest jej matką i nie ma prawa jej niczego nakazywać, czy też zakazywać



Następnego dnia jednak Natasha ma wyrzuty sumienia, tak więc przeprasza Christinę, a ta wybacza jej, gdyż polubiła swoją pasierbicę, a także zależy jej na zdrowych relacjach w domu, ponieważ jest już w zaawansowanej ciąży



EDIT 2:

Natasha poznała Williama - kolegę ze szkoły



Jednak coś między nimi zaiskrzyło



Natasha stwierdziła, że skoro poznała tak czarującego chłopaka, to nie może wyglądać tak jak obecnie, gdyż uważa, że powinna wyglądać bardziej dziewczęco więc...



Williamowi spodobała się ta zmiana i to BARDZO!



Jednak długo się sobą nie nacieszyli, gdyż...

CHRISTINA ZACZĘŁA RODZIĆ





Narodziły się bliźniaczki - Reese i Lilly Jones



I tak oto Patric ma 4 dzieci - Natashę (najstarsza, owoc miłości Patrica i Camilli), Brandona, którego adoptowali i od dzisiaj Reese i Lilly

Ostatnio edytowane przez Lady88 : 21.05.2011 - 21:29
Lady88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.05.2011, 11:29   #472
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,273
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Lady88- zazdroszczę Ci takich pięknych simów Szczególnie Christina.... Mogłabyś ją spakować i gdzieś wrzucić?

A tak w ogóle, to weekend, to trochę pograłem A miałem się uczyć...

Rodzina Fusco
Odcinek 7


Felicia jednak postanowiła postawić wszystko na jedną kartę i spełnić się w swym życiu. Więc też coraz częściej spotykała się z Tonym.
Tutaj wspólnie jedzą jej ciasto cytrynowe w warunkach polowych (domek jeszcze nie jest dokończony )



I jakieś tam małe akty miłości w kuchni, która jest jedynym wykończonym pomieszczeniem





Odrabianie lekcji na ostatnią chwilę przez Alyson i Leona



Leon nie był zbyt zadowolony z faktu, że jego matka ponownie zamierza się związać. W dodatku z mężczyzną, który był niewiele starszy od niego! Bardzo kochał swojego ojca, Fabricia, i nie wyobrażał sobie, żeby ktoś inny miał go zastępować. Nie pomagał nawet wspólne posiłki:



Pewnego dnia aby odreagować złość potajemnie wymknął się w nocy na basen...



... co skończyło się niezbyt dobrze.



Dostał zakaz od Felicii



i wtedy właśnie zrozumiał, że jego matka naprawde kocha Toniego.



Mimo to atmosfera w domu była cały czas bardzo napięta.



Ale miłość kwitła...

__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2011, 17:05   #473
Lady88
 
Avatar Lady88
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Warszawa
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 305
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Gio postaram się jakoś może niebawem

Oto dalsze losy mojej rodzinki

Otóż Natasha dorasta i już nie jest małą dziewczynką. Już jest młodą dorosłą.

Tutaj widzimy jak Patric i Christina uczą Reese i Lilly stawiać pierwsze kroki





Gdy Reese i Lilly są już starsze, spędzają czas wolny w towarzystwie mamy oraz siostry



Jednak kiedy Natasha dorasta, to zachodzi wiele zmian. Christina i Patric wraz z młodszym potomstwem przeprowadzają się do domku przy plaży, a Natasha wychodzi za mąż za Williama. Oni dalej zamieszkują mieszkanie w bloku na wzgórzu z widokiem na morze.

Wspólne śniadanie



Małe bara-bara w windzie, w skutek czego Natasha zachodzi w ciążę



Natasha jest lekarzem, chciała wypróbować ekstremalną kurację na Williamie, przez co jego ciało zaczęło się palić





Wspólne wyjście do klubu Tutaj Natasha jest we wczesnej ciąży



Pewnego dnia Natashę odwiedza jej matka Camilla. Córka powiadamia ją o ciąży. Przyszła babcia jest bardzo szczęśliwa



Jednak kiedy Natasha wraca z USG do domu, zastaje ten widok



Od razu zrywa z Williamem, ale bardzo to przeżywa... Płacze, bo to nie po raz pierwszy jej życie wywróciło się do góry nogami. Swojej matki nie chce widzieć nawet na oczy, a Williama wyrzuca z domu.





Tak wyglądała Natasha w dniu kiedy zaczęła rodzić



"Witaj Izzy w swoim nowym domku. Mamusia zawsze będzie przy Tobie"





"To co mnie nie zabije, to mnie wzmocni" - oto nowe motto Natashy. Córeczka dała jej wiele siły, młoda mama zrozumiała, że ma dla kogo żyć i że na razie nie chce z nikim się wiązać. Woli swój czas poświęcić córeczce.

Oto nowa odsłona Natashy - młodej, ale z dużym bagażem doświadczeń, które sprawiły, że stała się silną, piękną i niezależną kobietą.



cdn...
Lady88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2011, 20:05   #474
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Wpisy bloga: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Lady88 Natasha jest przeboska ;O jaka ona sliczna napatrzec sie nie moge ^.^

A co ciekawego slychac u rodziny Paterson?

Cala trojka dziewczynek wraz z mama...Julia ma pelne rece roboty


Miguel daje Trunksowi kilka porad jak wychowywac dzieci.


Jak i Julia tak i Trunks nie mieli czasu dla siebie...maja nadzieje, ze jak dorosna beda mogli wreszcie odpoczac


Julia w chwili wolnej <chociaz krotkiej> bierze sie pilnie za nauke...chce sie zatrudnic w Centrum badawczym w Sunset.


Wendy z calej trojki najwiecej plakala i wrzeszczala z niezadowolenia...


Kiedy dzieciaczki spia mlode malzenstwo tanczy sobie w rytmie samby ^^


Risa najszybciej nauczyla sie mowic z calej trojki dziewczynek.


Zas Carla bardzo szybko nauczyla sie chodzic biegajac juz ile jej sil w nogach ^^


Wendy bardzo dobrze dogadywala sie z dziadkiem Miguelem. Przy nim nigdy nie plakala.


Tutaj dziewczynki juz podrosly Od lewej - Risa , Carla i Wendy.


Wspolna zabawa zraszaczem na ogrodku w nowym domu < tamten musialam skasowac - za bardzo mi tnelo gre ->za duzy dom;/>
eyvee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2011, 20:10   #475
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 43
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Wpisy bloga: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Fajnie, że temat się rozkręca. Pomyślcie co tu się będzie działo przy nowym dodatku... Jeśli powstanie temat ze zdjęciami z Pokoleń i tak będę pisać tutaj. Szczerze mówiąc nie sądziłam, że tak mnie wciągnie gra w Bridgeport i gra Bardami. Może niektórych z Was to zdziwi, ale kiedy tworzyłam Anastazję Milusińską, sądziłam, że to na chwilę... Nawet kiedy kupiłam jej Kostkę Cukru i hajtnęłam ją z miejscowym przystojniakiem (Jasonem Bardem oczywiście), wciąż myślałam, że to na chwilę... A teraz Klan ma 6 pokoleń. I ciężko się w nich połapać. 14 z nich już nie żyje. Wszyscy zmarli ze starości.

Kolejny ślub w rodzinie. Lizzy wyszła za mąż za stworzonego przeze mnie kolesia. Nie pamiętam jego imienia, nazwisko to Lee. Nie wyszedł mi jakoś rewelacyjnie, ale już mi się nie chce wymyślać tych ludzi Na zdjęciu seniorzy to Danny i Jeanette, w środku nowożeńcy, a po prawo Johnny i Patty. Zmieniłam jej kolor sukienki. Ja się nie bawię w jakieś huczne te śluby, nie robię im nawet przyjęcia, tylko ustawiam do zdjęcia

Zbliżenie na nowożeńców.

Mniej wesoły obrazek. To czternaście grobów mojego Klanu. Są tam: Anastazja i Jason, Ernest i Mia, Matika i Feng, Elvis i Lana, Molly i Lil (rodzice Danny'ego), Jin i Lilly, Sayuri i Antonny.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2011, 21:45   #476
Lady88
 
Avatar Lady88
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Warszawa
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 305
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Eyvee śliczne trojaczki teraz rodzice będą mieli więcej czasu dla siebie

Anie ja też rzadko robię przyjęcia, ale jak będą pokolenia, to wesele będzie ciekawsze Twoi Simowie są oryginalni - tacy umięśnieni ja jednak robię tradycyjnych chudzielców hehe
Lady88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.05.2011, 06:02   #477
Saheli019
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Lady88- no ja podziwiam Twoja Natasze. Biedna z niej kobieta.ale żeby matka własnej córce takie świństwo? ja rozumiem gdyby na oczy nigdy zięcia nie widziała i poznała gdzies przypadkiem to ok,ale tak chamsko w ich domu gdy córka spodziewa się dziecka??? Cóz za matka....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.05.2011, 13:21   #478
Lady88
 
Avatar Lady88
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Warszawa
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 305
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Niestety czasami tak się zdarza.

Oto dalsze losy rodziny Fair

Natasha postanowiła zrobić coś dla siebie i zaczęła ćwiczyć, gdyż po ciąży trzeba zrzucić zbędne kilogramy



Tutaj widzimy Bellę - adoptowaną córkę Natashy



Natasha uczy Izzy korzystania z toalety



Mama z młodszą córeczką



Rodzinka podczas śniadania



Nauka chodzenia



A w tym samym czasie Bella bawi się na placu zabaw



Tutaj Bella już jako nastolatka, a Izzy jako dziecko w wieku szkolnym





Natasha nie chciała się z nikim wiązać, ale po kilku miesiącach pojawiło się pragnienie "Poślubić kogoś" tak więc wyszła za mąż (nie pamiętam teraz imienia). Jednak Natasha uprzedziła swojego nowego ukochanego, że po tym co się stało jest nie ufna i potrzeba będzie dużo czasu aby w pełni komuś zaufać. Jej mąż doskonale to rozumie i obiecał Natashy, że pomoże jej zapomnieć o bólu i cierpieniu



Nowa rodzinka w komplecie

Lady88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.05.2011, 14:22   #479
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Wpisy bloga: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Lady88 masz przesliczne te simki ^^
anie masz juz 14 grobow ? o kurcze tyle simow juz ci zmarlo pierwszy raz widze kogos kto gra tak wielopokoleniowa rodzina, ktora sie komus nie znudzila

Oto kolejne zdjecia z rodzinki Paterson < u mnie wolno to idzie bo lubie zdjecia, a nie mam tyle czasu by "szybko" grac simami, by mi szybko dorosly >

Trojaczki - Risa i Carla plotkuja sobie o nowinkach w miescie...Wendy to nie kreci...


Wolala spedzac czas na czytaniu ksiazek fantasy i marzyc o swoich przygodach.


Kiedy Miguel poszedl na emeryture, jego corka Julia wziela sie za nowa prace i zajmowanie sie zakupionymi nieruchomosciami w miescie.


Trunks wzial sie za ulepszanie domowego sprzetu - chce odbarczyc niemlodego juz tescia z tego obowiazku.


Dziewczynki zajadaja sniadanie przez szkola, zas Julia pije kawe na wzmocnienie i pobudzenie.


A tutaj Wendy, Carla i Risa spia sobie slodko w lozeczkach


Wendy czesto po szkole i w weekendy wyjezdzala na rower do miasta...


...i bawila sie na placu zabaw wraz ze swoja "wyobraznia".


Carla uwielbiala cwiczyc i chodzic na w-f. Miala najlepsze oceny w klasie z cwiczen fizycznych, nawet chlopcy jej zazdroscili i zaproponowali wstapienie do druzyny pilkarskiej


Nawet Risa nie potrafila uciec w berka od Carli - jest to ulubiona zabawa czarnowlosej dziewczynki i jest oczywiscie w niej najlepsza.


Blondynka uwielbiala sie bawic z Carla oraz plotkowac z nia o roznych sasiadach i kolezankach z klasy.


Lubila tez malowac - kiedy znajdzie wolna chwile i najdzie ja wena tworcza chwyta pedzel i maluje


Julia codziennie rano przed wyjsciem do pracy gotuje przepyszne sniadania dla swoich corek <oraz taty i meza>.


Wendy odrabia zadanie domowe z pomoca ukochanego dziadka Miguel'a.


Julia wraz z Trunks'em moga wreszcie odpoczac - corki sa juz starsze i nie maja tyle na glowie, jeszcze Miguel im pomaga. Zyc nie umierac...

Ostatnio edytowane przez eyvee : 23.05.2011 - 14:25
eyvee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.05.2011, 17:42   #480
Saheli019
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Hura udało mi się wgrać moda na ciąże u nastolatków! Ale inne już nie działają
Takie macie fajne rodzinki i historie,że co chwila zerkam na forum czy nikt czegoś nowego nie dodał. Może coś i ja wyskrobię.


Nie chce mi się podpisywać każdego zdjęcia po koleji więc najpierw nawpiszę krótkie (jasne...) straeszczenie a na dole dam fotki. Miłego czytania

Gerland(czy jak mu tam na imie(swoją droga komputer głupie imiona wymysla)) syn Charliego i Molly stał się już nastolatkiem. Tatuś na urodziny kupił mu motor i teraz chłopak śmiga sobie po mieście wyrywając panienki Jego pierwszą zdobyczą była Liliana Bunch,z którą nie pochodził długo gdyz z powodu włączonej opcji starzenia z dnia na dzień stała się młoda dorosłą

Zaczął więc kręcić z niejaką Ashley. Byli sobie zauroczeni do tego stopnia,że wylądowali w łóżku. Skutkiem tego była ciąża u Ashley. Charlie nie zbeształ syna,przeciwnie przeprowadził z nim męśką rozmowę.














Z powodu wyżej opisanego włączonego starzenia także moje Simy troche szybciej się zestarzały. Ariel jako dobra przyjaciółka urządziłą Charliemu przyjęcie urodzinowe w kawiarni. Przyszły najbliższe przyjaciółki Charliego,zjadły tort i poszły w cholerę....

Charlie chcąc podziękować Ariel za miłą niespodziankę zaprosił ją wieczorem do knajpki na drinka. Miał być jeden skończyło się na kilkunastu gdyż Ariel przy okazji chwaliła się swoimi zdolnościami miksologa. Gdy procenty uderzyły młodym do głowy i ciała zaczeły szaleć a hormony buzować niczym u nastolatków Zaczeli wirować na parkiecie a póżniej poszli na pienterko pobaraszkować w przytulnym pokoiku. Po ostrej zabawie zasneli,że musiał ich barman wypraszać o 4 rano.









Speszeni swym zachowaniem wróciłi do domu w milczeniu. Nastały ciche dni. Charlie pomagał swojemu synowi,który lada dzień maił zostac tatusiem,a Ariel uczyła się gry na pianinie. Jednak któregoś dnia po zjedzeniu objadku biegusiem poleciała do WC wymiotować. Machneła na to ręką zwalając winę na posiłek,ale gdy nudności zaczeły się powtarzać poszła do lekarza z czarnymi myślami. Tak jak się spodziewała była w ciązy. Powiedziała o tym Charliemu,który oczywiście był zdumiony,ale z drugiej strony szczęśliwy. Zaczął wyręczać Arile w obowiązkach domowych a gdy pojawił się zaokrąglony brzuszek non stop go głaskał,rozmawiał z dzieciaczkami itp. Nadszedł wreszcie dzień porodu i Arile powiła bliżniaki: chłopca Serafina i dziewczynkę Scarlett.













Oczywiście bliżniaki jako niemowlaki wyglądały jak zmutowane robaki dlatego przymusem podrosły do wieku pełzającego. Ariel i Charlie pozwalali sobie wtedy na wynajęcie opiekunki i poświęcaniu czasu tylko sobie. Wybrali się raz na plażę. Zjedli kolacje w małej restauracji, po czym Charlie oświadczył się. Ariel odrazu przyjeła pierścionek. Zakochani jeszcze przez pół nocy gruchali do siebie wśrud szumioących fal. Kilka dzni pózniej także na plaży urządzili wesele i powiedzieli sobie sakramentalne tak...














Wiadomo,że dzici tak jak długi szybko rosną więc Serafin i Scarlett sa juz w wieku szkolnym. Serafin uwielbia spędzac czas z ojcem na łowieniu ryb lub grze w szachy zaś Scarlett z Ariel chodza na basen i stołują się wrestauracjach (a co!)
Oczywiście życie nie upływa jedynie na sielance. Dzieciaki chodzą do szkoły,w którzej radzą sobie znakomicie a w tym czasie rodzice miziają się w sypialni.
Charlie już trochę posiwiał-w sumie doczekał się wnucząt u starszego syna.















Mimo,że dzieciaki są jeszcze małe to już starają się pomagać rodzica. Każdy w domu ma swoje obowiązki,których musi pilnować. Arile gotuje, Charlie robi pranie, Serafin scieli łóżka a Scarlett myje łazienkę. Zaś w wolnej chwili gdy jej brat szaleje z innymi dziećmi na placu zabaw ona woli malować. Hm..czyby odziedziczyła duszę artysty po tatusiu?











Na koniec zdjęcie rodzinki przy stole. Dzieci sumiennie odrabiają lekcje a rodzice zjadają póżny obiad po pracy. Serafin właśnie wpadł na jakiś pomyśł,ąz mu się żarówka zapaliła



W nastepnej "dawce" histori z życia Charliego i Ariel szokujące odkrycie,które wywróci ich świat i już nic nie będzie takie jak dawniej....
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 5 (0 użytkownik(ów) i 5 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023