Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.07.2009, 22:44   #81
alita
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

ja z prozbą tak jak większość heheh...Więc gra sie wyłancza tnz.monitor ściślej podczas grykomp chodzi a monitor sie wyłancza,nie wiem co mam juz robic trochę mnie to załamuje ze kupiłam gre za sporą kase a tu dupa nie moge w nią normalnie grac zreszta z tymi smami to ciagle cos jest dlaczego nie mozna zainstalowac ich normalnie i normalnie w nie grac tak w jak inne gry?dlaczego zawsze jest jakis problem...podam moje parametry moze ktos mi pomoze instalowalam juz codeca ale nie pomogło,zmienilam w opcjach na 800x600 i tez nic to nie dalo jeszcze gorzej było.
Windows xp
wersja 2002
dodatek service pack 2
ADM Athlon 64 X2 Dual
Processor 5200+
2.71 GHz.2.00 GB Ram
karta ATI Radeon HD 2600
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.07.2009, 22:50   #82
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

Piszesz strasznie niezrozumiale. Najpierw mówisz, że monitor się wyłącza podczas gry, a potem nagle, że zmieniłaś rozdzielczość... O co dokładnie ci chodzi? Komputer spełnia wymagania, powinno śmigać. Opisz dokładnie swój problem, bo naprawdę nie jestem w stanie cię zrozumieć w tej chwili...
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.07.2009, 10:26   #83
alita
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

Monitor sie wyłancza razem z grą a komputer chodzi ,ustawienia w grze rozdz.1024:768
Wygładzanie krawędzi Wyłączone,Swiatło-cienie Średnie,szczeguły textur Wysokie,Detale simow-Wysokie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.07.2009, 11:16   #84
asiak155
 
Avatar asiak155
 
Zarejestrowany: 01.03.2009
Skąd: Szczecin
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 96
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

Może zainstaluj sterowniki do karty graficznej? Też tak miałam i ściągnięcie sterowników naprawiło wyłączanie się monitora.
asiak155 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.07.2009, 14:42   #85
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

Nie rozumiem, jak można dalej pisać "wyłancza", skoro napisałem to poprawnie, a ty znowu swoje. Jesteś na forum i masz pisać poprawnie, a przynajmniej się starać. Asiak155 dobrze mówi, ściągnij jakieś inne sterowniki do twojej karty.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.07.2009, 14:47   #86
monisqa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

mam problem z wyświetlaniem grafiki w grze, chodzi o to że drzewa są kanciaste (jedynie w bardzo bliskim przybliżeniu zaczynają nabierać normalnych kształtów) a także w normalnym trybie gry połowa włosów z głów simów znika. Przy lepszej konfiguracji gry włosy znikają całkiem a drzewa sie rozlewają
Moja konfiguracja komputera:
AMD Phenom Quad 9750 2,4Ghz
4Gb RAM
Ati Radeon 4850 512 DDR3
chwilowo winXP 32 bit
instalowałam różne wersje, zmieniałam ustawienie catalysta, ustawienia gry i nic - a także próbowałam zmiany sterów. Grafika nie może być za słaba obsługuje Pixel Shadera 4.0.
Prosze o pomoc
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.07.2009, 22:19   #87
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

A możesz strzelić kilka fotek? Chciałbym to zobaczyć. Naprawdę ciężko cokolwiek stwierdzić.

A i co do twojej pamięci RAM - jeśli chcesz w pełni wykorzystać 4 GB, to powinnaś się zaopatrzyć w system 64 bitowy, ponieważ 32 nie obsługują więcej niż nieco ponad 3 GB.

Edit:
Cytat:
chwilowo winXP 32 bit
Ach, nie zauważyłem wcześniej tego słowa. Skoro chwilowo, to zwykle pewnie masz 64.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.07.2009, 22:33   #88
alita
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

monisqa mi też znikały włosy simów!dom był jakiś taki w trójkąty tnz.textury był.o widać,a jesli chodzi o sterowniki to czy ktoś pomoże mi z ich ściągnięciem?bo nie znam się na tym nie wiem gdziee ich szukać w necie...z góry dziękuję wszystkim
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2009, 08:02   #89
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 927
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

Cytat:
Napisał monisqa Zobacz post
mam problem z wyświetlaniem grafiki w grze, chodzi o to że drzewa są kanciaste (jedynie w bardzo bliskim przybliżeniu zaczynają nabierać normalnych kształtów) a także w normalnym trybie gry połowa włosów z głów simów znika. Przy lepszej konfiguracji gry włosy znikają całkiem a drzewa sie rozlewają
Moja konfiguracja komputera:
AMD Phenom Quad 9750 2,4Ghz
4Gb RAM
Ati Radeon 4850 512 DDR3
chwilowo winXP 32 bit
instalowałam różne wersje, zmieniałam ustawienie catalysta, ustawienia gry i nic - a także próbowałam zmiany sterów. Grafika nie może być za słaba obsługuje Pixel Shadera 4.0.
Prosze o pomoc
U mnie na lapku tez to było, ale ustawiłam wszystko na max, uruchomiłam ponownie grę i juz było w porządku.
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2009, 14:22   #90
Rashma ichor
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Problem z moją kartą grafiki

Mój szwagier zrobił mi fantastyczny prezent- kupił mi TS3, o którym marzyłam od 5 czerwca. Więc uradowana zaczęłam instalować. Instalacja przebiegła bez problemu. Potem, gdy chciałam odpalić grę pojawiło się coś takiego:

[IMG]http://i28.************/2ufwtc8.jpg[/IMG]

Co to? Co mogę z tym zrobić by cieszyć się grą?
Dodam właściwości mojego komputera:
http://forum.thesims.pl/showpost.php...28&postcount=8

Mam kartę RADEON 9200 series

Mam nadzieję, że pomożecie
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ciało, grafika, modyfikator ciała, shader, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023