Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.08.2010, 17:10   #1
atin5555
 
Zarejestrowany: 27.08.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 10
Reputacja: 10
Domyślnie Mój serial w The Sims 3,podoba ci się ?

Oto kilka odcinków mojego serialu:
http://www.youtube.com/watch?v=3RJVOMbKVx4 -ODCINEK 1,słaby bo jak go kręciłem nie miałem żadnego doświadczenia,nawet kryształki i myśli simów nie są usunięte i krótki!
http://www.youtube.com/watch?v=miNx1...eature=related -ODCINEK 2,już trochę lepszy i dłuższy!
http://www.youtube.com/watch?v=mWwu-4-Wzvw -ODCINEK 3,krótki zaledwie 3-minutowy ale ciekawy z fajną muzyką!
http://www.youtube.com/watch?v=NYrBNMKjyqw -ODCINEK 4,poprostu cudo!Długi,trwa sześć minut,dobry i ciekawy do tego dużo muzyki!
Oglądajcie i substryktujcie moje konto YouTube!
http://www.youtube.com/user/atin5555?feature=mhum -OTO MOJE KONTO YOUTUBE!
atin5555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.08.2010, 17:48   #2
Kamis
 
Avatar Kamis
 
Zarejestrowany: 28.03.2010
Skąd: Polska ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 1,019
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mój serial w The Sims 3,podoba ci się ?

2 ostatnie odcinki nie działają.
Ogólnie to dla mnie totalna masakra...
__________________
Simy by Kamis [new 15.04.2011]

Życie pisze swój scenariusz, nieważne jakie były plany.

Ostatnio edytowane przez Kamis : 28.08.2010 - 10:13
Kamis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2010, 18:42   #3
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Mój serial w The Sims 3,podoba ci się ?

Porażka...
Tylko 2 odcinki działają, popełniłeś wszystkie błędy jakie można było popełnić. Błędy w napisach są po prostu karygodne!
Fabuła nieżyciowa - skoro facet ma już swoje lata, jak chce nagle zdobyć sławę? Nagle wpada mu pomysł, żeby być sławnym?
Wykonanie b. nieprofesjonalne, musiałam przewijać niektóre fragmenty, bo strasznie się przeciągały (nie mówiąc o tym, że oba filmy były krótkie...)
3/10

A ocenianie odcinków zostaw widzom.
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2010, 11:08   #4
atin5555
 
Zarejestrowany: 27.08.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 10
Reputacja: 10
Mad Odp: Mój serial w The Sims 3,podoba ci się ?

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Porażka...
Tylko 2 odcinki działają, popełniłeś wszystkie błędy jakie można było popełnić. Błędy w napisach są po prostu karygodne!
Fabuła nieżyciowa - skoro facet ma już swoje lata, jak chce nagle zdobyć sławę? Nagle wpada mu pomysł, żeby być sławnym?
Wykonanie b. nieprofesjonalne, musiałam przewijać niektóre fragmenty, bo strasznie się przeciągały (nie mówiąc o tym, że oba filmy były krótkie...)
3/10

A ocenianie odcinków zostaw widzom.
Dziwne bo mi działają!Zresztą to był mój pierwszy film z The Sims 3,i jeśli nie oglądałaś wszystkich odcinków to się nie wypowiadaj bo czwarty odcinek jest o wiele dłuższy bo trwa 7 minut! Co więcej zgodzę się z tobą że dwa pierwsze odcinki to porażka ale kolejne są wykonane bardzo dobrze i na stronie zapytaj.com.pl zostały bardzo dobrze ocenione kilka osób napisało że to najlepszy serial w The Sims 3 ! Spadaj na drzewo!
atin5555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2010, 11:24   #5
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Mój serial w The Sims 3,podoba ci się ?

"Ten film wideo zawiera treść od partnera Sony Music Entertainment, który zablokował go w Twoim kraju na mocy praw autorskich. "
"Ten film wideo zawiera treść od partnerów WMG i UMG. Co najmniej jeden z nich zablokował go na mocy praw autorskich. "
I co ja mam z tym zrobić? Polecieć do nich, wziąć atrapę AK47 i zagrozić "jak nie odblokujecie tego i tego filmu, to wiecie co!" w tym samym czasie celować w nich, żeby bardziej się bali?
To Twój problem, że nie działa. Zechciej to naprawić. Obejrzę resztę, ocenię, może akurat?
Tu wychodzi TWOJA nieprofesjonalność, nie moja. Więc jakim prawem MNIE krytykujesz?
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2010, 12:17   #6
kotecek
 
Avatar kotecek
 
Zarejestrowany: 11.08.2009
Skąd: Dziwnowo
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mój serial w The Sims 3,podoba ci się ?

O matko !
Po pierwsze nie ocenie, te napisy to jest totalny oczopląs, więc nie oglądałem i dlatego nie oceniam. Jak zmienisz napisy to obejrzę, mam nadzieję, że warto go oglądać
Po drugie naucz się znosić słowa krytyki ! Powinieneś przemyśleć to co napisali inni, a nie od razu kazać spadać im na drzewo. Mam nadzieję, że ja nie muszę pakować się już na "wycieczkę" (na drzewo)...
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez kotecek : 02.09.2010 - 21:03
kotecek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2010, 12:22   #7
ewita1998
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mój serial w The Sims 3,podoba ci się ?

Najlepszy serial z the sims 3? Laska, toc to najgorszy serial jaki wżyciu widziałam. Błąd na błędzie itd.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2010, 14:14   #8
atin5555
 
Zarejestrowany: 27.08.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 10
Reputacja: 10
Smile

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
"Ten film wideo zawiera treść od partnera Sony Music Entertainment, który zablokował go w Twoim kraju na mocy praw autorskich. "
"Ten film wideo zawiera treść od partnerów WMG i UMG. Co najmniej jeden z nich zablokował go na mocy praw autorskich. "
I co ja mam z tym zrobić? Polecieć do nich, wziąć atrapę AK47 i zagrozić "jak nie odblokujecie tego i tego filmu, to wiecie co!" w tym samym czasie celować w nich, żeby bardziej się bali?
To Twój problem, że nie działa. Zechciej to naprawić. Obejrzę resztę, ocenię, może akurat?
Tu wychodzi TWOJA nieprofesjonalność, nie moja. Więc jakim prawem MNIE krytykujesz?
Innym jakoś nie zablokował ja i inni widzowie serialu z zapytaj.com.pl oglądamy go sobie na YouTube i nie mamy nic zablokowanego!
http://zapytaj.com.pl/Category/029,0...Zobaczysz.html
Spróbuj to obejrzeć tutaj!

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
"Ten film wideo zawiera treść od partnera Sony Music Entertainment, który zablokował go w Twoim kraju na mocy praw autorskich. "
"Ten film wideo zawiera treść od partnerów WMG i UMG. Co najmniej jeden z nich zablokował go na mocy praw autorskich. "
I co ja mam z tym zrobić? Polecieć do nich, wziąć atrapę AK47 i zagrozić "jak nie odblokujecie tego i tego filmu, to wiecie co!" w tym samym czasie celować w nich, żeby bardziej się bali?
To Twój problem, że nie działa. Zechciej to naprawić. Obejrzę resztę, ocenię, może akurat?
Tu wychodzi TWOJA nieprofesjonalność, nie moja. Więc jakim prawem MNIE krytykujesz?
I jeszcze trzecia część,obejrzyj ją może tu.
http://zapytaj.com.pl/Category/029,0...Obejrzysz.html

Ostatnio edytowane przez Liv : 28.08.2010 - 16:26
atin5555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2010, 14:50   #9
kotecek
 
Avatar kotecek
 
Zarejestrowany: 11.08.2009
Skąd: Dziwnowo
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mój serial w The Sims 3,podoba ci się ?

wszyscy tam piszą, że nie działa.
kotecek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2010, 15:15   #10
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Mój serial w The Sims 3,podoba ci się ?

O matko, człowieku, tobie działa, bo jesteś właścicielem tych... filmów. Innym nie może działać, bo prawa autorskie to uniemożliwiają. A serial, jeśli można to tak nazwać, jest po prostu straszny. Okropnie zrobiony, ma tyle błędów, że nawet nie mam siły wszystkiego wypisać, a skoro autor jest zdania, że to "poprostu cudo", to nawet chyba nie warto go przekonywać, by coś zmienił...
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
youtube the sims serial


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023