Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Domy [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.11.2010, 04:26   #11
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Posiadłość des Rammbare

Hmmm niektore meble zupelnie nie pasuja jak np. stolik w salonie wybija sie strasznie na zdjeciu co daje nie naturalny efekt. Ale domek mi sie podoba szczegolnie lazienka wyszla ci fajnie
7+/10
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.11.2010, 13:00   #12
mienso
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Posiadłość des Rammbare

hm, skusze sie na jakis komentarz, w sumie dawno dawno tego nie robilam
zeby bylo przejrzyscie i szybko, wypisze plusy, a potem minusy

+ bardzo duzy plus za ladny fronton z ogrodem
+ fajne i powiedzialabym, ze, wedlug mnie, "wysmakowane" urzadzenie w nieco minimalistycznym stylu
+ ladny dobor kolorow, szczegolnie w kuchni i pokoju dzieciecym

- raza mnie przeszklone drzwi do pralni (bo na zywo nie wiem, czy to byloby fajne widziec czyjas pralnie. rozumiem, mialo byc nowoczesnie, ale wyszlo raczej niepraktycznie)
- dywanik w pokoju dzieciecym wyglada jak rozsypana ziemia. poza tym polozyles go pod katem, przez co wyglada jak dla mnie nieestetycznie. pamietaj, ze dywan polozony po dlugosci pokoju optycznie ten pokoj wydluza, w te sama strone dziala zasada z dywanem polozonym po szerokosci. poszerza pokoj. tutaj niepotrzebnie go wydluzyles (mimo, ze byl pod katem to byl polozony po dlugosci)
- dywan w lazience wydaje sie byc taki "nielazienkowy" i za duzy. na jego miejscu ladniej by wygladaly dwa mniejsze
- sypialnia wyglada jak pokoj nastolatki z tym rozem, biala podloga i tapeta a nie jak sypialnia malzenska

co do domku to tyle. jedynie sie czepne jeszcze rozmazywanych zdjec i chyba niepotrzebnych ujec drzew ;p

pracuj dalej. idzie ci dobrze!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.11.2010, 23:50   #13
vibratoria
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Posiadłość des Rammbare

Jin!
Naprawdę ciężko mi się wypowiedzieć, bo z trójką nie miałam styczności i nie orientuję się jakie to cudo ma możliwości i ograniczenia.

Mam w pamięci Twoje projekty jeszcze z dwójki, i jak na Ciebie krzyczałam.. i.. przyznaję, rozwijasz się!
Już się Ciebie naczepiali wyżej, więc nie będę się bez sensu powtarzać

I nie słuchaj tego co piszą inni. Dodatki od tego są, żeby nimi szpikować domki od fundamentu aż po komin. Zwłaszcza jak się je lubi

Ogólnie: ładnie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.12.2010, 17:21   #14
jekyll
 
Avatar jekyll
 
Zarejestrowany: 05.12.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 756
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Posiadłość des Rammbare

Trochę to dziwne, że zamiast robić zdjęcia bryle swojego domu, to dajesz tysiąc dziwnych zdjęć drzew, kropli deszczu. czy słońca. Te wszystkie pierdoły zasłaniają dom, który muszę przyznać, że jest fantastyczny, aczkolwiek miejscami za ciemny. Niektóre zdjęcia są jakieś rozmazane kij wie co to jest o.O.
Jak już mówiłem, dom fantastycznie się prezentuje.
A w pokoju dziecka brzydka podłoga

9
jekyll jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2010, 11:13   #15
grzro
 
Zarejestrowany: 20.08.2009
Płeć: Mężczyzna
Postów: 122
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Posiadłość des Rammbare

Z zewnątrz ten dom jest dużo ładniejszy ale w środku też nie jest tak źle ogólnie całkiem fajny
grzro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2010, 14:31   #16
Probs
 
Zarejestrowany: 27.02.2010
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 82
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Posiadłość des Rammbare

Fantastyczny ! Ten ogród w deszcz ahh ! cudo

Dom ma taką super atmosferę, taki ciepły i przytulny tylko pralnia mało widoczna ale to drobny szczegół.

Wspaniale ! 10/10
Probs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.12.2010, 21:06   #17
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: Posiadłość des Rammbare

Na sam początek przyczepię się co do zdjęć. Są stanowczo za małe.
Proponowałbym minimum 800x600.
Do tego niepotrzebne kombinowania z kolorami w programie graficznym.
Niektóre zdjęcia są albo źle wykadrowane, ale widać na nich tylko liście Gdyby jakość roślinności była na miarę "CryEnigne2" to bym się nie przyczepił, ale widok rozmazanych tekstur z roślin z ts3 nie jest miłym widokiem.
Bryła
Patrząc na rzuty domu to bryła zbyt ciekawie, ani pomysłowo się nie prezentuje, ale całkiem ładnie komponuje się z otoczeniem.
Elewacja prawidłowo dobrana, kontrastująca z zielenią wokół domu.
Ogród
Może być
Wnętrze posesji.
Czyli zwykle to co Ci najlepiej wychodzi.
Tak też jest i tym razem.
Zdjęcie pierwsze i już widać udział programów graficznych, jakieś rozmazane itp. aż zniechęca by oglądać dalej.
Przedsionek ogólnie całkiem przyjemny w ciepłych barwach, jednakże trochę tam ciemno, choć możliwe że to przez filtry graficzne.
Salon połączony z jadalnią i kuchnią wyszedł Ci bardzo dobrze.
Bardzo dobrze dobrane kolory i meble, jednakże w kuchnia obydwa rodzaje kafelek jakie użyłeś według mnie zupełnie tam nie pasują (mowa tu oczywiście o ich kolorze).
Reszta pomieszczeń bez zarzutu.
Reasumując
+Salon, który wyszedł Ci najlepiej.
+Elewacja budynku.
-Na minus ogólnie prezentacja, kadr niektórych zdjęć, niepotrzebne kombinowania z filtrami graficznymi.
-Zbyt ciemno w niektórych pokojach.

Ocena liczbowa
Bryła-7/10
Ogród-5/10
Wnętrze-9/10

Ogólnie-7/10

Ogólnie projekt udany i liczę na następne, może skusisz się na coś bardziej monumentalnego. Gdyż widzę, że prezentujesz nam zwykle małe projekty.
Ps. z racji, że wiesz jak mało jaki dom oceniam, to przyjmij to jako drobny prezent gwiazdkowy.
Pozdrawiam, Kowalino
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
jin'owa architektrura


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023