Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.02.2005, 11:14   #1
gwiazdunia
Guest
 
Postów: n/a
Post Ciaża nie do przejscia :/

Nie znalazłam tego tematu wiec pisze. Moja simka po bara bara zaszła w ciąze ale gdy poraz pierwszy miał sie jej pokazac brzych to jak zwykle zwołała wszystkich.. tylko ze w tym jest problem ze ona ich ciagle zwołuje i nie moze jej sie pokazac brzuch, ani tez nic innego nie moze robic... Czemu tak jest?? Doradzcie mi cos...

Prosze pomocy bo jak nie to ona mi umrze...

Ostatnio edytowane przez gwiazdunia : 07.02.2005 - 18:15
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.02.2005, 14:02   #2
Nulka
Guest
 
Postów: n/a
Blush

Ja widzę tylko jedno rozwiązanie tego problemu... Ponowna instalacja gry.. U mnie się tak nigdy nie zdażyło... :\
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2005, 14:08   #3
Profesor Parker
 
Avatar Profesor Parker
 
Zarejestrowany: 16.10.2004
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,645
Reputacja: 10
Domyślnie

Hm . Troszke to dziwne, bo jak simka dostaje brzuch to nikogo nie woła. Ale skąd wiesz, że zaszła w ciąże skoro brzuch jej sie nie pokazał? Przy porodzie wszyscy sie zlatują, nie przy ciąży! A miałaś bara-bara czy postaraj się o dziecko? Bo simka zachodzi w ciąże, gdy po "postaraj się o dziecko" jest taka muzyczka.

A w innych rodzinkach jest narmalnie? Bo jak tak to może przeprowadzka? Opisz dokładniej problem...
__________________
-Sorry, I'm late.
-That's okay, time doesn't exist.
Profesor Parker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2005, 14:26   #4
Cocaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nieźle ci się dzieje, ale powiedz nam czy we wszystkich rodzinach tak jest, może ta simka jest jakaś upośledzona xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2005, 18:49   #5
Karo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał KornGirl
Hm . Troszke to dziwne, bo jak simka dostaje brzuch to nikogo nie woła. Ale skąd wiesz, że zaszła w ciąże skoro brzuch jej sie nie pokazał? Przy porodzie wszyscy sie zlatują, nie przy ciąży! A miałaś bara-bara czy postaraj się o dziecko? Bo simka zachodzi w ciąże, gdy po "postaraj się o dziecko" jest taka muzyczka.

A w innych rodzinkach jest narmalnie? Bo jak tak to może przeprowadzka? Opisz dokładniej problem...

Bo może u niej właśnie chodzi o poród i ona czeka aż się wszyscy zlecą. Wtedy też powinien się pojawić filmik, no i jeśli jest coś nie tak z filmikiem no to zwieszka.
Może też być tak,że to jest nastolatka (jeśli ma ten hack) i jeśli jest ubrana normalnie to brzucha nie będzie widać, bo nie ma ubrań ciążowych dla nastolatek,WIĘC ona nawet może się nie zorientować, że to już poród.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2005, 21:09   #6
gwiazdunia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ona nie jest nastolatka, w innych rodzinach jest normalnie.
Miałam postaraj sie o dziecko i była muzyczka wszystko normalnie. Dopiero nastepnego dnia gdy miał sie jej pojawic brzuch to tak jakby ona kiwa ta reka i kamera na to zbiega i potem powinien pojawic sie ten brzuch, a jego nieam i ona ciagle kiwa od nowa ta reka, a co gorsz niemoze nic innego robic...
W innych rodzinach jest wszystko ok...
I odrazu mówie ze mam oryginał
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2005, 09:48   #7
Artil
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał gwiazdunia
Ona nie jest nastolatka, w innych rodzinach jest normalnie.
Miałam postaraj sie o dziecko i była muzyczka wszystko normalnie. Dopiero nastepnego dnia gdy miał sie jej pojawic brzuch to tak jakby ona kiwa ta reka i kamera na to zbiega i potem powinien pojawic sie ten brzuch, a jego nieam i ona ciagle kiwa od nowa ta reka, a co gorsz niemoze nic innego robic...
W innych rodzinach jest wszystko ok...
I odrazu mówie ze mam oryginał
Może jest poprostu głodna, tak jest jak sim jest głodny
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2005, 11:46   #8
moniczka12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mialam tak samo. Musiałam za pomocą takiego urzadzenia wtrzymac ciaze i przebrac sie w bielizne i znowu przywrocic ciaze, i ja wiem przez co to jest wlasnie przez to urzadzenie. Tym urzadzeniem mozna miec max. punktow umiejetnisci, platynowa aspiracje ale zapomnialam jak to sie nazywa. Sciagnelam to z www.modthesims2.com
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2005, 17:13   #9
gwiazdunia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dzieki moniczka, chyba mamy cos podobnego, a mozesz mi podac nazwe albo dokładny link do tego i jak tym sie mam posługiwac bo jak mi ta simka umrze to bedzie tragedia...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2005, 10:08   #10
viper_88
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mam teraz tak samo i nie wiem co zrobić Może ktoś podać dokładnego linka?

Ps. Na początku myślałem, że to przez hack umożliwiający noszenie normalnych ubrań kobiecie w ciąży. Ale kiedy odznaczyłem działanie tego hack'a w programie Sims2Pack Clean Installer, nadal tak było
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
fasola nie rośnie!!! tyska The Sims 1: Rozszerzenia 13 18.12.2004 19:48
Pamiątkowy regulamin pushek TheSims.pl - archiwum 0 08.12.2003 13:13


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023