Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.08.2011, 11:22   #1
Cynthia
 
Avatar Cynthia
 
Zarejestrowany: 16.07.2010
Skąd: Zjednoczone Królestwo Krymtatarsko-Paflagońskie
Płeć: Kobieta
Postów: 274
Reputacja: 10
Domyślnie Battlefield Heroes (EA)

Aż się zdziwiłam, że przeleciałam cztery strony i ani słowa o tej genialnej grze internetowej (wersji za Free, ale o innych też tu można).
Tak więc zakładam temat, a jakby się okazało, że jestem ślepa, to proszę go zamknąć
__________________
"Herbata jest czymś magicznym, może nawet ósmym cudem świata"
Hamoodur Rahman
Cynthia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.08.2011, 14:38   #2
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,442
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Battlefield Heroes (EA)

Teraz sobie zakładam postać. ;p
Oczywiście wybrałem Royal Army! Boże chroń królową!

EDIT: Jednak nie gram, bo nie mogę stworzyć postaci. Grze żadne imię nie pasuje. -.-

Ostatnio edytowane przez kalafjor : 11.08.2011 - 14:49
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2011, 06:02   #3
Cynthia
 
Avatar Cynthia
 
Zarejestrowany: 16.07.2010
Skąd: Zjednoczone Królestwo Krymtatarsko-Paflagońskie
Płeć: Kobieta
Postów: 274
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Battlefield Heroes (EA)

pasuje, musisz dać dużo cyferek
__________________
"Herbata jest czymś magicznym, może nawet ósmym cudem świata"
Hamoodur Rahman
Cynthia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.10.2011, 14:38   #4
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 34
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Battlefield Heroes (EA)

Dużo grałem w ten tytuł w czasach kiedy miała ona swoją premierę. Wszystko było cacy i spoko, aż do momentu kiedy twórcy pozmieniali cennik punktów Valorów na chory. Kiedyś można było wypożyczyć broń i ubranko za cały miesiąc za walutę, którą zdobywamy w grze. A teraz trudno jest być kimś jeżeli chociaż nie zabuli się tych 30zł.

Podstawowe pukawki są do niczego, owszem można spróbować, ale nie ma się szans z dziećmi, które mają bogatych rodziców (wnioskuję tak, bo to co takowe osoby pisały na chatcie to raczej o pełnoletność bym ich nie podejrzewał), które mają powykupowane różne bonusy, armaty i tym podobne.

Sam, mając w komórce trochę za dużo gotówki (ach ta umowa z Simplusem na kartę gdzie muszę 30zł dopłacać co miesiąc, a sam rzadko kiedy dzwonię do kogoś) postanowiłem skorzystać z opcji wykupienia dwóch broni, które zawsze wypożyczałem (pistolet z dalekim zasięgiem i szybko strzałowa strzelba), kosztowało mnie to 11zł, ale przynajmniej mam teraz jakieś szanse i nawet udaje mi się rozwalać pod pakowanych graczy. Choć to też często zależy od drużyny i jak zauważyłem przez te lata nic się nie zmieniło, SS-manami grają gracze dojrzali, którzy często trzymają się zespołu, a tymi Royalami, dzieci, które są zafascynowane umięśnionymi facetami i wyglądający jak super bohaterzy, którzy są tymi "dobrymi". Sam ich wybrałem, bo chciałem kopać nazioli, ale gdybym wiedział, że tak to będzie wyglądać to pewno grał bym tymi złymi, a nie wykoksał żołnierza na 18 poziom.

Do gry jak napisałem, wróciłem, bo dostałem cynk, że darmowe koszulki z motywem Battlefield 3 będą rozdawane każdemu kto się zaloguje na początku października. Załapałem się, trochę mnie znów wciągnęło i jak napisałem wcześniej, zabuliłem prawdziwą gotówkę z komórki na bronie.
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.10.2011, 16:10   #5
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,820
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: Battlefield Heroes (EA)

By pograć na poważnie, trzeba już zainwestować pieniądze.
Nie lubie tych tzw. darmowych gier.
Zwykle trzeba na nie wydać w ostateczności więcej kasy, niż jak się kupuję normalną produkcje za ponad 100zł.
Te mikrotransakcje to masakryczne.
Dla przykładu płatna gra na abonament Lord of the ring :online po zmianie na grę darmową z mikrotransakcjami zwiększyła dochody producenta 4 krotnie xD

Na początku gra na kilka dni wciągnie, potem szybko się znudzi i w ostateczności skończy w koszu.
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.10.2011, 23:32   #6
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 34
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Battlefield Heroes (EA)

Watchman, dodać jeszcze można, że mikropłatności w częstych przypadkach niszczy balans gry. Przykładem właśnie może być wspomniana gra. Nie płacisz to masz mniejsze szanse. No ale przykładowo w takim Teamfortes2 nic tam takiego nie ma, pomimo, że przeszła na freetoplay, a utrzymują się ze sklepiku (czapki).

Ja już wolę płacić abonament (jak to robię np. w World of Warcraft) i mieć wszystkie dostępne opcje, niż mieć czegoś więcej, bo wybuliłem więcej prawdziwej gotówki niż inni.
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023