Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.06.2008, 22:23   #1
kotek23
 
Avatar kotek23
 
Zarejestrowany: 22.10.2006
Skąd: Tam gdzie F. ;* x]
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 386
Reputacja: 10
Domyślnie Dom Rodziny Wakacje by kotek23 [BRAK ZDJĘĆ]

Helo
Bez dłuższego rozpisywania się
To mój siódmy domek.
Mam nadzieję, że się spodoba.
Proszę o szczere komenty!
Zapraszam do oglądania.
-------------------------------------
Jest to trzeci dom położony we Wrocławiu zrobiony przezemnie.
Miał wyjść przytulny i ciepły.
Mieszka w nim małżeństwo z nastoletnią córką.
Tata nazywa się Eryk, mama Paulina. Córce nadali imię Karolina.
-------------------------------------


To już koniec na dzisiaj!
Do zobaczenia.
-------------------------------
I jak?
Podoba się?
Mam nadzieję, że tak
Włożyłam w niego masę starań i pracy.

Następny domek dopiero, może w sierpniu, ponieważ w następnym tygodniu jadę na wakacje. Dostęp do kompa będe miała, ale do The Sims 2 nie
__________________


Zapraszam do mojego ZOO. =]
mycha352.mondozoo.com
Chcesz założyć własne ZOO?.
Napisz do mnie, na pewno pomogę. : )


Ostatnio edytowane przez Charionette : 30.01.2015 - 22:00
kotek23 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.06.2008, 22:36   #2
Rainbow
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Rodziny Wakacje by kotek23

Więc

Bryła jest okropna-brak jej lekkości i oryginalności,przypomina bardziej kamienicę niż domek.I przydałoby się urozmaicić elewację

Ogród z tego co widzę (a zdjęcia są tak małe i złej jakości,że trudno dostrzec szczegóły...) schludny i porządny,tylko ogrodzenie wygląda okropnie.

Wnętrza są właściwie ok,przyjazne i przytulne-fajnie,że jest trochę kolorów,co uwielbiam ;-)
Brakuje mi firanek/zasłonek w oknach-takie duże i "puste" okna odstraszają
 
stare 26.06.2008, 23:00   #3
Aleksandra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Rodziny Wakacje by kotek23

Witaj
Bryła mi sie nie podoba...z zewnątrz wygląda jak klocuś Podoba mi się basen... i ten kawałek kuchni z piecem. No a tak to.... 6/10
Bo jeszcze lubie odcienie zółtego i zieleni
Pozdrawiam!
 
stare 26.06.2008, 23:37   #4
asiolek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Rodziny Wakacje by kotek23

Bryła z przodu mi się nie podoba ale z tyłu może byc;p Ogródek sama nie wiem dlaczego, ale jakoś tak nie przyadł mi do gustu. W środku ładnie: pokoiki jasne, schludne w ciepłych kolorach a to miła odmiana bo na forum dominują zimne domki w stylu nowoczesnym. Jedyną chyba rzeczą która mi tu
nie pasuje to pomarańczowe okno ale to taki mały szczególik Najbardziej podoba mi się chyba sypialnia - takie ładne jaśniutkie meble i wszędzie te szufladki,bardzo mi się to podoba Moja ocena to 8,9/10
 
stare 27.06.2008, 08:03   #5
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,820
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: Dom Rodziny Wakacje by kotek23

Bryła nie jest zachwycająca bo jest za prosta i w dodatku ten mało realistyczny dach .
Ogródek no cóż jak wspomniał Rainbow są zdjęcia są małe i kiepskiej jakości więc trudno ocenić .
Wnętrze takie sobie niczym nie przyciągają uwagi ale kolory są dobrze dobrane . Jedynie łazienka mi się podoba
Ocena 6.5\10
Wielebny jest offline  
stare 27.06.2008, 08:16   #6
kotek23
 
Avatar kotek23
 
Zarejestrowany: 22.10.2006
Skąd: Tam gdzie F. ;* x]
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 386
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom Rodziny Wakacje by kotek23

Rainbinow - Co do elewacji... Też mi się nie podoba.
Ale kompletnie nie miałam pomysłu na inną.

Aleksandra - Słaba ocena, ale dzięki

asiolek - Dzięki

Kowalski123 - Sorka, za to zdjęcie. Myślałam, że będzie większe Jak już wystawiłam i zobaczyłam, że takie małe, to już było późno i nie włanczałam Simsów. Postaram się jak najszybciej to naprawić

Zapraszam do dalszego komentowania!
__________________


Zapraszam do mojego ZOO. =]
mycha352.mondozoo.com
Chcesz założyć własne ZOO?.
Napisz do mnie, na pewno pomogę. : )

kotek23 jest offline  
stare 27.06.2008, 09:25   #7
Sheba
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Rodziny Wakacje by kotek23

No widzisz ;] ładne.Hmmm.. tylko czegos mi tu brakuje,no moze i tego,że dom jako sama bryła jest zimna i nieładna.Uzyskuj jasne bryły a będzie lepiej.A może tak następnym razem na fundamentach co ? ;D

6,5/10

Pozdrawiam:
Sheba
 
stare 27.06.2008, 09:36   #8
Souris
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Rodziny Wakacje by kotek23

Mi się bryła podoba na zdjęciu od tyłu, no można powiedzieć że mi się podoba, ale z pierwszego profilu nie wygląda zbyt ładnie, te okna brzydko wyglądają a bryła nie ma żadnych absolutnie bajerów typu, balkon.

Ogród ma za mało drzew i ogólnie roślin.

Salon, widzę, że starasz się robić rzeczy z maksisa, tak? no i dobrze rób co chcesz, na pierwszym zdjęciu mimo, że jest obraz, ściana wydaje mi się pusta...Mogłabyś dać chociaż jakiś dywan pod fotele.

w łazience podoba mi się tylko kolor ścian, za pusto na ścianach, no a po za tym mówiłaś, że to ma być ciepły dom, no niby jest trochę zieleni, ale wydaje się zimnym pomieszczeniem.

Kuchnia jest nie najgorsza, powiedziałabym że jest ładniusia gdyby nie brązowy obraz na jej drugim zdjęciu.

Salon wieje za to pustką, ta paproć wygląda tam co najmniej źle,a te firany uhhh w ogóle nie pasują.

Boże, druga część salonu jest na maksa pusta, niby salon a nie ma w nim nic, nawet biblioteczki, przydałaby się chociażby najgorsza.

W pokoju nastolatki gdzieniegdzie dałabym inny odcień ścian ale po za tym jest ładny, mimo że ja bym do takiego nie weszła...

W sypialnia bodajże rodziców jest plakat dla nastolatków?I dziecinne książki??O matko nie przesadzasz?A po za tymi potwornymi błędami to samo co w pokoju powyżej, zmiana niekiedy koloru ścian.

4/10
 
stare 27.06.2008, 09:44   #9
Tiunivell
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Rodziny Wakacje by kotek23

Jak już chcesz zrobić taką wysoką bryłę to nie dobieraj prostokątnych okien, ale może bardziej zaokrąglone. To nadaje lekkość budowli Z tyłu wygląda za to bardzo ciekawie Nie dałabym takiej elewacji, nie lubię tych brudnych kolorków. Może zamiast tego nowoczesna, jasna cegła? Nadal robisz źle ujęcia i mało na nich widać. Na pierwszej fotce obraz nie pasuje. Odseparowałabym chociaż półścianką salonik od kuchni, bo jest za mało przestrzeni i te dwa 'pokoje' zlewają się ze sobą i wygląda to jak komórka na miotły Łazienka bardzo przyjemna. Wszystkie ładnie dobrane, ale na zdjęciach znów mało widać Kuchnia też ciekawa. Świetny pomysł ze stołkami barowymi! Wykorzystam kiedyś, jeżeli pozwolisz Klatka schodowa i korytarz na górze bardzo fajnie wyglądają, ale nieco pustawo. W pokoju nastolatki podoba mi się tylko łóżko, reszta ze sobą nie współgra. Komputer wygląda jak z kafejki internetowej, jeśli jest postawiony na okrągłym stoliku. Sypialnia jest już ciekawsza, ale ten plakat na drugim zdjęciu jest koszmarny. Z tyłu kącik jest bardzo fajny Prosty, funkcjonalny i bardzo estetyczny Ogólnie idzie Ci coraz lepiej z domkami
 
stare 27.06.2008, 09:53   #10
Edytka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Rodziny Wakacje by kotek23

Taki zwykly ten twoj domek, nie ma w nim nic zachwycajacego, sypialnia jako taka 4/10
 
 

Tagi
domek, kotek23, rodzina, siódmy, wakacje


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023