Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.05.2005, 12:41   #1
aanulkaa
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Czyrliderki!!!

1. Wiem że już było mnóstwo takich tematów ale ja dalej nie wiem czy da sie być czirlinderką czy nie ? a jak tak to jak to zrobić ???
2. JEstem w bractwie i na początku zanim wstąpiłam do bractwa nie miałam takie opcji na telefonie tylko limuzyna po mnie przyjechała? Czy to normalne że nie mam nic na telefonie? (gram na AKADEMI KLASYCZNEJ)
3. Czy da sie stworzyć własne bractwo gdy mieszka sie w akademiku ? :>
prosze o odpowiedź na wszystkie pytania, z góry dzieki
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.05.2005, 13:02   #2
Mesmerize
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

to jak wiesz ze takie tematy byly, to najpierw poczytaj je http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=15484 <-- o chearleaderkach
 
stare 17.05.2005, 13:49   #3
aanulkaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie ...

no ale niektórzy piszą że można byc a inni ze nie;/ to ja juz nie wiem a na telefonie nie mam zadnych opcji;/
 
stare 17.05.2005, 14:03   #4
kartofelq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

z tego co ja wiem, to trzeba się zaprzyjażnić z jedną z chilliderek a potem jak sie na nią kilknie pojawi sie napis wstąp do kulbu chilliderek
 
stare 17.05.2005, 17:19   #5
simmanka
Guest
 
Postów: n/a
Wink

Cytat:
Napisał Weronika
z tego co ja wiem, to trzeba się zaprzyjażnić z jedną z chilliderek a potem jak sie na nią kilknie pojawi sie napis wstąp do kulbu chilliderek
No jasne jedna taka jest moją najlepszą przyjaciółką i nic takiego nie ma .... Chyba że taka wariatka co biega po akademiku i wrzeszczy to nie cheerleaderka
 
stare 17.05.2005, 18:53   #6
Mareśka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

simmanka!!trzeba się z trzema zaprzyjaźnić...
 
stare 25.05.2005, 13:33   #7
taga91
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Aayla
simmanka!!trzeba się z trzema zaprzyjaźnić...
I jak sie zaprzyjaźniesz z trzema do bedzie mozna wstapic do zespołu czirliderek ?? Bo ja wszystkie nadzieje straciłam ...
 
stare 25.05.2005, 16:15   #8
ignis
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Chyba muszę do końca rozproszyć twoje nadzieje. Mam trzy najlepsze przyjaciółki- chearleaderki i gucio. Nic się kurczę nie dzieje. Moja simka jest już w tajnym stowarzyszeniu, czy to coś zmienia??
 
stare 28.05.2005, 10:33   #9
ktosia93
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

moja simka miała 8 naj przyjaciółek czyrliderek i nic !!!
 
stare 26.04.2007, 19:24   #10
kiziut
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a moze jedyna nadzieja to zalozyc bractwo czyrliderek i jestes czyrliderka
ja mam gorszy problem moje simy maja za kazdym razem 5+ z egzaminu a srednia oceny to 4,0 nie ma 5,0 dlaczego tak jest moze mi ktos powie? pisalam takiego posta ale jeszcze sie nie pojawil a mi sie juz nie chce czekac nie mam zadnych dodatkow z neta mam wszystkie oryginalne plyty i nie wiem czemu taki blad
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023