Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.12.2009, 12:27   #31
okruszek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze żle działającą grą

Launcher cos Ci szwankuje ale na niego tez znajdziemy sposob. W moich dokumentach zmien nazwe katalogu Electronic Arts na np.Electronic Arts plus i uruchom gre.Gdy wyskoczy komunikat, wyjdz i uruchom ponownie ale nie ze skrotu tylko z ikony ,ktora jest C/Program Files/Electronic Arts/Sims Wymarzone podroze/Game/bin taki kolorowy z trojka Sims3EP01

Mam nadzieje, ze nie zmienialas pliku dll bo jesli tak to nic z tego nie bedzie.

Wszystkie dalsze odpowiedzi do Ciebie bede pisac w tym poscie by nie zasmiecac forum.

Wejdz na ta strone, http://cyri.systemrequirementslab.com/srtest/ w drugiej linijce znajdz The Sims 3 i program zanalizuje co masz słabe
Wedlug mnie karta jest za cienka, co prawda obsługuje Pixel Shader 2.0

Ostatnio edytowane przez okruszek : 03.01.2010 - 10:32
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.01.2010, 14:51   #32
malinQaa-
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze żle działającą grą

Może to być wina słabych części w kompie ?

System Windows XP dodatek service pack 3
AMD Sempron(tm) 2300+ 1.58 GHz
1,50 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce FX 5500
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2010, 11:50   #33
Raczuss
Guest
 
Postów: n/a
Post Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Hej ja mam inny problem moze ktos mi z nim pomoze .podczas ladowania gry jest ok ale kiedy trzeba wybierac juz save to wyskakuje odrazu okienko nie udana autoryzacja dysku. Niebylismy w stanie zweryfikowac czy twoj dysk z gra to orginalna kopia the sims 3 wymarzone podróże.Skontaktuj sie z centrum pomocy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2010, 13:07   #34
MarekS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Cytat:
Napisał Raczuss Zobacz post
Hej ja mam inny problem moze ktos mi z nim pomoze .podczas ladowania gry jest ok ale kiedy trzeba wybierac juz save to wyskakuje odrazu okienko nie udana autoryzacja dysku. Niebylismy w stanie zweryfikowac czy twoj dysk z gra to orginalna kopia the sims 3 wymarzone podróże.Skontaktuj sie z centrum pomocy
Centrum pomocy znajduje się na stronie EA Games a nie tutaj
Gdybyś poszedł drogą wskazówek, to tam znajduje się bardzo dokładny opis tego problemu:
http://eapo-new.custhelp.com/cgi-bin...i=&p_topview=1
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2010, 14:30   #35
MarekS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze żle działającą grą

Cytat:
Napisał malinQaa- Zobacz post
Zrobiłam wszystko tak jak jest opisane w poradniku tyle ze zamiast aktualizacji 1.7.9. dałam 1.8.25. (ponieważ przy 1.7.9. pojawił się błąd) i musiałam wgrać 2.3.3. (ponieważ podróże wymagają wszystkich aktualizacji) ale przy próbie ładowania rodziny wychodzi mi z gry. Czy da sie coś jeszcze z tym zrobić ? Już nad tą grą siedzę od 5 dni i non stop jakieś problemy z tą gra.
Tak sobie czytam o Twoich problemach i nasuwa mi się kilka pytań
"(...) przy próbie ładowania rodziny wychodzi mi z gry(...)"
Rozumiem, że chciałaś po prostu kontynuować wcześniejszą grę. Trzeba było sprawdzić, czy przy innych rodzinach dzieje sie to samo - nic nie pisałaś na ten temat. Może w tej rodzinie używałaś dodatków, które nie chcą działać po aktualizacji gry? W takich sytuacjach zawsze najlepiej jest spróbować załadować "rodzinę fabryczną" - tę, która dostarczona jest przez grę.
To wcale nie musiał być błąd spowodowany przez źle zainstalowaną aktualizację

Cytat:
Napisał malinQaa- Zobacz post
Zrobiłam wszystko od początku tym razem weszła aktualizacja 1.7.9. ale gdy próbuje uruchomić grę pojawia się komunikat http://img690.imageshack.us/img690/8026/beztytuuoft.png. Tym razem nie wgrywałam aktualizacj 2.3.3. Jak się tego pozbyć ?
Taki błąd wskazywałby na to, że zainstalowałaś patch nie do swojej wersji gry, ewentualnie na problemy z wirtualnym CD-ROM - Daemon, Clone CD, Alcochol itp.
Wiem, że są patche do wersji cyfrowych (Digital) - tzn do tych zakupionych i ściągniętych przez internet i do tych "normalnych" - działających z płytą - takie można znaleźć w internecie. Zrób sobie kopię ściągniętych dodatków - pamiętaj, że w tych dodatkach może być ten plik, który Ci wszystko popsuje - odinstaluj wszystkie dodatki i grę, usuń ręcznie pozostałe foldery po grze (nie zawsze same się usuną) - zarówno te w "Moich dokumentach" jak i w "Program Files/EA Games" i ewentualnie tam, gdzie instalowałaś TS3 wcześniej (jeżeli to robiłaś). Przydałoby się przeczyszczenie rejestru Windows - np. Reg Cleaner - ale nie powinno być to aż tak ważne. Opróżnij kosz, jeżeli pliki nie są usuwane automatycznie. Zrestartuj komputer i zainstaluj grę na nowo nie zmieniając sugerowanych folderów. Na dysku C musisz mieć ok 15GB wolnego miejsca na podstawę i Wymarzone podróże. Aktualizacje instaluj tylko przez grę. Jeżeli jest tam wybór Digital Downloads <-> DVD wybieraj DVD jeżeli instalujesz z płyty. Najpierw uruchom "rodzinę fabryczną", żeby mieć pewność, że całość działa jako - tako

Cytat:
Napisał malinQaa- Zobacz post
Może to być wina słabych części w kompie ?

System Windows XP dodatek service pack 3
AMD Sempron(tm) 2300+ 1.58 GHz
1,50 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce FX 5500
Komputer nie jest rewelacyjny, ale to nie powód żeby uniemożliwiał uruchomienie gry.

Nie mam TS3 więc nie mogę sprawdzać możliwych problemów z grą. To, co napisałem jest tylko moimi przypuszczeniami. EA Games potrafi uprzykrzyć życie użytkownikom ale to ich zbójeckie prawo, i nic sie na to nie poradzi. Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem.
Jeszcze jedna uwaga - czysto techniczna:
Wykonywanie pełnej kopii rejestru Window jest mom zdaniem bezużyteczne (a pochłania mnóstwo czasu) ponieważ przeciętny użytkownik nigdy w życiu nie przywróci pełnej kopii rejestru. Wystarczy skorzystać z punktu przywracania systemu.

Ostatnio edytowane przez MarekS : 03.01.2010 - 14:38
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2010, 17:57   #36
jekyll
 
Avatar jekyll
 
Zarejestrowany: 05.12.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 756
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Lóće! Ratujcie!

Gdzie są te budynki

http://yfrog.com/02lolololobj

Dodam, że to tylko, gdy gram tą rodziną. U innych rodzin działa.

Ostatnio edytowane przez jekyll : 04.01.2010 - 18:01
jekyll jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2010, 18:10   #37
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

http://www.modthesims.info/showthread.php?t=381540
Tu jest jakiś poradnik jak to naprawić.
Osobiście nie testowałem .
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2010, 18:32   #38
malinQaa-
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Dzięki wam wielkie, gra już chodzi.
MarekS - po wykasowaniu plików dotyczących simsów poprzez program Reg Cleaner gra zaczęła chodzić

Naprawdę wam dziękuje
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.01.2010, 08:57   #39
Emallie
 
Avatar Emallie
 
Zarejestrowany: 07.09.2007
Skąd: Lublin
Płeć: Kobieta
Postów: 154
Reputacja: 10
Domyślnie Gra się zacina

Otóż mam problem, gra mi się zacina( tzn. w moim mieście chyba tylko) Mam tylko dodatki z store i wszystkie aktualizacje . ??
Emallie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.01.2010, 17:14   #40
Magda1845
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Mi nadal TS3 (WP) nie chodzi, jutro będę formatować komputer. Wtedy spróbuję.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
karnacje, simowie błąd, suwaki, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 36 (0 użytkownik(ów) i 36 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023