Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Poradniki
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.08.2010, 14:20   #121
gaba12
Guest
 
Postów: n/a
Grin Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

Co zrobić gdy dodatki nie instalują się jako pliki,lecz jako dokumenty tekstowe!?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.08.2010, 15:22   #122
Nelia
 
Avatar Nelia
 
Zarejestrowany: 15.11.2009
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 159
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

Mam pytanie, bo przy każdym dodatku jest plik o nazwie ''resource.fg'' czy go też wypakować do folderu packages?
Nelia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.09.2010, 12:47   #123
mabda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

no dobra, zrobilam jak w poradniku, mods mam w moich dokumentach, gra smiga jak szalona, ale dodatkow packages juz w ogole nie ma. wzesniej mialam niektore tylko, a teraz zadnego. mam i kariere i akcesoria. i co z tym teraz zrobic?

Ostatnio edytowane przez mabda : 18.09.2010 - 13:01
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.10.2010, 13:37   #124
Kamis
 
Avatar Kamis
 
Zarejestrowany: 28.03.2010
Skąd: Polska ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 1,019
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

A czy w folderze 'packages' można robić inne foldery, żeby wszystko było posegregowane?
__________________
Simy by Kamis [new 15.04.2011]

Życie pisze swój scenariusz, nieważne jakie były plany.
Kamis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.10.2010, 13:40   #125
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

więc tak,ja na dzień dzisiejszy folder mods mam w program files/ea games/the sims 3.
kiedy miałam go w moich dokumentach,to packages nie było w grze.

co do segregowania,to spróbuj zrobić nowe foldery,i sprawdź czy pliki będą w grze.
ja mam je wszystkie rozpakowane,bez żadnego podziału.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2010, 17:18   #126
Otis220
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

< Do 1 postu w tym temacie> dzięki za pomoc
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2011, 18:32   #127
serek95-12
 
Zarejestrowany: 14.10.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 40
Reputacja: 10
Post Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

Nie wiem, czy ten temat jeszcze aktualny, ale...
Mam problem. Zainstalowałam niby ten program Helper Monkey, ale z chomikuj, dlatego że nie mogę się do niego dostać z modthesims. Ponieważ mam Vistę, pobrałam wersję niby dla visty. Kiedy ściągnęłam jakieś tam dodatki, gdy chciałam je zainstalowac do gry, komputer pytał o pozwolenie na kontynuację ze względu na nieznane źródło programu), a kiedy klikałam "Zezwalaj", komunikat pokazywał się znowu, i znowu i myślałam, że wykituje! Vista często wyświetla taki komunikat przy odpalaniu jakiegoś programu, ale nigdy nie było tak, że pojawiał się on pare razy z rzędu mimo mojego potwierdzenia! W końcu niby się potwierdziło, juz myślałam, że wszystko super, a tu dopka... Kiedy odpaliłam The Sims 3, ładowało się masakrycznie długo, a w panelu do tworzenia simów zrobiło się coś dziwnego. Po pierwsze, simowie, których zainstalowałam, wogóle nie było, ale ze skinem to już porażka. Owszem, pojawił się na mojej simce, ale jej twarz zrobiła się cała czarna O_O. I zapewniam, że zrobiło się tak tylko przy tym pobranym skinie.
Dlatego też usunęłam wszystkie te małpie łebki z dokumentów The Sims 3 i z dysku żeby usunąć ten parszywy skin.
Wątpie, że to wina skinu (subaxi), bo jest on dość znany (wykorzystywany do różnistych gotowych simów, stworzonych przez b.dobrych autorów).

No i teraz pojawia się pytanie.
1.Czy mogę jeszcze raz pobrać Helper Monkey z jakiegoś innego źródła i czy się nic nie rozdupcy?
2.Czy raczej dać sobie spokój, bo zauważyłam, że na dysku C:>Program Files>Electronic Arts>The Sims 3> mam folder Mods, a w nim Packages (skąd usunęłam te pare dodatków, które pobrałam- w tym ten dziki skin), a oprócz tego jest tam także plik Resource.cfg, więc może po prostu już samej dawać tam pobrane pliki? Bo słyszałam, że w Viście to nie zadziała ;<.
3. Jakbym chciała pobrać helpera z modthesims, to mimo że jestem zarejestrowana nie moge wejść w tego linka, gdzie jest podany ten program, ponieważ wyświetla się komunikat :

"you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
If you are trying to access a download, it may have been removed by the Creator or by the Staff for policy violations or a number of other reasons.
Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account from accessing this area"

wtf?
Prosze o pomoc, bo normalnie nie wiem co robić.

Ostatnio edytowane przez serek95-12 : 04.01.2011 - 18:36
serek95-12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2011, 18:45   #128
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

racja,link do małpki nie działa a i jej samej nie mogę znaleźć na modthesims.
możliwe,że została usunięta,bo przestała działać po jakiejś aktualizacji.
w poradniku już jej nie ma.
chyba musisz ręcznie dawać pliki do Mods'ów.może się to wydaje czasochłonne,ale po pewnym czasie się przyzwyczaisz
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.01.2011, 11:06   #129
jazynka
 
Zarejestrowany: 05.11.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 17
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

czyli tak o: plik resource dawac do folderu mods a mods ma byc (w moim przypadku): D/The sims 3 czy The sims 3 po zmroku? i na k9oncu mods a w mods packages? bo kurcze w zaden sposob mi nie dziala i juz naprawde nie wiem co robic ;/
jazynka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.02.2011, 13:25   #130
Angelax
Guest
 
Postów: n/a
Question Problem z dodatkami

Posiadam dodatki do TS3: Kariera, Nowoczesny apartament, Wymarzone Podróże, Po zmroku, Szybka jazda i impreza w plenerze.

Do czasu zanim wgrałam dodatki Szybka jazda i impreza w plenerze dodatki z tzw. "małpką" chodziły mi bez zarzutów. Jednak kiedy zainstalowałam owe dodatki nic mi nie działa z tych dodatków. Ubiegając pytania: w folderze packages mam i plik d3dx_31.dll i resource o treści:
Priority 500
PackedFile Mods/Packages/*.package
PackedFile Mods/Packages/*/*.package
PackedFile Mods/Packages/*/*/*.package
PackedFile Mods/Packages/*/*/*/*.package
PackedFile Mods/Packages/*/*/*/*/.package
PackedFile Mods/Packages/Dbc/*.dbc


Proszę o pomoc.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023