Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.08.2012, 15:42   #1
Martini1992
 
Zarejestrowany: 26.07.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie "Amerykański sen" dom dla dwojga

Postanowiłam wrzucić domek, który niedawno stworzyłam Domek przeznaczony jest dla dwóch osób, potem ewentualnie można dobudować tu i ówdzie jakiś pokoik jak pojawi się mały simek

Oto nasza para mieszkająca w domu;

Krystian



Elwira




A teraz dom.

Od frontu



Salon



Sypialnia




Łazienka



Kuchnia




Jadalnia



Przedpokój



Rzut



Widok z góry




Jest to mój pierwszy domek na forum, a więc proszę o wyrozumiałość


Martini1992 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.08.2012, 11:12   #2
fromheaventohell
 
Avatar fromheaventohell
 
Zarejestrowany: 10.04.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 12
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Amerykański sen" dom dla dwojga

Pierwsze wrażenie: nic specjalnego, bryła wrażenia nie robi. Jednak w środku jest zdecydowanie lepiej Ładne, jasne, nowoczesne wnętrza, takie lubie. Podoba mi się tapeta w sypialni. Dodałaś mało zdjęć, więc więcej powiedzieć nie mogę. Ogólnie ładnie: 8/10, odjęłam za małą ilość zdjęć. Buduj dalej
fromheaventohell jest offline  
stare 17.08.2012, 12:13   #3
Kenny McCormick
 
Avatar Kenny McCormick
 
Zarejestrowany: 14.08.2011
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 900
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: "Amerykański sen" dom dla dwojga

Po pierwsze dach jest za wysoki Ja bym dał jeszcze inny kolor tego dachu, żeby to jakoś wyglądało :< Ten chodnik nie potrzebnie zmianiłaś tamten by lepiej wyglądał... Potem neiszczęsny salon, a raczej pokój z kanapą i telewizorem. <duuużym telewizorem, za dużym> Sypialnie jest w cholere duża a ty tylko 1 zdjęcie dałaś... -.- ??Mogłaś dać jeszcze foto przy szafie i biurku! :< To jest łazienka, czy pokój z wanną i umywalką? Kuchnia jest okropna :< przykro mi :< mogałaś dać więcej zdjęć... JAdanie mi sie nie podoba, ale chyba to już najlepsza część domu. pozatym, przeciaż mogłaś zrobić foto w kolejoności salon ---> jadalnia ---> kuchnia. korytarz moglaś dać na początku.

4/1o
__________________
Kenny McCormick jest offline  
stare 17.08.2012, 16:51   #4
Aoi
 
Avatar Aoi
 
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Amerykański sen" dom dla dwojga

Nie powiem, żeby było źle, bo nie jest, ale do dobrego wyniku też daleko. Zwłaszcza jeśli chodzi o bryłę. Jest mocno przeciętna. Dach za wysoki, okna mi się nie podobają. Kształt jest ok, ale w środku widać, że jest źle zagospodarowany.
W ogóle chyba pierwszy raz widzę, żeby w prezentacji było tylko po jednym zdjęciu z każdego pomieszczenia Trochę niewiele widać, nie sądzisz?
Pomieszczenia byłyby naprawdę urokliwe, gdybyś tylko wstawiła tam nieco więcej mebli. Jedna kanapa i telewizor nie tworzy salonu, moim zdaniem. Jakieś półki? Dodatkowy fotel? Stolik? Dekoracje? Nic tam nie ma.
Przedpokój też jest zdecydowanie za duży. Po co aż tyle przestrzeni w przedpokoju? Nie lepiej większość przestrzeni przeznaczyć na salon?
Widać, że dom byłby urządzony naprawdę ładnie i przytulnie, gdyby się trochę dłużej nad nim zastanowić.
Aoi jest offline  
stare 17.08.2012, 17:28   #5
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: "Amerykański sen" dom dla dwojga

Po pierwsze - przesadzona obróbka zdjęć: za mocny kontrast, jakieś rozmycie i te ramki. Czas przeznaczony na obrabianie tego mogłaś poświęcić na zrobienie większej ilości zdjęć, żeby było widać więcej. Dach faktycznie jest za stromy, chyba w RiO można go zmieniać, ale jeśli nie masz, mogłaś użyć kodu. Płot wolałabym drewniany, a poza tym te krzaki pod oknem mi nie pasują. Wnętrza trudno mi ocenić, bo wszystko jest rozmyte i jest za mało zdjęć. Ale patrząc na rzut widzę sporo niewykorzystanej przestrzeni w przedpokoju i salonie.
Orzechowo jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023