Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Poradniki > Programy do The Sims 2
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.02.2007, 13:49   #1
Zozolinka
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Jak zrobić szminkę?

No właśnie,jak zrobić?Pewnie takie pytanie sobie zadajecie.Sama zrobiłam ten poradnik.Jeśli zrobicie co napisałam napewno Wam sie uda
1.Wejdz na Body Shopa->Twórz elementy->Rozpocznij nowe projekt->Tworzenie zarostu,makijażu i okularów->Makijaż->Szminka i wybieramy jakiego koloru ma byc szminka (ja wybralam najbardziej jasny roz) i klikamy "Eksportuj zapisane tekstury

2.Wpisujemy nazwe i wychodzimy z Body Shopa

3.Wchodzimy na Photoshopa i File->Open->Projects->uuface-lip-palepink i klikamy na obrazeczek na dole(pokazany szczalka) po czym utworzy sie nowe okno

4.kolorujemy calosc przy czym wybieramy koloryzacje na taka jaka nam pasuje

5.Zapisujemy

6.wlaczamy 2 Painty i w jednym naciskamy na Edycja->Wklej z...->Projects->uuface-lip-palepink a w drugim Swatch

7.wycinamy Swatch by zostalo biale a z Projects->uuface-lip-palepink wycinamy usta i kopiujemy do Swatch(sa za duze wiec zmniejszamy i Obraz->Atrybuty wpisujemy w obu 64) i zapisujemy


8.wchodzimy do Body Shopa->Twórz elementy->Wczytaj zapisany projekt->XXX(XXX-nazwa projektu)->Eksportuj do gry(na obrazku efekt)

i co poszlo bez problemow?to super!tak samo mozna zrobic cien do powiek i inne rzeczy
:tu:

Ostatnio edytowane przez Zozolinka : 28.02.2007 - 13:59 Powód: pomylilam zdjecia
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.03.2007, 19:13   #2
Shadow Morowind
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Super a pomożesz mi z tmi oczami jak zrobić?
http://www.youtube.com/watch?v=bK6_Q1UmUGI
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.03.2007, 19:22   #3
Zozolinka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

jakimi oczami?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.03.2007, 20:37   #4
Maadzialenaaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie rozumiem tego.... możesz wytłumaczyć to jak dla ułomów (czytaj. Mnie.?) Bo nic nie skapowałam :wacko: :wacko:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.03.2007, 20:56   #5
Rainbow
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hm,nie chcę się wywyższać,bo sama nie potrafię stworzyć ładnej szminki,ale rekolorowaniem Maxisa daleko nie zajdziemy
Możecie spróbować takiego sposobu,aczkolwiek jest bardziej skomplikowany,trudniejszy i wymaga podstawowych informacji związanych z programami graficznymi
Wklepujemy w Google ,,szminka", ,,usta" lub cokolwiek z tym związanego i mamy sobie np. takie cuś.Wycinamy sobie te usteczka i wklejamy do pliku z teksturą,przesuwamy,dowolnie zmniejszamy lub rozciągamy (dopasowując je do kształtu i wielkości ust w pliku z teksturą ,wyostrzamy,rozmywamy,potem np. rekolorujemy tak,jak to pokazała Zozolinka.
Ten sposób jest trudny,gdyż mi samo znalezienie porządnego zdjęcia sprawia nie lada kłopot,ale chyba wlaśnie tak kreatorzy tworzą dobre szminki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.03.2007, 21:33   #6
karolcia92
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zozolinka, Ty naprawdę musisz być mądra, żeby umieć coś takiego. Ja prawie nic nie pojęłam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2007, 12:53   #7
Zozolinka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nie jestem az taka madra mam slabe oceny z lekcji xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2007, 13:19   #8
karolcia92
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja też mam słabe oceny, ale często nauka nie idzie w parze z inteligencją
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2007, 14:11   #9
Rainbow
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał innka1
Zozolinka, Ty naprawdę musisz być mądra, żeby umieć coś takiego. Ja prawie nic nie pojęłam.
Ale czego konkretnie nie rozumiesz?Zozolinka opisała wszystko w poradniku,krok po kroku
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2007, 14:19   #10
Maadzialenaaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

yyyy.....WSZYSTKIEGO!!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023