Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.07.2007, 19:42   #1
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Arrow Błąd wywołany dodatkami z sieci...

Szukałem i nic nie znalazłem podobnego, więc jeśli był taki temat, to przepraszam.

Mam problem z dodatkami z sieci. Niedawno odinstalowałem Simsy, bo mi sie nudziły. Oczywiście zanim to zrobiłem, skopiowałem cały folder Downloads. Po jakimś miesiącu nabrała mnie ochota, żeby znowu pograć w TS2, więc zainstalowałem ponownie. Skopiowałem cały folder Downloads do Moje Dokumenty/EA Games/The Sims 2. Włączyłem grę, czekałem aż się wczyta panel do wyboru okolicy. Niestety tuż przy końcu wczytywania, muzyka zawiesiła się, wyskoczył znany wszystkim błąd "Działanie programu zostało zakłócone. Aplikacja..." To prawda, że teraz zainstalowałem grę bez jednego oficjalnego dodatku, który miałem wcześniej, ale czy to może mieć jakiś wpływ? Przypominam, że bez folderu Downloads gra działa poprawnie, ale ja muszę mieć ten folder. Bez dodatków gra jest mniej ciekawa. Pousuwałem też w programie Sims2pack Clean Installer wadliwie i szkodliwe dodatki, więc naprawdę nie wiem, w czym tkwi haczyk. Proszę o pomoc... ;(
mario jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.07.2007, 23:19   #2
Rasputina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd wywołany dodatkami z sieci...

Na razie przenieś gdzieś Downloads i zobaczy czy wtedy gra działa. Jeżeli nie, to problem nie tkwi w dodatkach z neta ale w samym działaniu gry ;]
Odinstaluj simsy, wyczyść rejestr i wtedy zainstaluj ponownie.
 
stare 01.08.2007, 08:50   #3
~fireants
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd wywołany dodatkami z sieci...

Cytat:
Na razie przenieś gdzieś Downloads i zobaczy czy wtedy gra działa.
+ usuń z Moje dokumenty\EA Games\The Sims 2 pliki
Accessory.cache
cigen.package
ContentRegistry
Groups.cache
 
stare 01.08.2007, 10:43   #4
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Błąd wywołany dodatkami z sieci...

Cytat:
Napisał counterblow
Na razie przenieś gdzieś Downloads i zobaczy czy wtedy gra działa.
Pisałem przecież, że bez tego folderu gra działa poprawnie, a ja muszę mieć te dodatki. A W Moje Dokumenty/EA Games/The Sims 2 znalazłem tylko Groups.cache. Pozostałych 3 plików nie ma. No ale mimo wszystko usunąłem ten Groups.cache, ale po sprawdzeniu, czy działa po usunięciu, gra się znowu wyłącza i ponownie tworzy ten plik - Groups.cache. Nie wiem, co zrobić...

Ostatnio edytowane przez mario : 01.08.2007 - 10:46 Powód: dopisanie
mario jest offline  
stare 01.08.2007, 12:18   #5
~fireants
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd wywołany dodatkami z sieci...

Przeskanuj dodatki przez SimPE lub Content Menager.
 
stare 01.08.2007, 12:30   #6
Chmelcor
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd wywołany dodatkami z sieci...

Lol powiedziales, ze teraz niezainstalowales jednego oficjalnego dodatku. To jest przyczyna problemu!
Niektore dodatki wywoluja teraz blad, poniewaz nie maja wymaganej gry.
Moze to byc np.recolor komorki, a jezeli teraz nie zainstalowales NS to ten dodatek zakloca gre, bo nie ma NS.

Podsumowujac zainstaluj tamten dodatek co miales wczesniej, awszystko ci juz bedzie dzialac.
 
stare 01.08.2007, 13:18   #7
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Błąd wywołany dodatkami z sieci...

Przy włączeniu Content Menagera wyskakuje błąd i program się wyłącza. SimPE... mogę spróbować, ale chyba nie zainstaluję, bo nie wiem czy mój Win XP jest dobry. Bo coś tam trzeba mieć, jakiś NET. Framework albo coś tam . Spróbuję... A tego dodatku co miałem wcześniej, nie mogę zainstalować (to były CPR), bo mi się DVD zepsuło i mam teraz napęd CD tylko. Za to zrobiłem inaczej. Mój cały folder Downloads zajmuje 529 MB, wyciąłem ponad 3/4 z folderu i wkleiłem zupełnie gdzieś indziej na dysku. Zostało 125 MB. Włączam grę i... działa, tylko że tych dodatków jest za mało, a ja chcę wszystko, co miałem wcześniej. Myślę, że to nie jest wina dodatków, tylko może komputer nie może udźwignąć tych 529 MB, nie wiem... ;(

Ostatnio edytowane przez mario : 01.08.2007 - 13:29
mario jest offline  
stare 26.08.2007, 11:15   #8
GRUSSSER
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd wywołany dodatkami z sieci...

A nie możesz ich usunąć i znowu pobrać?
 
stare 26.08.2007, 11:36   #9
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Błąd wywołany dodatkami z sieci...

Ponad 1000 dodatków mam usuwać i znowu pobierać? Nie ma opcji. Ale można już zamknąć, bo okazało się, że to przez to, że nie miałem zainstalowanego dodatku, ale już mam i jest ok.
mario jest offline  
stare 30.08.2007, 13:21   #10
alita
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd wywołany dodatkami z sieci...

Tez tak mialam!Robi ci sie tak dlatego poniewaz nie wgrales dodatku(NS czy co tam miales wczesniej zainstalowane)zostaly wiec dodatki z sieci do tego dodatku NS i dlatego one ci blokuja gre.Mi sie zacinala gra poniewaz mialam wgrane ts2 a dodatki z neta byly do sims pets(ktore wczesniej gralam ale odinstalowalam)mam dlaciebie niezbyt przyjemna wiadomosc sa dwie mozliwosci rozwiazania tej sprawy:

1.skasowanie wszystkich dodatkow i pobranie nowych z neta
2.przejzenie wszystkich dotychczasowych dodatkow recznie i usuniecie tych ktore gre wylaczaja

Ja tak zrobilam gre mi blokowal dodatek sciagniety z neta do petsow po wielkich poszukiwaniach znalazlam go i usunelam.Teraz gra chodzi bez zastrzezen
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023