Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.03.2010, 20:10   #1
The FerG
 
Zarejestrowany: 19.12.2005
Płeć: Mężczyzna
Postów: 562
Reputacja: 10
Domyślnie Nowy Dom Rodziny Kruk [BRAK ZDJĘĆ]

Postanowiłem przeprowadzic moją główną rodzinke (Historia Rodziny) do nowego domu który sam im zbuduje. W połowie robienia domu przyszła mi myśl że moge wystawic go na forum więc wystawiam ^^
Dom zapewne nie jest jakiś ''zajefajny'' bo jakoś nigdy nie starałem się w ich robieniu (prócz właśnie tego)...na forum to jest mój drugi i to po dłuuuugim czasie ,ale czemu by nie wystawic? Najwyżej mnie zbesztacie xD
No dobra...Więc do rzeczy...



Ta dama na kanapie to właśnie Klaudia Kruk. Z zawodu jest szalonym naukowcem. Jej matka jak jeszcze żyła znalazła na wakacjach yeti którego widzicie na zdjęciu. Obecnie Wielka Stopa jest mężem Klaudii i mają razem córke Auril siedzącą na podłodze. Natomiast ten chłopak to Rafał ,brat Klaudii ,a że nie jest jeszcze dorosły to musiał zamieszkac z siostrą.
Ok już was nie zanudzam tylko jedziemy dalej z ich domem ; dd

]

No to już akurat nie pasuje do domu ,ale akurat no szalony naukowiec musi miec takie pomieszczenie w domu więc prosze o wyrozumiałosc:


Na ścianie zauważamy dyplom Klaudii o ile pamiętam to z psychologii xd :


Więc oceniajcie :33
Edit:
Cytat:
Napisał The FerG Zobacz post
No troche chodziło o ten taki dziwny styl ,bo to raczej taki zbuntowany sim i nieuk xD
Chociaż przyznam że mogłem lepiej to rozplanowac...Ale i tak za jeden dzień będzie dorosły to pewnie zmienie mu pokój albo go wyprowadze i zrobie tam coś innego to może może wstawie ;>>
Tak jak obiecałem wstawiam tu nowy pokój ; d
Rafał się wyprowadził więc przez pare dni pokój był całkiem pusty, jednak rodzine spotkała niespodzianka. Otóż w mojej rodzinie wampirów gdzie była również Ofelia i Basiliscus był wielki pożar... Przeżyła tylko Ofelia,(niestety Ofelia ma teraz zrytą psychike) a dzień później okazało się że jest w ciąży z Basiliscus'em. Gdy urodziła wypiła eliksir żeby zdjąc z siebie klątwe wampiryzmu, niestety wiedziała że nie da rady zaopiekowac sie nowonarodzoną córką Caecilią (z łacińskiego ''jaszczurka'' xd) która była strasznie podobna do ojca. Dlatego zostawiła dziecko pod domem Kruków nie pokazując się i wyprowadziła się do małego domku obok ,żeby patrzec jak rośnie jej córeczka. Klaudia dawno nie widziała swojego brata Basiliscus'a, nawet nie wie że nie żyje bo odkąd został wampirem nigdzie sie nie pokazywał. Ale domyśliła się że to jego córka więc wzieła ją pod swój dach i zrobili jej pokój z pokoju Rafała.

Przepraszam że musiałem zanudzic opowiadaniem ,no ale chyba to też jest ważne ^^

Ostatnio edytowane przez Charionette : 31.01.2015 - 22:35
The FerG jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.03.2010, 20:17   #2
Sherlock
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy Dom Rodziny Kruk

Bryła wtapia się w "tło" ^^

No, ale domek bardzo ciekawy I przytulny

10
 
stare 23.03.2010, 20:44   #3
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,273
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Nowy Dom Rodziny Kruk

Dom jest naprawdę udany Może jednak nieco bardziej rozwinę swój komentarz:

Bryła Bardzo ciekawa, może jednak trochę nie pasują te małe, czarne okna (które z drugiej strony ładnie komponują się z dachem). Ale wszystko rozjaśnia piaskowy kolor i ciemniejsza cegła w wnękach. Ogród już o wiele bardziej ubogi, no ale czego można spodziewać się na pustyni?!

Przedpokój Fajne meble, tapeta być może trochę za ciemna, ale ogólnie jest miło i przytulnie.

Łazienka Tutaj akurat już niezbyt mi się podoba. Ta wanna to tak jakoś niespasowana do ogółu. Myślę, że tutaj bardziej swoją rolę spełniłaby zwykła prostokątna lub narożnikowa. Chyba źle tutaj to wszystko rozplanowałeś.

Salon No, całkiem fajnie. Wielki plus za to wielkie okno, od razu jaśniej się robi Ale co tutaj robi ta deska do prasowania i rowerek treningowy?!

Kuchnia Tutaj nie mam zastrzeżeń. Tylko co to wisi nad zlewem? (podejrzewam, że jakiś okap, ale nie widzę sensu po co on tam jest)

Jadalnia Zbyt elegancka, w ogóle nie pasuje do ogółu domu, ponadto urzyłeś w niej samych maxisowych rzeczy, co jeszcze pogorszyło sprawę.

Pomieszczenie szalonego naukowca Jest ok, sam zawsze robię w moich domkach jakieś tajemnicze pomieszczenia. Chociaż mogłoby być bez okien ^^

Przedpokój II piętra Chyba nie miałeś na niego pomysłu, takie wszystko i nic Ale jest dobrze.

Pokój Rafała No, może być. Rozumiem, że chłopak ma zrypany gust, ale to już jego sprawa (albo inteligentniej: o gustach się nie dyskutuje :>)

Pokój Auril Tutaj jest akurat cudownie, sam chciałbym mieć taki pokój

Główna sypialnia Tak średnio jest, garderoba zajmuje zbyt dużo miejsca, przy czym łóżko w takim narożniczku wygląda bardzo ciasno.

Ogólnie:
-Rozplanowanie pomieszczeń jest dobre.
-Wszystkie sprzęty do ćwiczeń do wspólnego pomieszczenia!

Więcej zastrzeżeń nie mam
pozdrawiam
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline  
stare 23.03.2010, 22:36   #4
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,169
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nowy Dom Rodziny Kruk

Domek jest bardzo fajny. Z zewnątrz wygląda świetnie - podoba mi się ten bluszcz na ścianach.

W środku najbardziej przypadł mi do gustu przedpokój i pokój dziewczynki.
W łazience jest jakoś pusto - przylałyby się jakieś ozdoby na ścianę.

Tak, jak napisał Gio - okna z zewnątrz wyglądają dobrze, jednak patrząc od środka, moim zdaniem, szpecą dom.

Ogród skromy - ale taki mi się podoba
__________________
Searle jest offline  
stare 24.03.2010, 07:06   #5
aluminium.
 
Avatar aluminium.
 
Zarejestrowany: 22.02.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 836
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nowy Dom Rodziny Kruk

Bardzo ładny : )) I nigdy bym nie pomyślała, że zielone podłoże w Dziwnowie może wyglądać ładnie! ; ))
Wnętrze też bardzo ładne. (Nawet mam taką samą szafę w domu co Twoje simy w przedpokoju wiec masz za to +)
Mogę jeszcze spytać skąd masz to okno "wypukłe" (to w salonie). : )))
__________________
hello.
aluminium. jest offline  
stare 24.03.2010, 10:04   #6
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy Dom Rodziny Kruk

Cytat:
Napisał Gio Zobacz post
Jadalnia Zbyt elegancka, w ogóle nie pasuje do ogółu domu, ponadto urzyłeś w niej samych maxisowych rzeczy, co jeszcze pogorszyło sprawę.
użyłeś,jak coś
a poza tym - to używanie maxisa już jest karalne i złe?pierwsze słyszę.dajcie spokój z tą nagonką na maxisowe meble,bo te z internetu wyglądają jak rzygi szczura (czasami).
i u mnie domki,w których jest więcej maxisa niż internetu, mają ogrooomny plus już na starcie.

a co do tematu - dom bardzo ładny,tylko ta wanna w łazience ni z gruchy ni z pietruchy (i to właśnie jedna z wielu rzeczy z netu która wygląda jak rzygi szczura)
Pokój Rafała to totalna klęska designu.No ale co kto lubi :p
Pokój Auril wspaniały.Ta biel jest urzekająca.
Sypialnia gospodarzy - łóżko o kształcie rozjechanego kotleta,co wy wszyscy widzicie w tym paskudztwie?!

podsumowując,dom byłby piękny,gdyby nie te okrutne dodatki z internetu.
 
stare 24.03.2010, 10:37   #7
The FerG
 
Zarejestrowany: 19.12.2005
Płeć: Mężczyzna
Postów: 562
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nowy Dom Rodziny Kruk

Cytat:
Napisał aluminium. Zobacz post
Mogę jeszcze spytać skąd masz to okno "wypukłe" (to w salonie). : )))
Proszę bardzo ^^
http://www.modthesims.info/download.php?t=324116
Jednak nie polecam stawiac na nim telewizora i radia ,ponieważ dopiero wczoraj grając w tym domu zauważyłem że sim nie może włączyc telewizora bo przeszkadza mu jakaś ściana (?) a radio włacza wychodząc na dwór (i zapewne tańczą na dworze ale nie próbowałem). Ale przynajmniej ładnie wygląda XDD ,no i na ozdoby też fajny jest ; D

Cytat:
Napisał Gio Zobacz post

Przedpokój II piętra Chyba nie miałeś na niego pomysłu, takie wszystko i nic Ale jest dobrze.
Przyznam sie że nie miałem zielonego pojęcia co moge tam wstawic xdd

Cytat:
Napisał Gio Zobacz post
Pokój Rafała No, może być. Rozumiem, że chłopak ma zrypany gust, ale to już jego sprawa (albo inteligentniej: o gustach się nie dyskutuje :>)
No troche chodziło o ten taki dziwny styl ,bo to raczej taki zbuntowany sim i nieuk xD
Chociaż przyznam że mogłem lepiej to rozplanowac...Ale i tak za jeden dzień będzie dorosły to pewnie zmienie mu pokój albo go wyprowadze i zrobie tam coś innego to może może wstawie ;>>

Dziękuje za oceny i komentujcie dalej :3
The FerG jest offline  
stare 24.03.2010, 11:18   #8
laisha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy Dom Rodziny Kruk

bryła zbyt wtapiająca się w tło, świetny samochód xd
wnętrz ciepłe, przytulne.
najbardziej podoba mi się sypialnia klaudii i yetiego
brzydko dopasowane obrazy do tapet
ogólnie całkiem okej 7/10
 
stare 25.03.2010, 19:15   #9
EWA FARNA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy Dom Rodziny Kruk

Domek jest bardzo ładny
10/10
 
stare 30.03.2010, 21:05   #10
Esterkaa
 
Zarejestrowany: 18.08.2008
Skąd: Lubuskie
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 293
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nowy Dom Rodziny Kruk

Do wnętrz nie mam zadnych zastrzezen.. jednak kolor bryly zbyt wtapia sie w teren.. lepiej byloby jakby byl inny:p pokoik dziewczynki uroczy wgl podoba mi sie wszystko
9.5/10
Pozdrawiam
__________________
" Baw się dobrze! To są właśnie te stare dobre czasy, które będziesz wspominać w przyszłości "
_________________________

M ;*
Esterkaa jest offline  
 

Tagi
dom, kruk, mieszkanie, nowe, rodzina


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023