Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.09.2010, 15:42   #1
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,223
Wpisy bloga: 20
Reputacja: 21
Domyślnie Życie pod skosami

Dzisiaj chciałbym zaprezentować mieszkanie na poddaszu. Kupiła je Janet Black, wyremontowała i wprowadziła się 2 miesiące temu.



PRZEDPOKÓJ:



SALON + JADALNIA:







KUCHNIA:





ŁAZIENKA:





SYPIALNIA NA ANTRESOLI:





Zapraszam do komentowania!
__________________
Shiver jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.09.2010, 16:34   #2
Sherlock
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Życie pod skosami

Chyba sobie żartujesz...
Jak mam ocenić dom, jeśli mam przed sobą kilka niedokładnych zdjęć?
Poza brakiem oceny ogólnej:
- kolorystyka mi się bardzo nie podoba, jest wręcz paskudna;
- meble są wstrętne, gorszych nie mogłaś/eś już dać;
- simka z pierwszego zdjęcia jest dosyć brzydka;
Ocena: 0/10
 
stare 14.09.2010, 15:33   #3
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,223
Wpisy bloga: 20
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Życie pod skosami

Cytat:
Napisał Sherlock Zobacz post
Chyba sobie żartujesz...
Nie, nie żartuję sobie.

Cytat:
Napisał Sherlock Zobacz post
Jak mam ocenić dom, jeśli mam przed sobą kilka niedokładnych zdjęć?
Po pierwsze to nie dom tylko mieszkanie, a po drugie co masz na myśli mówiąc niedokładne. Mało na nich widać, są niewyraźne? Jeżeli chodzi o ilość to pokazałem wszystkie pomieszczenia w domu.

Cytat:
Napisał Sherlock Zobacz post
- kolorystyka mi się bardzo nie podoba, jest wręcz paskudna;
Może Ci się nie podobać, ale ogólne założenie to było romantyczne, kobiece mieszkanie a, moim zdaniem taka kolorystyka pasuje do niego najlepiej.


Cytat:
Napisał Sherlock Zobacz post
- meble są wstrętne, gorszych nie mogłaś/ już dać;
Według mnie te meble są o niebo lepsze od maxisowych na, które nie mogę patrzeć.

Cytat:
Napisał Sherlock Zobacz post
- simka z pierwszego zdjęcia jest dosyć brzydka;
Z tego co mi się wydaje nie oceniamy tu simek tylko domy (w tym przypadku mieszkanie).

Cytat:
Napisał Sherlock Zobacz post
Ocena: 0/10
Szczerze mówiąc nie ruszyło mnie to, ale radzę Ci: jeśli masz jeździć po wszystkich to lepiej w ogóle nie oceniaj. I jeszcze jedno: nie zauważyłem (po przejrzeniu 10 stron w tym dziale), żadnego tematu Twojego autorstwa, więc najpierw coś zbuduj i zobacz ile pracy trzeba w to włożyć.

Pozdrawiam
__________________
Shiver jest offline  
stare 14.09.2010, 18:04   #4
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,619
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Życie pod skosami

@up: Sherlock musiał być bardzo wkurzony pisząc komenta Nie jeździ po wszystkich, a sam mógłbyś UMIEĆ przyjąć krytykę na klatę, a nie wmawiać innym, że się nie znają.
Cytat:
Może Ci się nie podobać, ale ogólne założenie to było romantyczne, kobiece mieszkanie a, moim zdaniem taka kolorystyka pasuje do niego najlepiej.
Czy tylko mnie się wydaje, że panie bardziej lubią ciepłe kolory?

Gotowe sety, większość z tej samej strony.
Schowaj się.
I stylizacja tez a la simplystyling. Naprawdę nie ma już innych stron z fajnymi dodatkami do Simsów?
Lubię ten styl, strasznie mi się podoba, ale trzeba go też umieć przedstawić z pomysłem.
5/10 za wnętrza (bardzo obniżyłam za ich straszne podobieństwo; nie chce mi się już sprawdzać, czy są żywcem wstawione gotowe, bo i w jednym i w drugim przypadku nie napracowałeś się zbytnio)
Liv jest offline  
stare 14.09.2010, 18:08   #5
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,273
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Życie pod skosami

Nie zgadzam się z poprzednikami. Uwielbiam te niebieskie ściany, dla mnie wszystkie pokoje wraz z łazienką mogłyby je mieć. W zasadzie domek taki swojski, normalny- wszędzie dużo niepotrzebnych rzeczy, ale przecież w rzeczywistości jest dokładnie tak samo

Nie wyświetla mi się tylko zdjęcie bryły (albo go nie ma )

8 pozdrawiam
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline  
stare 14.09.2010, 19:39   #6
avenly
 
Avatar avenly
 
Zarejestrowany: 07.11.2007
Skąd: Polska
Płeć: Kobieta
Postów: 1,338
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Życie pod skosami

Generalnie nie podobają mi się te zimne kolory, ale to akurat kwestia gustu. Troszkę tu ponuro. Nowoczesna kuchnia ciut gryzie się z resztą wystroju. + za obrazy, ale np. nad wanną jest ich za dużo. I te napisy wszędzie.. Mam też wrażenie jakby w tym mieszkaniu nie było zupełnie żadnych świateł. Czy w tym budynku nie ma prądu, albo coś ? xD Ogólnie to na tle innych domów jest to jakieś 6.5 Aczkolwiek muszę przyznać ze zainspirowałeś mnie tym poddaszem i zaczynam szykować kolejny projekt.
avenly jest offline  
stare 14.09.2010, 19:45   #7
Sherlock
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Życie pod skosami

Cytat:
Po pierwsze to nie dom tylko mieszkanie, a po drugie co masz na myśli mówiąc niedokładne. Mało na nich widać, są niewyraźne? Jeżeli chodzi o ilość to pokazałem wszystkie pomieszczenia w domu.
To, że nie wiem:
- jak wygląda dom,
- jakie są pomieszczenia.
- gdzie co jest.
Cytat:
Może Ci się nie podobać, ale ogólne założenie to było romantyczne, kobiece mieszkanie a, moim zdaniem taka kolorystyka pasuje do niego najlepiej.
A łazienka to już po prostu taka romantyczna, że ło-ho-ho... Mimo tego, co napisałeś, nadal nie podoba mi się kolorystyka
Cytat:
Według mnie te meble są o niebo lepsze od maxisowych na, które nie mogę patrzeć.
Może są lepsze, ale to nie znaczy, że są ładne :-)
Cytat:
Z tego co mi się wydaje nie oceniamy tu simek tylko domy (w tym przypadku mieszkanie).
Z tego co mi się wydaje, nie prezentujemy tu simek, tylko domy (i mieszkania...)
Cytat:
jeśli masz jeździć po wszystkich to lepiej w ogóle nie oceniaj.
Bo?
Chyba mam prawo wyrazić swoje zdanie, dobre lub złe. A że u ciebie padło to drugie, to nie moja wina. Nie ja budowałem brzydki dom (o wybacz, mieszkanie!), tylko ty.
Cytat:
I jeszcze jedno: nie zauważyłem (po przejrzeniu 10 stron w tym dziale), żadnego tematu Twojego autorstwa, więc najpierw coś zbuduj i zobacz ile pracy trzeba w to włożyć.
To, że nie publikuję swoim domów (lub mieszkań[!]), to nie znaczy, że w ogóle nie buduję. Wiem, że nie każdy dom tworzy się 5 minut, tylko czasem trzeba spędzić nawet kilka godzin, ale nie zawsze kilkugodzinna praca musi być bardzo dobra. Zaryzykuję nawet stwierdzeniem, że czasem jest tak, iż coś nad czym pracowało się mniej, okazuje się lepsze od tego, nad czym pracowało się dłużej.

Więc przyjmij krytykę, bo nigdy nie będzie tak, że coś będzie się podobać każdemu. Jeśli pokazujesz coś przed "publicznością", to musisz być tego świadom.
 
stare 14.09.2010, 19:58   #8
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,847
Wpisy bloga: 6
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Życie pod skosami

Po pierwsze - zdjęć jest za mało, poza tym są słabej jakości (zwiększ sobie ustawienia grafiki albo używaj dobrego programu do obróbki).
Po drugie - wnętrza kompletnie mi się nie podobają, łazienka nie wygląda jak łazienka (obrazy w łazience? Nie, żebym się czepiał, ale... )
Tak więc 2/10 i twoje argumenty nic nie zmienią.
Mroczny Pan Skromności jest offline  
stare 15.09.2010, 14:56   #9
pensivelane
 
Avatar pensivelane
 
Zarejestrowany: 22.07.2009
Skąd: mazowieckie
Płeć: Kobieta
Postów: 1,070
Wpisy bloga: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Życie pod skosami

Mnie tam się szczerze mówiąc nie podoba.
Nie chciałabym mieszkać w takim domu, jakoś tak za zimno i ciemno, przez ten niebieski :<
Jadalnia mi kompletnie nie leży, tu zebra, tu jakieś kwiatki na obiciach, sory...
W sypialni wkurza mnie ta moskitiera, która wygląda jak siatka na kraby.
Właściwie jedyne co mi przypadło do gustu to rozmieszczenie ścian, między kuchnią a dalonem/jadalnią. Reszty nie widziałam.
Nie ma rzutu!

2/10
__________________
pensivelane here

I can feel your heartbeat under your black, black leather
In your gateway call, boy take me away forever
pensivelane jest offline  
stare 15.09.2010, 20:56   #10
αγάπη
 
Avatar αγάπη
 
Zarejestrowany: 15.12.2008
Skąd: Obrzydłówek
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 956
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Życie pod skosami

[offtop] Sherlock spokojnie Wyraź swoje zdanie ale może w mniej urażający sposób.^^[offtop]
Co do Mieszkanka jest całkiem ładne, nie jest to mój styl ale może być, zgodzę się jedynie z Liv, co do setów.
6/10
__________________

And her mind aches
And her heart breaks
'Cause she's silly


αγάπη jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023