Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.07.2013, 10:47   #161
cerastes
 
Avatar cerastes
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 992
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: By... me ;)

Hmm... Co można napisać kiedy simy są tak śliczne, a zdjęcia doskonałe... ? Jeśli zasypię Cię komplementami to wyjdzie kicz, więc ograniczę się do krótkiej oceny. Podoba mi się ta simka, bo jest bardzo realistyczna, niebanalna i ma pięknie rozmarzony wyraz twarzy. Perfekcyjnie łączysz dodatki i za to wszystko: 11/10.

Ostatnio edytowane przez cerastes : 26.10.2013 - 22:02
cerastes jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.07.2013, 20:04   #162
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,609
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: By... me ;)

Dobry wieczór, nadrabiam
Cytat:
Ktoś gdzieś napisał, że zrobić ładnego ciemnoskórego sima jest dość trudno i prawdę mówiąc, zgodzę się z tym, bo próbowałam robić już wielu, ale niemal za każdym razem efekt mnie nie zadowalał.
Wydaje mi się, że cała trudność polega na tym, że na co dzień w Polsce nie mamy za dużo czarnoskórych ludzi, także nie możemy się do woli zaobserwować Na lekcjach geografii w gimnazjum co prawda były podawane (przynajmniej w mojej szkole ) cechy typowe dla przedstawicieli danej rasy i to jest pomocne, aczkolwiek żadna teoria nigdy nie zastąpi wiedzy opartej na własnych, często podświadomych, spostrzeżeniach.
Cytat:
Czy są piękne?
Malin, kochana, cały urok Twoich simów polega na tym, że oglądający nie tyle zastawia się, czym sim jest piękny czy nie, ale skupia się na szczegółach - wykonaniu, czasu poświęconemu, po prostu pokazaniu tych simek jako wyjątkowych tworów. Mam nadzieję, że Ty sama postrzegasz swoją twórczość pod tym kątem. Piękno zewnętrzne często oparte jest na utartych schematach - dla przeciętnego zjadacza chleba piękne są modelki, może aktorki, w każdym razie ludzie, którzy wkładają masę czasu i pieniędzy tylko po to, żeby być podziwianymi.
Simy to nie ludzie i powinnaś być z siebie dumna, że swoimi prezentacjami oddziałujesz nie tylko na zmysł estetyczny oglądających. W Twoich pracach widać "coś" więcej i to na tym "cosiu" powinnaś się głównie koncentrować. Nie mówię, że teraz tego nie robisz, ale pospolite zastanawianie się, czy sim jest ładny czy nie, zostaw laikom. U Ciebie nawet simka z garbatym nosem może wyglądać fajnie - na tym polega Twój talent

Simka rudowłosa - bardzo podoba mi się jej zdecydowany, pewny siebie look. Taki rogacz z niej Rysy twarzy wyszły bardzo dobrze jak na przedstawicielkę tego odcienia skóry!
Maya zaś pod tym względem prezentuje się jeszcze lepiej! Czasami patrząc na zdjęcia simów mam wrażenie, że coś widać w ich oczach, co uważam za sukces twórcy (Albo to najwyższy czas dla mnie, żeby się wybrać do psychiatry =|). Druga simka niby taka w cieniu siostry jest, ale widzę MOC w jej spojrzeniu! Jest piękna w swojej prostocie i naturalności


Cytat:
Swarna
Prawie jak sarna! Zresztą, ta simka nawet kojarzy mi się z sarenką :>
Cytat:
niemniej jednak, kreując jej charakter, poszłam w stronę spokoju i powagi
... co doskonale oddałaś w tym, że simka się nie uśmiecha
Cytat:
Sesja trochę nietypowa
Jak do reklamy żelu pod prysznic! Te wirujące kropelki wody...
Cytat:
Przyznam, że trochę dziwnie robiło mi się postać bez makijażu. Jestem przyzwyczajona do dużej ilości make-upu, ale postanowiłam sprawdzić, co mi wyjdzie, gdy nie nawalę tego tuszu i cieni do powiek ; )
Ale pieprzyków i tej kropki na podbródku (to się jakoś fachowo nazywa? ) nie oszczędziłaś

Simcia ma zdecydowanie "modelkowaty" wygląd! Serio wziąć ją do reklamy tego nieszczęsnego żelu pod prysznic!
Wyszło tak, jak miało wyjść, czyli naturalnie i z odpowiednim wyważeniem. Ten chłód płynący z jej twarzy jest miłą odmianą na czas ostatnich upałów Aczkolwiek w przedostatnim zdjęciu za bardzo się zamyśliłaś o niebieskich migdałach
A zdjęcie bez obróbki dowodzi jej naturalności! Nawet ten ziemisty kolor tła nie jest tu bez znaczenia!

No, Ameryki nie odkryję tym stwierdzeniem, ale najnowsze simki to kawał dobrej roboty!
Liv jest offline  
stare 25.10.2013, 22:10   #163
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: By... me ;)

Dobry wieczór.

Tak od kilku dni się zastanawiam, dlaczego po waszych komentarzach nie zostawiłam tu żadnej odpowiedzi i nie potrafię znaleźć żadnego wytłumaczenia. Pozostaje mi jedynie przeprosić tych, którzy na jakiś odzew czekali. Naprawdę nie wiem, jak to się stało ;/ Pozwólcie, ze teraz nadrobię:

Cytat:
Napisał rudzielec Zobacz post
Piękna i naturalna <3 widać na jej twarzy ten spokój, jeśli chodzi o charakter (...) Naprawde dobrze wygląda bez makijażu, fryzura i kolor skóry również dobrałaś idealnie
Dzięki. Miało być na spokojnie i cieszę się, ze wyszło. Czasem tak po prostu nachodzi na coś innego - w tym wypadku makijaż zredukowany do minimum, a to mi się już kojarzy z takim "stonowaniem", spokojem... I tak to wyszło jako całość

Cytat:
Napisał Fallen Zobacz post
(...) Jednym słowem: ideał
Dziękuję!

Cytat:
Napisał Kenny McCormick Zobacz post
Przez 10 minut dochodziłem, czy to śnieg, czy deszcz, po czym stiwerdziłem, że grad <3 Ma świetne usta, niby duże ale <3
LOL, grad <3 xD Usta też mi się podobają w ogóle uwielbiam tego typu szminki, dają świetny, naturalny efekt Nie lubię sztucznie wyglądających ust, dlatego bardzo rzadko stosuję typowe błyszczące szminki.

Cytat:
Napisał Diana Zobacz post
(...) Malin, twoje simy są niesamowite *o*
Aż miło oglądać <3 (...)
Bardzo dziękuję Staram się

Cytat:
Napisał Senoy Zobacz post
(...)Podoba mi się ta simka, bo jest bardzo realistyczna, niebanalna i ma taki pięknie rozmarzony wyraz twarzy. Perfekcyjnie łączysz dodatki i za to wszystko: 11/10.
Same miłe słowa, dziękuję! Tu akurat dodatków nie było za wiele i głównie o to właśnie chodziło, mimo wszystko dzięki! To miłe, gdy podoba się to, co robię

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
(...) Ale pieprzyków i tej kropki na podbródku (to się jakoś fachowo nazywa? ) nie oszczędziłaś (...)
Liv, cały Twój komentarz to takie jedno wielkie "Lubię to!" I za to bardzo, bardzo dziękuję!
Co do pieprzyków, to tak, mam do nich wielką słabość! Wszelkie piegi, pieprzyki, znamiona i tym podobne - im więcej, tym lepiej <3 Nie traktuję ich jako typowy makijaż, raczej element urody, więc nie hamowałam się zbytnio.

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie komentarze i przepraszam, ze tak późno odpisuję. Na przyszłość obiecuję poprawę

A jako, że odświeżyłam temat, to wstawię coś nowego. I trochę inaczej niż zazwyczaj, bo nie będzie to typowa sesja jednego sima, tylko kilka postaci, które zrobiłam już jakiś czas temu. Wstawiałam je już na swojego tumblr'a, ale pewnie mało osób stąd tam zagląda, więc postanowiłam wrzucić te fotki tutaj. A następnym razem będzie "świeżynka".

Pod imionami simów wstawiłam w linkach inne ich fotki (jeśli są), żeby nie robić zbyt dużego bałaganu w tym poście. Nie ma ich wiele, no ale...
Miłego oglądania!

***

Sarita Narang
1 - 2




Line Hendry
1




Deronda Blacksmoke
1 - 2




Mathyou Martins
(sim powstał specjalnie dla Kenny'ego McCormicka; niestety nie mam więcej fotek)

Malin jest offline  
stare 26.10.2013, 08:42   #164
Privilege
 
Avatar Privilege
 
Zarejestrowany: 18.08.2013
Skąd: Gdynia
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 224
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: By... me ;)

Sliczne simy. Naturalne, realne, cudowne. Nie mogę się przestać gapić. Są idealne. Masz bardzo fajne pomysły, swietną grafikę i ogólnie cud miód i MALINy :*
__________________
'I haven't been this bored since I believed in Jesus'
~Georgina Sparks
Privilege jest offline  
stare 26.10.2013, 10:43   #165
Buka
 
Avatar Buka
 
Zarejestrowany: 12.12.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 5
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: By... me ;)

Od dawna zaglądam do tematu , teraz jako Buka wcześniej jako gość. Jestem fanką Twoich dzieł ( inaczej nie da się nazwać tak cudownych i dopracowanych simów). Z simów wstawionych dzisiaj faworyzuję Sarite Narang.
Buka jest offline  
stare 26.10.2013, 13:55   #166
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,261
Reputacja: 37
Domyślnie Odp: By... me ;)

Widziałam ich już jakiś czas temu na twoim tumblrze
Są śliczni, tacy naturalni *_*
Najbardziej spodobała mi się pierwsza i trzecia simka, są świetne
__________________
Diana jest offline  
stare 26.10.2013, 20:01   #167
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: By... me ;)

O jezu, jestem w niebie. XD Piękni, młodzi, za***iści! XD Najbardziej chyba spodobał mi się sim. Nie jest taki 'wygłaskany', szkoda, że nie masz więcej zdjęć bo z chęcią bym zobaczył jak wygląda w całości. Fajnie byłoby nim pograć... Moje simki na pewno byłyby wniebowzięte.

Zaraz po nim jest Line. Krótkie włosy idealnie do niej pasują, dodają jej klasy. No i ten kształt ust. :3 Nie ma się do czego przyczepić. Jak dla mnie jedna z Twoich najlepszych simek. ^^ Tylko dlaczego tak mało zdjęć?

Sarita też jest fajna. Może nie zwaliła mnie z krzesła jak Martins i Line, ale i tak nie można jej niczego zarzucić. Ma fajny nosek, kształt ust i rysy twarzy. Nie trafia do mnie fryzura, bo nie lubię takich obszernych. Mimo wszystko simka jak najbardziej udana. :}

Deronda natomiast to nie moja bajka, nie przepadam za nadprzyrodzonymi simami, więc wstrzymam się od oceny. Chociaż jakby jej zmienić skin, to myślę, że wyglądałaby całkiem fajnie.
FresH jest offline  
stare 26.10.2013, 21:57   #168
cerastes
 
Avatar cerastes
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 992
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: By... me ;)

Cała czwórka simów jest śliczna, ale sim dedykowany Kenny'emu to nokaut. On podoba mi się najbardziej.
Simy prezentują się bardzo różnorodnie, są doskonale wykreowane w każdym calu - virtuosité!
cerastes jest offline  
stare 28.10.2013, 17:36   #169
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: By... me ;)

Cytat:
Napisał Privilege Zobacz post
Sliczne simy. Naturalne, realne, cudowne. Nie mogę się przestać gapić. Są idealne. Masz bardzo fajne pomysły, swietną grafikę i ogólnie cud miód i MALINy :*
Grafiką sama się jeszcze nieskromnie zachwycam, ale to tylko dlatego, że przez lata miałam słaby komputer i męczyłam się na rozmytych teksturach. Do tej pory doceniam każdy szczegół z gry i wciąż odkrywam coś nowego A z pomysłami to różnie, czasem mam baaardzo długie zastoje i nic się nie chce "urodzić"

Cytat:
Napisał Buka Zobacz post
Od dawna zaglądam do tematu , teraz jako Buka wcześniej jako gość. Jestem fanką Twoich dzieł ( inaczej nie da się nazwać tak cudownych i dopracowanych simów). Z simów wstawionych dzisiaj faworyzuję Sarite Narang.
Buka mnie nawiedziła!
No tak, Sarita miała też powodzenie na tumblrze. Zauważyłam, że ludzie lubią skośnookie postacie. Ja natomiast nie (serio!). To naprawdę pierwsza moja simka w tym stylu, tym bardziej mnie cieszy, że się podoba

Cytat:
Napisał Diana Zobacz post
Widziałam ich już jakiś czas temu na twoim tumblrze
Są śliczni, tacy naturalni *_*
Najbardziej spodobała mi się pierwsza i trzecia simka, są świetne
A więc jednak ktoś z forum czasem zagląda na mój tumblr (a raczej simblr ), nie spodziewałam się. To miłe

Cytat:
Napisał FresH Zobacz post
O jezu, jestem w niebie. XD Piękni, młodzi, za***iści! XD Najbardziej chyba spodobał mi się sim. Nie jest taki 'wygłaskany', szkoda, że nie masz więcej zdjęć bo z chęcią bym zobaczył jak wygląda w całości. Fajnie byłoby nim pograć... Moje simki na pewno byłyby wniebowzięte.

Zaraz po nim jest Line. Krótkie włosy idealnie do niej pasują, dodają jej klasy. No i ten kształt ust. :3 Nie ma się do czego przyczepić. Jak dla mnie jedna z Twoich najlepszych simek. ^^ Tylko dlaczego tak mało zdjęć?

Sarita też jest fajna. Może nie zwaliła mnie z krzesła jak Martins i Line, ale i tak nie można jej niczego zarzucić. Ma fajny nosek, kształt ust i rysy twarzy. Nie trafia do mnie fryzura, bo nie lubię takich obszernych. Mimo wszystko simka jak najbardziej udana. :}

Deronda natomiast to nie moja bajka, nie przepadam za nadprzyrodzonymi simami, więc wstrzymam się od oceny. Chociaż jakby jej zmienić skin, to myślę, że wyglądałaby całkiem fajnie.
Ooo, jaki szczegółowy komentarz! Co mogę napisać? Mam problem z tworzeniem męskich simów. Robiłam podchody już wiele razy, ale za każdym razem efekt nie powalał i dalej tak jest. Mathyou chyba jest wyjątkiem, skoro się spodobał Też go lubię!
Line w zamyśle miała być chłopczycą, potem mi się odmieniło i miała zostać "chłodną elegantką", ale rezultat jest trochę inny od pomysłów - wyszło coś na kształt łagodnego romantyzmu Ja lubię jej fryzurę.
Sarita nie należy do moich ulubionych simek, bo po prostu nie przepadam za Azjatami, ale chciałam mieć choć jednego w okolicy A Deronda to rzeczywiście inna bajka. Osobiście kocham fantasy, wiedźmy, magię itp., ale w tej grze... już niekoniecznie. Zrobiłam ją "w natchnieniu", ale nie ciągnie mnie do grania tą postacią. Nie ma tego klimatu, jaki był w "The Sims Abrakadabra" i chęci brak.
Niestety, nie robiłam więcej zdjęć, bo właściwie nie planowałam na początku wstawiać tu tych simów, a na tumblr'a nie chciało mi się pstrykać zbyt wielu fotek. Mathyou był zrobiony dla Kena, więc potrzebowałam właściwie tylko jedno jego zdjęcie poglądowe. Następnym razem będę robić więcej

Cytat:
Napisał Senoy Zobacz post
Cała czwórka simów jest śliczna, ale sim dedykowany Kenny'emu to nokaut. On podoba mi się najbardziej.
Simy prezentują się bardzo różnorodnie, są doskonale wykreowane w każdym calu - virtuosité!
Dla takich komentarzy chce się tworzyć i pokazywać to światu Cieszę się, że sim się przyjął. Opinii na jego temat bałam się najbardziej

Bardzo DZIĘKUJĘ wszystkim za komentarze!
Malin jest offline  
stare 03.11.2013, 09:58   #170
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,490
Reputacja: 82
Domyślnie Odp: By... me ;)

Ojej, że też dopiero teraz tu zaglądam!

Przyglądam się twoim simom i muszę powiedzieć, że są niesamowite! Każdy z nich z ma swój własny styl, tak się od siebie różnią i to jest oczywiście plusem. Świetne są skiny i makijaż, jaki użyłaś. No i te oczy. <3 Właśnie takie uwielbiam - takie, że wyglądają, jakby się świeciły. Moim zdaniem dają one wrażenie, że simy żyją, a nie są tylko pustymi naczyniami. Jestem zachwycony, twoje simy sa cudowne.
Caesum jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023