Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.11.2010, 14:54   #111
molly_k
 
Avatar molly_k
 
Zarejestrowany: 27.10.2010
Skąd: Lbn
Płeć: Kobieta
Postów: 74
Reputacja: 10
Grin Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

Aj te przechwałki na temat parametrów komputera .
Ja swych nie podam, tylko tyle, że nie narzekam na parametry wizualne ani na prędkość ładowania.
"Apartamenty to głupota tak po części bo mimo że to jest jak normalny dom, nie można do niego zaprosić gości" - nie można? Dziwne. U mnie np można.
A co do tych okazji to fakt, też miewam dziwne, których się nie da wykonać . Ale muszę pochwalić (oby tylko nie zapeszyć) zaczęlo mi się podobać i chodzi bez zarzutów :p.
__________________
mod edit: nieregulaminowa sygna.
molly_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.11.2010, 15:06   #112
adamo030
 
Zarejestrowany: 18.10.2010
Skąd: Bielsko Biała
Wiek: 31
Płeć: Mężczyzna
Postów: 86
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

No ja nie wiem za bardzo dokładnie, ale jest jaki jest. Porównując wymagania na pudełku gry spełnia je więc...
adamo030 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.11.2010, 15:38   #113
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,820
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

Nie ma co patrzeć na wymagania podawane na pudełku.
Patrząc na wymagania rekomendowane ts3, to na takim sprzęcie tam podanym to pograć można komfortowo na nisko/średnich, a wymagana minimalne pokazują, że na takim sprzęcie da się uruchomić grę, a nie grać płynnie na najniższych
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.11.2010, 20:08   #114
lizzielovesit
 
Avatar lizzielovesit
 
Zarejestrowany: 13.11.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 314
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

z tego co się naczytałam, to ta gra fajna, ale jesli chodzi o błędy to jakiś dodatek na słowo honoru...
__________________
Czarnym kotom, z plakatu
Fajnie jest na słońcu.
lizzielovesit jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.11.2010, 20:37   #115
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,820
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

Ale zawsze można liczyć na to, że w najbliższym czasie pojawią się aktualizacje od Ee games naprawiające poważniejsze błędy.
Tak przynajmniej było przy poprzednich dodatkach.
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.11.2010, 21:07   #116
adbox
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

jestem totalnie zawiedziony tym dodatkiem
mam komputer:
procesor: 3,6 GHz
ram: 2,5
karta graficzna: 512mb
a gra mi się tnie na najniższych ustawieniach przy wyłączonych programach działających w tle oraz explorerem
oprócz tego simy zamulają, zanim wykonają jakaś czynność mija 1h simowska, na windę czeka się jakieś 1,5 h
sim często znika kiedy wychodzi z taxi, wszystkie simy narzekają ze są głodne i senne, teraz w momencie zamknięcia klubu sim w windzie zawiesił się na jakieś, hmm - cały czas?
ta gra to porostu żal..!!!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.11.2010, 21:09   #117
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

no mój sim też się zaciął w windzie podczas wychodzenia z klubu,od 4 rano do 12stej siedział w windzie i niemal umarł z głodu ;/
windy same w sobie są strasznie niedopracowane,czeka się na nie godzinę i kolejną godzinę jedzie w dół,dodajmy do tego szansę że sim się zatnie/utknie w windzie to spóźnienie do pracy mamy gwarantowane.
a to zmulanie simów przed czynnościami to jakaś zmora,nienawidzę tego!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.11.2010, 21:18   #118
Kamis
 
Avatar Kamis
 
Zarejestrowany: 28.03.2010
Skąd: Polska ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 1,019
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

Cytat:
Napisał Chryzantem Złocisty Zobacz post
no mój sim też się zaciął w windzie podczas wychodzenia z klubu,od 4 rano do 12stej siedział w windzie i niemal umarł z głodu ;/
windy same w sobie są strasznie niedopracowane,czeka się na nie godzinę i kolejną godzinę jedzie w dół,dodajmy do tego szansę że sim się zatnie/utknie w windzie to spóźnienie do pracy mamy gwarantowane.
a to zmulanie simów przed czynnościami to jakaś zmora,nienawidzę tego!
Dokładnie. Mam nadzieję że dadzą jakąś łatkę czy coś
__________________
Simy by Kamis [new 15.04.2011]

Życie pisze swój scenariusz, nieważne jakie były plany.
Kamis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.11.2010, 08:51   #119
adbox
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

Cytat:
Napisał Kamis Zobacz post
Dokładnie. Mam nadzieję że dadzą jakąś łatkę czy coś
tez mam taka nadzieje, ale pytanie teraz jak dlugo trzeba bedzie na nia czekac...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.11.2010, 11:19   #120
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

Mam w końcu Po Zmroku, leży sobie na biurku, jak gdyby nigdy nic... No i w związku z tym opiszę parę moich spostrzeżeń... Po pierwsze, dodatek jest super i bardzo mi się podoba, nowe miasto jest bardzo fajne. Gra w Bridgeport ma zupełnie inny klimat niż na tych "wioskach". W lokalach mam raczej pusto, jedynie "U Kujona'" pojawia się z pięciu Simów, nie licząc moich i obsługi. Tak to raczej wieje pustkami. Moje Simy są zapraszane na przyjęcia domowe, ale byłam na takim przyjęciu może ze dwa razy, bo strasznie na nich nudno. Jest pusto i naprawdę już wolę iść do Kujona. Knajpa u Walusia, czy jakoś tak, ma bardzo słabego barmana, moje Simy prawie zawsze "zwracają" jego drinki... Mieszkanie we wieżowcach mnie nie zachwyciło, chociaż potrafię je już przebudowywać. Jest bardzo dziwnie i ogólnie to wolę mieszkanie w domku na przedmieściach. Przynajmniej moje Simy często jeżdżą tym uroczym mostem. Wampirami nie grałam, ani nie zamierzam grać, spiszę sobie nazwiska wampirów i pobiegam po domach, by je wyleczyć. Oczywiście podobają mi się nowe ubrania i fryzury, oraz obiekty. Jacuzzi, instrumenty, ozdoby... Wszystko jest bardzo fajne. Miasto mi się bardzo podoba i na razie gram moją rodziną z Bridgeport, Sunset Valley musi sobie poczekać...

A teraz mniej optymistycznie... gra jest workiem pełnym bugów. Niestety. Pierwszy zauważyłam już na początku, gdy moja Simka wyszła za mąż. Doszło nowe pragnienie, "pierwsze bara-bara z 'tą osobą'". Ale to bara-bara musi się odbyć w łóżku, jacuzzi się nie liczy. Poza tym, co jakiś czas muszę zapisywać grę pod inną nazwą, bo coś dziwnego dzieje się z Simami. Znikają i pojawiają się w innym miejscu, interakcja "sprzątaj dom", dostępna dla schludnych Simów to chyba wywołuje. Ale nie jestem pewna. To na razie tyle, bo tak w tej chwili więcej nie pamiętam. Gra oczywiście nieco bardziej się muli, ale maksymalne ustawienia grafiki pewnie mają coś z tym wspólnego...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023