Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.07.2012, 11:25   #11
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,500
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Claridge's

Zakochałam się ♥ Jest prześlicznie, tak jak @Breath miałam wrażenie, że to prawdziwy budynek... Coś pięknego Hotel utrzymany w klimacie Londynu, z chęcią zobaczyłabym ten hotel w grze, a więc świetnie byłoby, gdybyś zrobił wersję do pobrania.
10/10
__________________
Fallen jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.07.2012, 21:20   #12
cerastes
 
Avatar cerastes
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 992
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Claridge's

Pierwsze słowa jakie przyszły mi na myśl po obejrzeniu prezentacji zdjęć, to kunszt i klasa. Wnętrza są bardzo eleganckie, umiejętnie zaaranżowane. Prezentacja na bardzo wysokim poziomie. 10/10
cerastes jest offline  
stare 21.07.2012, 01:18   #13
Larandil
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Claridge's

Cytat:
Napisał Breath Zobacz post
Na pierwszym zdjęciu, miałam wrażenie, że to jest prawdziwy budynek.
Tak jak powiedzieli wcześniej bardzo realistyczne, ładne, stylowe kolory użyte w środku, jednak brakuje mi zdjęć pokoi typu sypialnie albo recepcja.
9/10
lol, zartujesz? moze jednak warto czytac to, co napisze autor w razie jakis niejasnosci? hę?

a zeby nie bylo offtopka: czuje sie zaszczycona, ze zostalam autorem pomyslu wspystawienia zdjec tutaj. JA W PRZECIWIENSTWIE DO INNYCH nie bede tu gadac o braku zdjec pokoi, chociaz nie zaszkodziloby gdyby jednak byly : ) aczkolwiek...pozwole sobie pozachwycac sie dzielem:

oh ah oh ah


666/10
 
stare 22.07.2012, 18:38   #14
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,489
Reputacja: 81
Domyślnie Odp: Claridge's

Jejku, jeszcze więcej pozytywnych ocen. :3

Dla sprostowania - jak już wspomniałem w pierwszym poście, Claridge's zostało stworzone na potrzeby fotostory, a więc są tylko te konkretne pomieszczenia, żadnych sypialni czy recepcji.

Jednakże, skoro same te pomieszczenia tak bardzo się wam podobały, to poważniej pomyślę nad zrobieniem całego hotelu i udostępnieniem go, choć niczego nie obiecuję. Już te trzy pomieszczenia dość ciężko odbiły się na szybkości gry(szczególnie hol), więc nie wiem, jak by to wszystko działało po zrobieniu całego budynku. No i dochodzi jeszcze wielkość parceli, choć sądzę, że to akurat dałoby się jakoś załatwić.

Ostatnio edytowane przez Caesum : 22.07.2012 - 18:41
Caesum jest offline  
stare 22.07.2012, 19:33   #15
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Claridge's

Odwaliłeś kawał dobrej roboty, bo ten hotel jest rewelacyjny. Nie mogę się napatrzeć na te zdjęcia. Budynek zewnątrz, jak i wewnątrz robi na mnie piorunujące wrażenie, jest urządzony elegancko, z klasą... Również chciałbym się tam zatrzymać będąc w Londynie Rewelacja, więcej takich genialnych projektów. Jakżeby inaczej, 10/10.
 
stare 23.07.2012, 11:02   #16
Volturia
 
Avatar Volturia
 
Zarejestrowany: 29.10.2008
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 953
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Claridge's

Szczena mi opadla, a to nie zdarza mi sie czesto. Swietne, z klasa.
Genius!
Mozna by to bylo jakos pobrac? az sie prosi do VS kryminalnego xd
__________________
Well well well...
Volturia jest offline  
stare 23.07.2012, 12:58   #17
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Claridge's

Masz do tego talent chłopie! () I niech ktoś spróbuje powiedzieć, że jest inaczej to ma ode mnie w łeb

Pomieszczenia są piękne, dopracowane w każdym calu, chętnie bym zobaczyła ten hotel w całości i jak widze, nie tylko ja, więc bierz się do roboty i działaj! :3
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline  
stare 23.07.2012, 22:48   #18
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Claridge's

Największym atutem w tym projekcie jest zdecydowanie niepowtarzalny, nieco zatęchły, tajemniczy klimat starej Anglii, który uwielbiam. Pierwsza fotka naprawdę wygląda jak zdjęcie realnego budynku, jest fantastyczna! O wnętrzach nie ma się co tu rozpisywać - dość powiedzieć, że wszystko jest tak przemyślane, tak dopasowane i dokładnie wykonane, że nie pozostaje nic innego, jak tylko kontemplować w ciszy. Widać, że znasz się na rzeczy, bo rewelacyjnie wyszło Ci odtworzenie stylu tamtych czasów.
Świetnie, świetnie! Chylę czoła, genialny projekt!

Ostatnio edytowane przez Malin : 23.07.2012 - 22:50
Malin jest offline  
stare 27.07.2012, 16:04   #19
Aoi
 
Avatar Aoi
 
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Claridge's

O, rany, jak prawdziwy <3 Jak zobaczyłam pierwsze zdjęcie, to naprawdę zgłupiałam. Nie wiedziałam, czy to jeszcze hotel, czy już simy. Fantastyczna robota.
Aoi jest offline  
stare 18.08.2012, 00:00   #20
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,489
Reputacja: 81
Domyślnie Odp: Claridge's

Nie spodziewałem się tego, ale stało się. Do pierwszego posta doszły dwa nowe pomieszczenia - łazienka i sypialnia. Mam nadzieję, że wam się spodobają.






Przed snem warto się umyć, dlatego zanim gość zawinie się w kołdrę, zachodzi jeszcze do jasnej, wiktoriańskiej łazienki. Bogato zdobione kafelki nadają wnętrzu bogactwa, zaś prosta wanna i umywalka utrzymują lekkość pomieszczenia. Wanna, ustawiona pod wykuszem, daje możliwość rozglądania się po Brook Street, będąc jednocześnie ukrytym za firankami.





Po kąpieli najwyższa pora na odrobinę snu. Ciemna zieleń, brązowe meble i podwójne łoże to idealne miejsce, by zakryć się kołdrą i spać snem sprawiedliwego. Przy oknie stoi bogato zdobiona toaletka w razie, gdyby potrzeba było uczesać włosy czy nałożyć makijaż.

No i wielkie dzięki za wszystkie miłe komentarze. Nie myślałem, że Claridge's aż tak się spodoba, bo właściwie tyle rzeczy mógłbym jeszcze zmienić, gdybym tylko miał jak.

Ostatnio edytowane przez Caesum : 18.08.2012 - 18:30
Caesum jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023