Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > Forum i Scena The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.10.2013, 14:10   #121
Wikki
 
Avatar Wikki
 
Zarejestrowany: 16.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 277
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Uważam, że ban dla użytkowniczki rudzielec jest w pełni zasłużony. Nie będę odnosić się do poszczególnych argumentacji, ponieważ gdy ktoś potrafi czytać ze zrozumieniem, to wie o co chodzi.
Cytat:
Napisał kubuss Zobacz post
ban dla osoby, która udzielała się na forum, byłej moderatorki, de facto dobrej moderatorki. jest śmieszny. wręcz nieprawdopodobny.
Nie wiem, czy bycie osobą stronniczą, nielojalną, niepotrafiącą zachować dystansu i profesjonalnego podejścia do użytkowników (łącznie z tymi, których się nie lubi) pełniąc funkcję publiczną czyni z kogoś dobrego moderatora. Szczerze wątpię...
Cytat:
Napisał kubuss Zobacz post
wybacz, ale Twoje zachowanie jest pozbawione krzty inteligencji.
Zastanawiam się w tej sytuacji, czy sformułowanie:
Cytat:
Napisał kubuss Zobacz post
użytkownicy mają o Tobie poważanie, nie większe niż to do szmaty podłogowej
jest przejawem inteligencji, którą Ty prezentujesz?

W mojej ocenie, publiczne obrażanie, bez względu na emocje, do których każdy ma prawo, jest niedopuszczalne, pozostawia ogromny niesmak. To, czy kogoś lubisz, czy też nie, nie daje Ci prawa do ubliżania innym na forum.

Cytat:
Napisał kubuss Zobacz post
to też nie nadaje się na bana.
Nie mnie oceniać, czy zasługujesz na bana, aczkolwiek nie spodziewałam się po Tobie, że prezentujesz tak niski poziom, jako mężczyzna chociażby, powinieneś mieć odrobinę szacunku do kobiet i od osoby dorosłej spodziewałabym się umiejętności rozmowy na poziomie. Zważywszy, że często otwarcie szydzisz z innych, sugerując że jesteś od nich lepszy. Zdaje sobie sprawę, że nie jest to jednak ani miejsce, ani czas na podobne rozważania.
Wikki jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.10.2013, 14:27   #122
αγάπη
 
Avatar αγάπη
 
Zarejestrowany: 15.12.2008
Skąd: Obrzydłówek
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 956
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Bjork, tak czy siak, jeśli zdecydowana większość userów, sprzeciwia się waszej decyzji, to wypadałoby ich posłuchać
__________________

And her mind aches
And her heart breaks
'Cause she's silly


αγάπη jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2013, 14:33   #123
cerastes
 
Avatar cerastes
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 992
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Cytat:
Napisał Wielebny
Ja jednak zdecydowanie proponowałbym zmienienia wyroku z dożywocia bez możliwości ubiegania się o wcześniejsze zwolnienia na ban miesięczny w zawieszeniu na pół roku ;p Jako argumentację prosiłbym zwrócić uwagę na wcześniejszą niekaralność Rudej i znikomą szkodliwość społeczną jej czynu ;p
Obstaję za tym samym.
cerastes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2013, 14:37   #124
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,152
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Mam pomysł - przypuszczam, że Rudzielec może wypowiedzieć się w tym temacie - w końcu po to on powstał i zbanowani także mają możliwość pisania tutaj postów.

Pomijając ten jeden nieszczęsny screen i zakładając, że tylko on miał miejsce:

1) Czy nigdy, nikomu nie mówiła o czym rozmawiamy ze sobą w moderce?
2) Czy nigdy nie nabijała się z Libby, po tym, jak ta dostała admina, w ten sposób buntując innych przeciwko niej?
3) Czy między nami nigdy nie było rozmowy, gdzie prosiłam, by dała sobie spokój z hejtowaniem i napędzaniem ludzi przeciwko załodze forum?
4) Czy nie wynosiła informacji, kto na kogo głosował w konkursie 4 Ż?

Jeżeli to wszystko jest nieprawdą i ban jest totalnie niezasłużony - to zwracam honor i przyznaję, że nie nadaję się do administrowania tym forum, bo chyba mamy inne pojęcia o tym, co jest fair w stosunku do innych, a co nie jest.

Z góry uprzedzam - jeżeli chodzi o punkt 3 - nie mam zachowanych naszych rozmów. Nie sądziłam, że kiedyś to będzie potrzebne.

A co do dania szansy - jeżeli za tydzień, miesiąc, rok - podobna z wymienionych sytuacji będzie miała miejsce - czyż nie będzie takiej samej burzy? W końcu rudzielec tyle zrobiła jako moderator?
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2013, 14:39   #125
Wikki
 
Avatar Wikki
 
Zarejestrowany: 16.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 277
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Cytat:
Napisał αγάπη Zobacz post
Bjork, tak czy siak, jeśli zdecydowana większość userów, sprzeciwia się waszej decyzji, to wypadałoby ich posłuchać
I tym samym, dać do zrozumienia wszystkim, w przyszłości łamiącym regulamin i przekraczającym wszelkie możliwe granice: "nie bójcie się, cokolwiek zrobicie złego, zbierzemy grupę krzykaczy i będzie amnestia"?
Wikki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2013, 14:40   #126
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,152
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

I serio - posłucham Was - zmienię bana na dwumiesięcznego?
Jeżeli z czystym sumieniem rudzielec napisze, że nic z powyższych rzeczy nie miało miejsca.

A co - jeżeli powyższe rzeczy okażą się prawdą? Naprawdę rudzielec ma być inaczej traktowana niż pozostali?
Poczekam aż się wypowie, ale jeżeli cokolwiek takiego miało miejsce - wybaczcie - ban zostanie.
__________________
Love Profusion

Ostatnio edytowane przez Björk : 06.10.2013 - 14:44
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2013, 15:18   #127
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,303
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Od rudzielca:

Cytat:
1) Czy nigdy, nikomu nie mówiła o czym rozmawiamy ze sobą w moderce?
Tak się składa, że nie. To wy macie szpiega na moim fejsie, nie na odwrót. Ja nigdy nie wynosiłam nic z moderki, bo moderka, to moderka i tam zostawało. Jak nie wierzycie – wasz problem, nie mój. Nie potrzebuję odkupienia, więc piszę szczerze, a jak wy to potraktujecie to wasza sprawa.
Cytat:
2) Czy nigdy nie nabijała się z Libby, po tym, jak ta dostała admina, w ten sposób buntując innych przeciwko niej?
Przeciwko Libby nigdy nikogo nie buntowałam. NIGDY. Nawet jej nie zazdroszczę tego stanowiska, choć jej się pewnie wydaje inaczej. Nabijać się? No przepraszam, Gingers się cały czas ze mnie nabija i nawet napisał mi bardzo dziwną wiadomość na gg więc, hmm, jak widać inni mają priorytet w nabijaniu się. Co więcej, ja nie lecę ze skargą do administracji, że ktoś mnie obraża, lub buntuje przeciwko mnie. I nie lubię rozmawiać z kimś poprzez osoby trzecie. Skoro Libby czuje się tak strasznie pokrzywdzona, to czemu się zasłania innymi? Języka zabrakło? Ach, no tak, dwa lata życia na mnie zmarnowała, a ja się okazałam tępą s*ką bez serca. Dajcie dowody, że się nabijałam, może też macie jakieś screeny z fejsa gdzie widoczny jest jej nick? Przecież każdy mój ruch szpiegujecie, powinniście to sami wiedzieć.
Cytat:
3) Czy między nami nigdy nie było rozmowy, gdzie prosiłam, by dała sobie spokój z hejtowaniem i napędzaniem ludzi przeciwko załodze forum?
Ja napędzałam ludzi przeciwko załodze forum… Popatrzcie, macie dobry przykład we wszystkich kłótniach kto napędza bunt. Wy. Rozmowy między nami były, ale ja nigdzie niczego nie napisałam specjalnie, to jest forum, tu każdy ma prawo wyrazić swoje własne zdanie, każdego mogą ponieść nerwy, co nie? Ach no tak, nie, tylko wybrani mogą, zapomniałam, że ja tu jestem jedynym hejterem, a reszta ma czyste ręce.
Cytat:
4) Czy nie wynosiła informacji, kto na kogo głosował w konkursie 4 Ż?
Wynosiłam informacje? Że niby jak miałam to zrobić? Przecież tylko admini widzą kto na kogo głosował, więc nie rozumiem pytania. Komu, co powiedziałam? Czy wam się wydaje, że ja taka głupia jestem, że skacze po ludziach i wypisuje im kto na kogo oddał głos?
Aaaa zresztą.. Myślcie sobie co chcecie, teraz to mnie to lotto już. Znaleźliście sobie okazję przez głupiego screena, którego zrobiłam tylko i wyłącznie dlatego, że widziałam jaki macie do mnie stosunek w moderce i wolałam się zabezpieczyć, żeby potem nie wyszło nagle że zostałam wyrzucona, na co był dobry przykład wczoraj. Skoro macie tu informatyka w administracji, to niech się włamie na mój komputer i przeszuka czy nie mam czasem jeszcze jakichś screenów z moderki. A jak chcecie piznać odpowiedź szybciej, to wam powiem, nie mam, to był jedyny, bo mnie nie interesuje co się tam dzieje. Ale to już wierzcie albo nie. Nie będę nikogo błagać na kolanach o przywrócenie konta, choć będzie mi się tęsknić za ludźmi z forum i tym miejscem. Zróbcie jak chcecie, tyle ode mnie.
La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2013, 15:49   #128
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,862
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Ręce mi już opadają...
Rudzielec nic nie wynosiła? Właśnie przeszukałam archiwum fb, żeby znaleźć jedną rozmowę z nią. Sama napisała, że podała Liv osoby, które głosowały na wodę, a wyniki tej ankiety były w moderce, więc trzymajmy się faktów.

I znów jestem ta zła. Po pierwsze nigdy nie nazwałam Rudej tak, jak tu napisała. Po drugie dobrze widziałam, co swego czasu pisała o mnie na fb. Byłam tam kpiną i w ogóle wszystko co najgorsze. Jak mogłam zostać administratorem... Nie było to jednorazowe.
Raz napisałam jej prywatną wiadomość na fb. Pożaliła się od razu w poście, że rzekomo bardzo ją obraziłam. Poza tym w powyższej wiadomości przekazanej przez Flo nadal się ze mnie nabija.
__________________
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2013, 15:56   #129
αγάπη
 
Avatar αγάπη
 
Zarejestrowany: 15.12.2008
Skąd: Obrzydłówek
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 956
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Cytat:
Napisał Wikki Zobacz post
I tym samym, dać do zrozumienia wszystkim, w przyszłości łamiącym regulamin i przekraczającym wszelkie możliwe granice: "nie bójcie się, cokolwiek zrobicie złego, zbierzemy grupę krzykaczy i będzie amnestia"?
nikt nie mówi o amnestii, po prostu kara jest za wysoka, a poza tym użytkownicy widzą (a przynajmniej mi się tak wydaje) kiedy ktoś na coś zasłużył, a kiedy nie, więc jeśli będzie sytuacja że ktoś złamał regulamin to nikt nie będzie go bronił. Skoro dodała tego screena, a jest to zabronione, to ok, niech poniesie konsekwencje ale te są po prostu za wysokie. A wgl śmieszy mnie fakt że teraz administracja wymierza karę za jakiś całokształt, jeśli np. Rudzielec wyśmiewała Libby, to trzeba było wtedy myśleć co zrobić, a nie teraz po fakcie i komuś to wypominać.

I śmieszy mnie jeszcze to, że zachowujecie się teraz jakbyście w tej moderce ukrywali informacje wagi państwowej, ludzie jesteśmy na forum o simsach, a jest w was wszystkich tyle nienawiści że aż przykro, nie dość że w normalnym świecie człowiek co chwile wchodzi wkurzony, to jeszcze musi się wkurzać nawet na forum i po co ?
__________________

And her mind aches
And her heart breaks
'Cause she's silly


αγάπη jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2013, 16:04   #130
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,303
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Poza tym według mnie powinniśmy patrzeć na to co piszemy na forum, a nie fb. Ponosi karę za to co napisała na fejsie, rozumiem, że nie tylko za to, ale no błagam, będziemy brać pod uwagę to co kiedyś ktoś napisał o sobie na facebooku?
La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023