Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Domy [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.01.2012, 16:42   #1
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,174
Reputacja: 10
Domyślnie Buduoire by Jin.

Buduoire...
Witam wszystkich po ponad rocznej(!) przerwie. Nie mam pojęcia, czemu tak długo nie wstawiałem tu żadnego projektu. Może to przez lenistwo? Kto wie... Mam nadzieję, że jednak znajdą się tacy, którzy za mną tęsknili :> Do rzeczy. Nowy projekt nie jest nowy. Powstawał między marcem a majem 2011r. Tylko jakoś nie mogłem się zmobilizować do robienia zdjęć, no i... opublikuję go dopiero teraz. W grudniu w moje grono wpadł nowy laptop, za czym idzie -wreszcie- lepsza karta graficzna i -wreszcie- widać mi cienie. Przez ostatnich kilka dni trochę poprawiłem tenże projekt, bo przez te głupie Zwierzaki nic nie stało tam gdzie powinno, ale co tam, przynajmniej zmobilizowałem się, by to zrobić. Mogę to uznać jako mój powrót. Może niekoniecznie w tak wielkim stylu jak Gingers, ale za jakiś można to uważać. Całość zachowana jest w dość minimalistycznej formie. Widać dość dużo pustek. Podczas robienia zdjęć na za dużosobie pozwoliłem i wyglądają one na większe niż są naprawdę. (Ach, Jin, nie używaj TAB i "x" oraz "z") Nie sądzę by domek nadawał się na ponowne wejście, ale co tam.

*****************

Cena:
umeblowane: 52 844§
nieumeblowane: 37 756§

Rozmiar Parceli:
25x35

*****************

Jeżeli komuś się spodoba, udostępnię do pobrania.

*****************

Bryła i jej otoczenie




























Przedsionek(?)






Salon




Kuchnia+Jadalnia




Sypialnia:






Łazienka






Rzuty





*****************
Zapowiem wam teraz dwa projekty, które także już prawie w całości powstały miesiące temu.

1.


2.
dżin. jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.01.2012, 16:56   #2
Trykuu.
 
Avatar Trykuu.
 
Zarejestrowany: 30.12.2010
Skąd: somewhere in the world
Płeć: Mężczyzna
Postów: 982
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Buduoire by Jin.

Projekt jest świetny. Strasznie zazdroszczę tym którzy umieją coś zbudować w trójce.
Tyle razy już próbowałem i nic.
Za domek dziesiątka
P.S : świetny avatar
Trykuu. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.01.2012, 22:35   #3
Rosemarie
 
Avatar Rosemarie
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Buduoire by Jin.

Hej. Nie podoba mi się dobór kolorów bryły, za to jej otoczenie jest śliczne! Dużo kwiatów, które bardzo lubię. Podoba mi się dobór kolorów w domku, jest przytulnie, elegancko, ale bez natłoku. Salon jest cudowny, bardzo podoba mi się ta ceglana ściana, gdzie stoi telewizor. Kuchnia jest taka przestronna, swietna jest ta tapeta w kuchni. Sypialnia - nic dodać nic ująć. W łazience jest imo trochę za pusto. Najbardziej spodobała mi się sypialnia, sama chciałabym taką mieć. :> Te dwa projekty, których zdjęcia dałeś zapowiadają się obiecująco. Nie znam się, ale dla mnie jest prawie idealnie, więc jak najbardziej 10.
__________________
Rosemarie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.01.2012, 10:40   #4
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Buduoire by Jin.

Dziękuję za komentarze.
Rosemarie - rzeczywiście, teraz dopiero zauważyłem, że łazienka jest za pusta
Cieszę się, że domek przypadł wam do gustu :3 Może ktoś jeszcze?
dżin. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.01.2012, 11:01   #5
cerastes
 
Avatar cerastes
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 992
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Buduoire by Jin.

Zwykle frontowa część powinna być najbardziej reprezentacyjną częścią domu więc zarzucę Ci zrobienie dużego błędu. Dużo lepiej wyglądałoby gdyby bryła w tej części posiadała jakieś okna i dom ozdabiałaby większa ilość roślin. Brak ogrodzenia też na minus.
Reszta podoba mi się.

Ostatnio edytowane przez cerastes : 14.01.2012 - 20:46
cerastes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.01.2012, 20:33   #6
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Buduoire by Jin.

Ogółem bryła dziwna, ale spoko, front faktycznie zwaliłeś. Taki bez wyrazu jest. Za to tył domu bardzo fajnie wyszedł ;p Kolory bryły też takie nijakie są.
Wnętrza fajnie wyszły, ale kolorystyka kuchni nie pasuje mi jakoś do reszty domu.
Zdecydowanie moim faworytem jest sypialnia, fajne kolory i meble (zaiste łóżko btw
Poprzednicy wspominali o zbyt pustej łazience - zgodzę się z tym.
Mimo wszystko powrót uważam za udany i czekam na jeszcze więcej projektów spod Twojej ręki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.01.2012, 18:01   #7
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Buduoire by Jin.

Na pierwszym zdjeciu, ma sie wrazenie, jakbys zle zagospodarowal ogrod. Kolory bryly, nie podobaja mi sie. Spodobala mi sie sypialnia, natomiast lazienka strasznie pusta. Reszta moze byc
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.01.2012, 18:07   #8
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Buduoire by Jin.

Z zewnątrz taki mało oryginalny, ale w środku jest po prostu g e n i a l n y
Nie mam Ci nic do zarzucenia Może tylko to, że jesteś zbyt dobrym projektantem
Moja ocena: nieskończoność/10.
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.01.2012, 23:28   #9
αγάπη
 
Avatar αγάπη
 
Zarejestrowany: 15.12.2008
Skąd: Obrzydłówek
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 956
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Buduoire by Jin.

Jin, Jin, Jin. Widzisz, mówiłem Ci że skomentuję i oto jestem >D
Więc nie trzymam Cię już w napięciu, odrzuca mnie trochę bryła, ma ładny ostry kształt, jednak jak to ktoś już wspomniał, front domu powinien być reprezentacyjny, jak na moje powinny się tam znaleźć jakieś okna. Podoba mi się ogród, ładnie się wszystko z bryłą komponuje + za basen, którego ja zrobić nie umiem ;d Co do wnętrz, najbardziej podoba mi się sypialnia i kuchnia, reszta jest trochę ze pusta, nie wiem czy o to Ci chodziło, miał być to dom do mieszkania, czy do pokazania ? Natomiast łazienka wypada dość słabo jak na Ciebie, próbowałeś eksperymentować, wyszło co wyszło, jest taka pusta, surowa no nie wiem no. Właściwie mam wrażenie że temu domowi brakuje takiego dopieszczenia Dom jest ładny, ale moim zdaniem stać cię na więcej, czekam na pozostałe projekty :3

Dobra, to na tyle, przepraszam że w takim chaosie to wszystko, ale ja już nie myślę nad poprawnością językową.
__________________

And her mind aches
And her heart breaks
'Cause she's silly


αγάπη jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.01.2012, 12:12   #10
Yuki
 
Avatar Yuki
 
Zarejestrowany: 19.07.2011
Skąd: z Afganistanu
Płeć: Kobieta
Postów: 660
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Buduoire by Jin.

Cóż.
Ogólnie nie przepadam za modernami, jednak ten dom podoba mi się ze względu na swą minimalistyczną formę. Ale jak już aniołek zauważyła, frontowa część domu jest ciut niedopracowana.
W ogrodzie nie ma nic specjalnego, co przykuło moją uwagę, oprócz genialnie zrealizowanej części basenowej - pomysł wyśmienity. Jednak tył domu trochę za pusty.
Wnętrze za to zachwyca. Sypialnia i kuchnia to moje ulubione pomieszczenia, szczególnie to drugie. I powiem, ze ciekawie zapowiada się ten kolejny projekt.
__________________
[IMG]http://i44.************/1z2jbzq.jpg[/IMG]

Yuki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023