Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.11.2013, 16:39   #391
Kestrel
 
Avatar Kestrel
 
Zarejestrowany: 09.09.2011
Skąd: Big City
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 369
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simki by Kestrel


Ostatnio edytowane przez Libby : 11.11.2013 - 17:39
Kestrel jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.11.2013, 12:08   #392
cerastes
 
Avatar cerastes
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 992
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simki by Kestrel

Simka jak zwykle piękna i elegancka. Jednak w parze z simem, wydaje się zbyt dominująca. Sim choć ładnie zrobiony, obok niej wygląda za delikatnie. Ale pomijając ten fakt, wykonanie simów zasługuje na wysoką ocenę: 10/10
cerastes jest offline  
stare 15.11.2013, 21:14   #393
Love
 
Avatar Love
 
Zarejestrowany: 26.04.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 150
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Simki by Kestrel

Niczym edytorial z jakiegoś czasopismu! Super!
Podoba mi się światło na zdjęciach i samo zdjęcie. Szkoda tylko, że wciąż jest podobna do każdej simki, które robisz od dłuższego czasu. Nie różnią się prawie niczym Tak samo zakrzywione brwi, kolor włosów, fryzury Boli.
__________________
jo już nie wiem nic

mój tumblr / / moj ig
Love jest offline  
stare 16.11.2013, 14:22   #394
Yuki
 
Avatar Yuki
 
Zarejestrowany: 19.07.2011
Skąd: z Afganistanu
Płeć: Kobieta
Postów: 660
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simki by Kestrel

Używasz jakiś efektów świetlnych w photoshopie? Bo dość trudno jest uzyskać taki efekt w grze. Swietne kolory zdjeć, odpowiednia stylizacja. Co mi się nie podoba, to cienie pod oczami faceta, wiem, że mogą powstawać kiedy pomniejsza się oczy i nie da się tego czasem uniknąć, ale można zatuszowac to makijażem, chyba, że taki był zamiar, jednak nie pasują mi one do wymuskanego facecika.
Kobietka piękna, idealnie ubrana. Jednak chciałabym ją zobaczyć bez makijażu.
__________________
[IMG]http://i44.************/1z2jbzq.jpg[/IMG]

Yuki jest offline  
stare 17.11.2013, 22:55   #395
Kestrel
 
Avatar Kestrel
 
Zarejestrowany: 09.09.2011
Skąd: Big City
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 369
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simki by Kestrel

Dzięki za komentarze
Co do edycji, nie robię nic ze światłem w żadnym programie, więc jest ono całkowicie "osiągiem" gry W PSie użyty jest tylko rozjaśniający filtr, ale to wpływa jedynie na kolory, na same cienie i oświetlenie - nie.
Kestrel jest offline  
stare 24.11.2013, 13:14   #396
Trykuu.
 
Avatar Trykuu.
 
Zarejestrowany: 30.12.2010
Skąd: somewhere in the world
Płeć: Mężczyzna
Postów: 982
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simki by Kestrel

Blondyna boska
Miło by było zobaczyć jakiś Twoich simów w temacie do pobrania :>
Trykuu. jest offline  
stare 17.12.2013, 18:37   #397
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simki by Kestrel

Mnie również nie było tu chyba ze 100 lat, ale wróciłam i komentuję od 09.07.2012 r:

Alana - na drugim zdjęciu cała Ruda z Red Lips jest całkiem niezła.

Leona - jakoś mi się nie podoba, może dlatego, że na twarzy jest za chuda, a może to przez tę fryzurę?

Mildreth - całkiem fajna. Ma przepiękne usta.

Tasha - na pierwszym zdjęciu przypomina mi Naomi z "90210" ,ale na kolejnych już wygląda inaczej - fajniej, a zdjęcia, na którym robi serduszko jest przesłodkie

Cynthia - bardzo piękna. Nic bym w niej nie zmieniła

Ron - ma trochę dziwny szczękościsk Taki sobie, tzn. jako sim ok, ale nie w moim typie

Trishia - fajna, ładna. W innej fryzurce chyba prezentowałaby się jeszcze korzystniej.

Saya - to trochę tak brzydsza wersja Olivii Wide Niby ładna, ale ma coś takiego co mi nie pasuje.

Mischa - taka przeciętna, ani ładna, ani brzydka

Abigail - nawet fajna Może trochę nie podobają mi się jej kości policzkowe.

Ava - chyba pierwsza Twoja simka, która jest taka wyluzowana Jest niezła, ma piękne oczy. Chociaż za tego fucka, to powinna oberwać

Edna - cudna. Na niektórych zdjęciach nie wygląda fajnie, ale wierzę w jej naturalne piękno

Vivienne - zadziora Fajna, podoba mi się

Tyra - mimo, że nosi imię mojej kochanej Tyra'y Banks, to nie przypadła mi do gustu. Wygląda na wredną i raczej się nie zakolegujemy

Crystal - kolejna Twoja simka, która kogoś mi przypomina, ale nie przypomnę sobie kogo ;/ Jest nawet ok.

Lorelle - dla mnie taka średnia.

Clarissa - prześwietna fryzurka. Simka ma dziwne usta, które tak jakby nie domykają się jej do końca, albo po prostu robi dziwne miny.

Nina - jest ok. Podoba mi się jej zgrabny nosek

Monique - dla mnie strasznie brzydka - ma rozlazłe usta, końską twarz - szczególnie na pierwszym i ostatnim zdjęciu. Ale bardzo dobrze, że ją przerobiłaś i po metamorfozie wygląda o niebo lepiej

Morrigan - ta simka jest prawie identyczna z twarzy jak jedna z Twoich pierwszych simek. Nie podoba mi się.

Thea - gdyby tak nie mrużyła oczów byłaby na pewno ładniejsza, a tak jest taka sobie

Sinéad - kojarzy mi się z Denise Richards Jest nawet ładna

Cara - jest ok. Niestety ten stój to tragedia, ale domyślam się, że miał odwzorowywać jej charakter i pokazywać tatuaż na piersi.

Alexa - tę simkę również już widziałam. Widocznie podoba Ci się zbliżony do siebie typ urody.

Marisa - hm... cień pod nosem sprawia jakby miała wąs Hitlera i nie podobają mi się jej dolne rzęsy - a może to jest tak odbita maskara?

Anaia - Twoja pierwsza ciemnoskóra simka. I jest nawet udana - ma bardzo ładne usta

Cassandra i Ross - Cass to ładniejsza wersja Ke$y. Sim jest nawet ok, ale brakuje mi zbliżeń na jego twarz.
__________________
Searle jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023