Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.08.2010, 18:01   #121
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3-nowosci

Przenieś się z Simami do czasów średniowiecza!

The Sims Średniowiecze to zupełnie nowy świat Simów, innowacyjne mechanizmy rozgrywki i wiele ciekawostek, które do tej pory nie pojawiły się w serii!



Mamy zaszczyt zapowiedzieć grę The Sims™ Średniowiecze, która przeniesie Simów do średniowiecznych czasów i zaoferuje nową mechanikę rozgrywki. Po raz pierwszy gracze będą mogli tworzyć średniowiecznych bohaterów, podejmą się też zadań typowych dla tej epoki: będą budować królestwo, władać nim lub wcielą się w dowolnego Sima w królestwie. Kreatywność pozwoli graczom doświadczyć dramatycznych historii, romansów, konfliktów i zabawnych chwil.



“Średniowiecze to ekscytujący czas intryg i legend. Okres ten to świetne tło dla nowej serii, nieskończona ilość nowych historii” – powiedział Scott Evans, menedżer Studia tworzącego grę. „The Sims Średniowiecze to zupełnie nowe doświadczenie dla graczy, także tych zainteresowanych elementami strategicznymi, ponieważ mechanika gry umożliwia kontrolę nad całym królestwem oraz wykonywanie questów”.



The Sims Średniowiecze umożliwi graczom zbudowanie średniowiecznego królestwa, kontrolowanie postaci pochodzących z różnych klas społecznych; królów, królowych, rycerzy, magów, kowali czy bardów. Postacie będą mogły wykonywać przeróżne zadania w rodzaju wykucia legendarnego miecza, zaaranżowania małżeństwa, odnalezienia fontanny młodości czy obrony królestwa przed złym czarnoksiężnikiem. Każde zadanie można wykonać na różne sposoby, w zależności od tego, jakim bohaterem gracz będzie sterował.



Los królestwa leży w rękach graczy. Mogą oni budować je poprzez wewnętrzny rozwój lub imperialistyczne zapędy i podbijanie ościennych terytoriów. Do graczy należy także wybór questów, w których będą chcieli wziąć udział. Mogą spróbować zdobyć sławę czy na przykład skupić się na polepszaniu sytuacji swoich podwładnych. Wybór należy tylko do nich. Wraz z rozpoczęciem każdej nowej rozgrywki, gracze mogą przeżywać zupełnie inne historie.



W grze połączono wiele różnych elementów: od questów, poprzez różne elementy właściwe dla średniowiecznego świata. Gracze mają możliwość kształtowania każdego nowego bohatera pojawiającego się w królestwie, z jego wadami i zdolnościami. Do graczy należy nie tylko wypełnianie zadań, ale także codzienna opieka nad postacią – dbanie o jej zdrowie, prowadzenie handlu czy wykucie zbroi. Od opieki nad własnym dzieckiem, po udział w rycerskich turniejach.


więcej tutaj http://www.thesims3.com/community/ne...010#1531741736
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.08.2010, 18:19   #122
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: The Sims 3-nowosci

Widać, że sama grafika uległa zmianie.
Na lepsze oczywiście. Co jest dla mnie kolejnym rozczarowaniem, że gra nie wychodzi w formie rozbudowanego rozszerzenia w the sims 3.
Wątpię by gra się bardzo dobrze sprzedała, będzie pewnie kosztować ten 139zł i sądzę, że wielu osób które już kupiło Ts3 nie będzie wydawać pieniędzy na osobną serie the sims.
Ogólnie granie w gry z serii The Sims zawsze było duży wydatkiem.
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2010, 10:44   #123
Kamis
 
Avatar Kamis
 
Zarejestrowany: 28.03.2010
Skąd: Polska ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 1,019
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3-nowosci

Jeszcze to: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=52805

Boję się drugiego screena ;D
Ale ogólnie gra zapowiada się nawet nieźle ^^, lecz wątpię żebym kupiła...
__________________
Simy by Kamis [new 15.04.2011]

Życie pisze swój scenariusz, nieważne jakie były plany.
Kamis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2010, 11:08   #124
Starly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3-nowosci

Ehh... Wygląda naprawdę uroczo, grafika te z jest lepsza, ale przypomina to do złudzenie te wszystkie gry, w których zakładamy królestwo, napadamy na inne, dbamy o jego rozwój i rozwój mieszkańców itp. Czyli takich, których jest od zarąbania w internecie. O)czywiście przypomina to zwykłe The Sims, ale wątpię że to kupię. Jeżeli po premierze pojawią się tylko komentarze w stylu "Ooohh" to pomyślę.
Skoro powstało to "Średniowiecze" to obawiam się, że pojawi się więcej takich Simso - podobnych gier. Zajmujcie mi się tu czterema porami roku i ziwerzakami do TS3!
Rozumiem, że twórcy mają pełno pomysłów, ale obawiam się, że w końcu to wszystko zacznie schodzić na psy...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2010, 11:11   #125
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: The Sims 3-nowosci

Według mnie to to jest bez sens.
The sims w stylu RPG.
Po co to skoro i tak ta gra nie ma szans przebicia z innymi tego typu grami.
Ta gra sprzeda się całkiem dobrze tylko i wyłącznie dlatego, że w tytule jest napis The sims.
Gdyby było samo Medieval i gra nie byłaby z serii the sims.
Sprzedaż spadła by o dobre 80-90%


Tak za pół roku ujrzymy pewnie:
The Sims: Renesans
The Sims: Starożytność
The Sims: Wojna w Wietnamie ...
itd.

Ostatnio edytowane przez Wielebny : 05.08.2010 - 13:27
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2010, 11:39   #126
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 3-nowosci

Z opisu wydaje się całkiem fajne, ale nie wydaje mi się, żeby gra odniosła sukces. Raczej nie kupię.
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.08.2010, 17:16   #127
Adu$
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3-nowosci

Fajne ;-) Ale ja tez nie kupie xp
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2010, 17:10   #128
justinea4
 
Avatar justinea4
 
Zarejestrowany: 03.08.2008
Skąd: Między niebem, a ziemią ...
Płeć: Kobieta
Postów: 365
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3-nowosci

Właśnie przeczytałam co piszą o the sims średniowiecze i osobiście podoba mi się ten pomysł. Co prawd dziwię się, że wychodzi już w 2011, bo to oznacza, że pewnie zakończą pracę nad the sims 3. Sam dwójka wychodziła kilka lat, a 3 okazuje się, że raz dwa. Nie wiem czy średniowiecze będzie się dobrze sprzedawać, ale sądzę, że może być to zupełnie co innego niż dotychczasowe gry the sims pewien rodzaj odskoczni, przecież ile w końcu można maglować to samo w kółko. Nie ma co bowiem ukrywać, że większa część the sims 3 była już widoczna we wcześniejszym wydaniu, ale w trochę gorszej "oprawie". The sims średniowiecze łamie tą dotychczasową monotonię, ale z drugiej strony zastanawiam się ile jeszcze będzie części the sims, bo już mamy 3, a średniowiecze, jeśli dobrze rozumię, jest zupełnie osobną częścią, czyli coś w typie the sims 4. Zobaczymy co to będzie gdy gra się pojawi
__________________
justinea4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2010, 19:49   #129
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3-nowosci

Cytat:
Napisał justinea4 Zobacz post
to oznacza, że pewnie zakończą pracę nad the sims 3.
A to dlaczego? The Sims Historie też wychodziło równolegle do TS2 i nie miało wpływu na zakończenie prac nad dwójką.
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2010, 21:51   #130
corvus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3-nowosci

Ej, to mi się podoba : O
I zapewne kupię, bo prawdę mówiąc, czekałam na coś takiego. Jednak tak samo jak powiedział kowalino, gdyby nie było napisu The Sims to ciągle by stało to na półkach. The Sims już zaczyna być takim znaczkiem. Jest napisane "The Sims" = to na pewno coś dobrego i fajnego. Tak samo jak markowe ciuchy czy no nie wiem DŁUGOPISY D:
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023