Wróć   TheSims.PL - Forum > Blogi
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

stare
Rating: 59 votes, 4.93 average.

Dzien dobry

Napisane 04.03.2018 16:34 przez Bożena

Witam po długiej przerwie,wracam do gry
Avatar Bożena
Creator
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 195654 Komentarze 1 Bożena jest offline Edytuj tagi
stare

life just sucks then we all die

Napisane 15.06.2017 22:44 przez Meryam

6 lat na forum.
Na tych rozkładających się szczątkach społeczności, obecnie będących zjadanymi przez robale i śmierdzących rozkładem tak bardzo że wszyscy boją się podejść. A ja w tym wszystkim chyba jestem nekrofilem.
Spędziłam tu ponad 1/3 swojego dotychczasowego życia. To trochę przerażające jak o się o tym pomyśli w ten sposób. Spędziłam 1/3 życia w czeluściach internetu, na forum o, o zgrozo, simsach. A potem się dziwię, że moje życie to jedna wielka kupa...
Sama nie wiem...
Archeolog Renesansu
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 43336 Komentarze 2 Meryam jest offline Edytuj tagi
stare

#4 Skrajna introwertyczka

Napisane 22.04.2017 22:40 przez Laselight

W zasadzie to jestem introwertykiem. I to skrajnym. Podejście do kogokolwiek kosztuje mnie sporo nerwów. A że nieokazywanie emocji, z wyjątkiem skrajnych mam opanowane do perfekcji to nic, tylko mnie wsadzić do Finlandii czy Japonii.
I cóż - lubię ciszę i spokój, co dla mnie jest nieosiągalne.
A co ciekawe, to w rodzinnym gronie łatwo mnie poznać - prawie nigdy nic nie mówię, ewentualnie wtrącę zdanie lub poproszę o kawę czy herbatę. Nie czuję jakieś wielkiej potrzeby gadania.
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 47026 Komentarze 0 Laselight jest offline Edytuj tagi
stare

beggin' you to save me

Napisane 14.01.2017 18:44 przez Meryam

Przez ostatni tydzień byłam okrutnie chora - gorączka, katar, kaszel, totalne odizolowanie od świata i pocenie się pod pięcioma warstwami ubrań podczas oglądania seriali i unikania obowiązków (#studia, nie polecam). Wcześniej, przez całe święta byłam w domu, dzień przed sylwestrem złapała mnie grypa żołądkowa, więc byłam zmuszona zostać zamiast jechać do Warszawy by świętować ze znajomymi. Po Nowym Roku pojechałam do siostry, zająć się moją 2-letnią chrześnicą, którą widzę raz na 3-4 miesiące. Tam...
Archeolog Renesansu
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 31439 Komentarze 0 Meryam jest offline Edytuj tagi
stare

Czy ktoś może mi pomóc w znalezieniu tych póz?

Napisane 03.12.2016 08:59 przez Genius_Sims19
Tagi sasaas

Przeszukałam już chyba cały internet i nie mogę znaleść tych trzech póz do sims 4. Pomóżcie błagam
http://imgur.com/a/JjvWD
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 43745 Komentarze 0 Genius_Sims19 jest offline Edytuj tagi

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023