|
|
#11 |
|
Zarejestrowany: 05.05.2009
Skąd: Najmilsze miasto.
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 773
Reputacja: 10
|
No,no,no ..
Alia i Colin... Doczekaliśmy się w końcu! Superowo opisałaś to wszystko (Tak,tak podstawiłam siebie na miejsce Alii ) Tylko.. miałam nadzieję ,że Marco wsiądzie natychmiast w samochód i pojedzie do Mei... no ale ważne , że go dalej kocha itd. Superowy ogólnie odcinek ; *
__________________
|
|
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|